Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Potřebuju radu s hulením ze skleněnky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 49

u nás v podkrkonošší jedině špeky ,skla tady kouřej jen 16letý pubertáci..

Old Post 16-10-2012 v 15:25 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anymoney
Nový Člen

Karma uživatele anymoney - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 50

nesmysl, taky jsem z podkrkonoší a hulíme tu naprosto ze všeho záleží podle chuti jedince. Skleněnky tady máme přes 10 let teda alespoň co pamatuju já

Skleněnka je taková singlovka nebo tak max pro dva. V jointu je na víc tabák a někdo to nemá rád. Jsou i tací co nekouří a jen hulí a to se špekem nejde...


Pro mě je skleněnka best když sem si koupil g tak sem udělal tak 3 až 4 jointy sám ( 2 dny když se moc nehulí ) a konec, se sklem uspořím...

Teda alespoň tak to mám já

Any smoke

Old Post 29-10-2012 v 18:32 PM
anymoney je offline   Profil uživatele anymoney   Find more posts by anymoney   Foto galerie člena anymoney   Click here to Send anymoney a Private Message   Add anymoney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 51

Sklo sem hulil jen když sem hodně hulil (2x za den no problemo)a byla nouze o zelí. Nějak se mi moc nelíbí když musím koukat na ten shit jak tam teče a tak...no fuj prostě ...
Teďka vždy tak do týdne,dvou pěkně špíčka a tjadá

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 15-11-2012 v 11:59 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Zdary, Krušnohoří hlásí nával špeků a bong, ojediněle skla. Po pravdě, kromě mě znám jen jednoho člověka, co má vlastní sklo. Já hulim z takovýho malýho sráče za 10 kč a sem spokojenej.

Old Post 09-01-2013 v 21:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 53

ja si dávam do sklenky aj sitko aj filter, bez sítka máte plmé ústa popolu a bez filtra splné pľúca dechtu... ale minimálne filter odporúčam, inak je to o hovne...

Old Post 13-01-2013 v 09:10 AM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovalec
Nový Člen

Karma uživatele tovalec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 54

ahojte. napadlo me ze dam za konec sklenenky papirovy kapesnik (takto to vlozim do pusy) a mohl sem se podivat na cerne flicky na nem kdyz jsem dohulil. myslite ze si muzu timto trochu pomoct od toho bordela nebo je to k nicemu? prece jenom jsem radsi kdyz to zasira ubrousek a ne muj krk..

Old Post 07-02-2013 v 12:08 PM
tovalec je offline   Profil uživatele tovalec   Find more posts by tovalec   Foto galerie člena tovalec   Click here to Send tovalec a Private Message   Add tovalec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 55

blbost kdyz umíte ze skla hulit tak vam do huby nic nevletí(nesmite sát skoro přepal na plné plíce jak vysavač,ale jen tak pomaličku poblafávat..)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 11-02-2013 v 08:47 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 56

ten kapesník pomôže, to som skúšal aj ja, ale mám tam filter takže to nepoužívam väčšinou

Old Post 11-02-2013 v 13:49 PM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 57

"za mlada" sem si dával do náustku skla rolovanej papír. filtr jak do brka a pohodaa...musel se samo měnit

Legalize It!

Old Post 30-08-2013 v 08:05 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 58

Ten stou zařivkou je dobrej to aby sis rozdelal taborak kdyz si chces pohulit sam a taky by me zajimalo jak si z toho dostal ten jedovatej sajrajt

____________________________________________________________________________

Old Post 05-09-2013 v 18:46 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Jablko
Ten stou zařivkou je dobrej to aby sis rozdelal taborak kdyz si chces pohulit sam a taky by me zajimalo jak si z toho dostal ten jedovatej sajrajt


No proto mu to chutnalo, že tu zářivku před tím nevymyl :-)

Omlouvám se že reaguji na tak starej post, ale nedalo mi to ...

Old Post 17-08-2015 v 14:23 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 60

Do skla sítko nedávám, protože umím odhadnout, kdy se blížím ke konci a je potřeba zmírnit tah. Na druhou stranu si nedokážu představit, že bych si dal bong bez sítka (ačkoliv je jasné, že tyto nečistoty zachytí voda) - paradox

Don't worry, be happy!

Old Post 07-10-2015 v 19:49 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 61

divný.. nenapadlo mě nad tím uvažovat a ani že by s tím mohl bejt problém. Prostě nacpu kus paličky do kotle, zamáčknu palcem a zapálím, zatímco tahám. Jo.. když už tam strkám zbytky, který nejsou vcelku tak se stane že chytnu krtka, ale co vím tak na to ještě nikdo neumřel a většinou se to nestává, musí se tahat opatrněji:-)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 12:34 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 62

Jinak sítka se vyrábí, co jsem makala v trafice tak si je lidi moc nekupujou, spíš si dojdou pro bongo a když už, tak je vezmou k tomu. Jsou to kulatý a jemný sítka, velký asi jak dvoukoruna. Prodávaj se po pěti, cca kolem 10-ti korun. Ale neumím si představit, že by to někdo rval do skla.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 12:37 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 63

Skleněnky jsou fajn,ale radši pálím špeky,pač sklo když je silnej model už neudejchám.
Skleněnka se hlavně musí po každém nacpání vyčistit,jinak tam můžete dát cokoliv a budete víc cítit dehet než model.Sítka se žádný používat nemusej,pokud se nepálí hovno a i to jde nacpat nad model.Model se nevdechuje,tahá se ze skleněnky pomalu a dlouho,nejdřív teplý kouř nasát do huby a pak až do plic)

Old Post 02-05-2016 v 13:56 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 64

nejhorší je když natáhnu a škytnu nebo zívnu, to pak chrchlám půl dne jak starej tuberák, ale dá mi to pořádnou pecku zespoda do mozku:-D

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 15-08-2016 v 12:46 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8297040 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív