Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » ex-OK zpet... kratky pozdrav :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kent
Nový Člen

Karma uživatele kent - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 4  

Obecné ex-OK zpet... kratky pozdrav :) Příspěvek č. 1

Grower znam od jeho prvopocatku, drive jsem sem chodil pod nickem "OK", ale po dlouhe pauze si nemohu vzpomenout na heslo a i mail mam jiny Myslim ale, ze to neni az tak dulezite. Budu se snazit obohatit Grower o sve zkusenosti a plodit co nejmene vyhuleneho balastu...
Je mi 21 a jsem zamestnancem v IT a zaroven podnikam.
Hulu zdar!

Old Post 03-09-2007 v 18:56 PM
kent je offline   Profil uživatele kent   Find more posts by kent   Foto galerie člena kent   Click here to Send kent a Private Message   Add kent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 2

Takže jako OK si se sem regnul ve 14 jo? no to čumim...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 06-09-2007 v 13:22 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 3

omyl, v patnácti

http://grower.cz/forum/member.php?...info&userid=121

!

Po pár letech zpět.

Old Post 06-09-2007 v 14:08 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kent
Nový Člen

Karma uživatele kent - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

No jo, je to tak - docela funny vzpominky, kterak jsem svoje prvni kytky pestoval v kvetinaci za oknem a nechapal, ze nikdy neprezily dele jak mesic )
Priznam se ale, ze prvni joint prisel v 17 - mel jsem k tomu (a dosud mam) velky respekt... Tehdy jeste mozna strach.

Old Post 07-09-2007 v 08:45 AM
kent je offline   Profil uživatele kent   Find more posts by kent   Foto galerie člena kent   Click here to Send kent a Private Message   Add kent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 5

no tady ta nostalgie přímo priští zdravím

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 07-09-2007 v 13:48 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4144120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív