Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Hempy kybl... absolutne nejjednodusi a nejlevnejsi hydro na svete
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Hempy kybl... absolutne nejjednodusi a nejlevnejsi hydro na svete Příspěvek č. 1

Jednoduchy jako facka. Udelas do kyble tak 4-5 centimetru od spoda diru, naplnis smesi perlit a cocosubstrat (nebo vermiculite pokud ho najdes colombo) pichnes tam kytku a nazdar, zalejvat 50 - 75% hydro hnojem (podle potreby-koukni se na kytku) kazdych 2-3 dni.
Da se to zkontrolovat tak ze do toho kopnes, pokud se to pohne zalejt. nebo dat pod diru ve strese LOL.
Ghetto grow baby (+foto)
http://213.171.206.23/showthread.php?t=1800

pin

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 09-09-2007 v 21:13 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 2

hm, kybl s dirou... netrap mne. lol.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 10-09-2007 v 09:54 AM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 3

Musim říct, že podle tvýho popisu mi to taky nebylo jasný. Napadala mě spousta otázek a problémů, který by se s tím mohly vyskytnout. Ještě žes sem hodil odkaz, bo tam je to (i když anglicky) vysvětlený dobře včetně odpovědí na otázky, který mě u toho napadali.

Má s tímhle způsobem někdo vlastní zkušenost?

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 10-09-2007 v 17:31 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od janda
to nejak nechapu nebo co


Prostě zasadíš kytku jenom do perlitu a zaléváš hnojkama.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 10-09-2007 v 22:04 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 5

ano.. omlouvam se, nechal jsem se unest jednoduchosti tohoto systemu.. Je to prosty, kybl ma tak 4-5 centimetru od dna vyvrtanou diru. Zalejva se dokud nezacne tect z otvoru voda. Zasobnik vody dole krmi kytky a substrat jim dodava kyslik ke korenum. Super system pro ty ktere pestujou jen tak, treba pro zdravi a nepotrebujou s tim zapasit. Treba jako moje mama, ona neumi NFT. Se mi zda idealni pro rychlou vyrobu velkeho stromu do SOG.
prosty.
p.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 10-09-2007 v 22:57 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od siemens
lol přečíst FaQ a nevimyšlet zbytečně pičoviny
by ti ta kytka to talne v te nepohiblive směsi zhnila LOL LOL LOL

Prečo by mala zhniť??? Veď v médiu kde je pestovaná je kyslík a aj živiny čerpané z vrstvy vody max. po výšku diery drenážnej, korene nemá celé v nejakom roztoku ale v perlite s cocosubstrátom, najpr si dobre prečítaj popis než niečo vygrciaš von, pozri si aké zvery sa dajú vypestovať v tomto prostom kýbli.... viz odkaz v prvom príspevku!!

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 20-12-2007 v 14:43 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

hempy píše, že tenhle systém používá už dlouho a že se mu lidi z hydro průmyslu vysmívali že to nebude fungovat. avšak, dostával z toho celkem slušný výnosy. nevýhoda je, že spotřebujete hodně hnojiva...

návod:
1) vemte si kýbl. 4-20l. kýbl musí být co nejčistší a nemělo by na kořeny svítit světlo

2) vemte vrtačku a udělejte díry asi 5 cm od spodu. díry velký 7/16 (?)
fotka mluví za vše
http://213.171.206.23/gallery/showp...hp?photo=132058

3) médium = 3/4 perlitu, 1/4 vermikulitu

4) dáte zakořeněný klon/ naklíčený semínko

5) zaléváte denně, dokud neni kořenový systém rozrostlý až dolů. potom každý dva dny/podle potřeby (ideální PH 6.2)

problémy většinou pramení ze špatnýho PH anebo z nedostatečnýho zalívání


viděl sem tu na G kytky pěstovaný v perlitu. výsledek mnamka...

Old Post 14-08-2008 v 07:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4099870 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív