Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » PETICE PROTI NOVELE ZÁKONA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 1

Ahoj, omlouvám se, že na tohle zakládám nové téma, ale v tom předchozím je to už kapánek nepřehledné. Havel podepsal novelu zákona, takže teď opravdu jde o to, aby co nejvíc lidí podepsalo tu petici. Podrobnější informace jsou na http://www.koukat.cz/text.php?id=jxdtukani.txt, text petice můžu poslat mailem tomu, kdo bude mít zájem.

Old Post 29-03-2002 v 07:05 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicka
Stálý Člen

Karma uživatele opicka - 20% PěstitelskáKarma uživatele opicka - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 95 

Obecné Vyzva pro Ostravu Příspěvek č. 2

od uterka se bude v Ostrave-Porube na
VSB-TU rozjizdet akcicka na podporeni petice. Chceme oslovit co nejvice rozumnych lidi- pridejte se.Chceme jit do ruznych klubiku a do vsech cajoven a vsede kam se da.UDELEJTE TO SAME A BUDEME O KROK BLIZ. Nenechme si srat na hlavu. Vsude se krici ,ze se musime drzet zap.stylu a pekny hovno. Preju hodne stesti s podpisy. Jestli je nekdo z Ostravy a chce pomoc at mi da vedet do PM velice rad odpovim.

Old Post 29-03-2002 v 13:22 PM
opicka je offline   Profil uživatele opicka   Find more posts by opicka   Foto galerie člena opicka   Click here to Send opicka a Private Message   Add opicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmj
Nový Člen

Karma uživatele bmj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Zdraví petice Příspěvek č. 3

Prosím tě, pošli mi na mail bmj@seznam.cz tu petici. Seženu nějaké lidi na podpis. Je to kurvárna. Čau a dík. BMJ

bad-card

Old Post 31-03-2002 v 10:20 AM
bmj je offline   Profil uživatele bmj   Find more posts by bmj   Foto galerie člena bmj   Click here to Send bmj a Private Message   Add bmj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 4

Šla ti mailem...

Old Post 02-04-2002 v 11:47 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seno
Nový Člen

Karma uživatele seno - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 8 

petice Příspěvek č. 5

maggie prosim posli mi na mail vegetka@post.cz taky tu peticku,treby s tim neco udelame i u nas.diky

Old Post 15-04-2002 v 10:32 AM
seno je offline   Profil uživatele seno   Find more posts by seno   Foto galerie člena seno   Click here to Send seno a Private Message   Add seno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 6

V dnešním Rexlexu (23/5) píše JXD, že zatím přišlo 2275 podpisů. Konstatuje, že je to zoufale málo a má naprostou pravdu.

Old Post 23-05-2002 v 11:45 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Jojo Příspěvek č. 7

Bohužel.
Já jsem podepsal na MMM v Brně a shledal jsem tam otřesnou věc: Do kolonky jméno většina!!! signatářů psala jen jméno křestní.

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 23-05-2002 v 12:01 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

petice Příspěvek č. 8

Tohle si těm sráčům nesmí projít,pošlimi prosím petici na http://www.toast(zavináč).seznam.cz jo a připiš k tomu do kdy je čas s těma podpisama a jak mám napsat zavináč Ahoj

Jdu hulit

Old Post 31-05-2002 v 17:57 PM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0365240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív