Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Potřebuju radu s hulením ze skleněnky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 33

Tak já sem taky z vysočiny a pořád hulíme skla, občas špeky a fajfky nikdá asi se moc neshodnem

Old Post 06-09-2007 v 21:46 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shameful
Nový Člen

Karma uživatele shameful - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 2  

Nápad sklo rulez! Příspěvek č. 34


když tu píšete o rozbíjení skleněnek při nošení tak zkuste tohle pouzdro
je to docela jednoduché zbastit doma a mi se hodně osvědčilo

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=67603

Old Post 09-09-2007 v 00:22 AM
shameful je offline   Profil uživatele shameful   Find more posts by shameful   Foto galerie člena shameful   Click here to Send shameful a Private Message   Add shameful to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Re: Potřebuju radu s hulením ze skleněnky Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Malda_cz
Zdarec,zajímalo by mě jestli se dává do skleněnky nákej filtr nebo sítko...Ještě jsem ze skleněnky nikdy nehulil...jen mi to připadá divný,že pokud se tam nedává žádnej filtr,tak tu trávu přeci musíte vdechovat ne ?

Díky za odpověd...




no v tomhle se vy cechaci nezaprete,teda aspon nekteri
Ne normalne to naladuj do kotle,ne moc,at to jde tahat a val to do plnych,pred koncem bud opatrny at ti to nevleti do huby.Ze skla se dobre kouri hasis.Nejlepsi je to podle me tak,kdyz das nejaky maly kaminek do hrdla kotle tak,aby jsi has nezpolknul,zkratka aby se ti oprel o ten kaminek a pekne pomalu rozpaloval a tahal...mnam uplne se mi sbihaji sliny

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 12-09-2007 v 22:29 PM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 36

to ja sem ted bydlel v cechach a tam valili speky a bongy a tak...ale ted na morave porad vali skla....to ja kdyz uz,tak si ted dam fajfku..ale sklo..nevim..jak tady rikate...sklo je takova rychlozhulka..a prebyte sklo..no to vubec nemusim..to mi pak znechuti cele kureni..ale spek je spek...taky sem to nechapal,ale kluci v cechach me naucili...

Old Post 27-09-2007 v 22:43 PM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 37

Po mesiaci pouzivania sklenky som snadno dosiel k tomu ze hulenie zo sklenky je Hygienickejsie, Praktickejsie, Rychlejsie, Nenapadnejsie. V dave fajciacich ludi to vyzera akokeby som si pripaloval cigo.

400W

Old Post 28-09-2007 v 06:40 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

§

Naposledy upravil 02-10-2012 v 14:26 PM

Old Post 06-05-2012 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fugazz
Nový Člen

Karma uživatele Fugazz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 39

Já sítko u skleněnky neřeším. Jenom někdy když je málo materiálu, nebo se chci jenom "trošičku zredovat" nabiju si opačný konec. Jak už tu někdo psal, ze skleněnky je prostě krása hulit ale bongo je bongo. Jinak určitě je skleněnka nenápadnější, potvrzeno několika osobními zkušenostmi.

Celkem legrace je ale dostupnost skleněnky, je fakt že tady na Moravě se hulí hlavně ze skleněnek, zatímco směrem na západ už se motaj brka a bublaj bonga. Stejně bych ale skleněnku za nic nevyměnil, i když bong čas od času nebo dobrý jointík určitě neuškodí. :-)

Old Post 07-05-2012 v 11:52 AM
Fugazz je offline   Profil uživatele Fugazz   Find more posts by Fugazz   Foto galerie člena Fugazz   Click here to Send Fugazz a Private Message   Add Fugazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius_Raily
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius_Raily - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 40

No když už na to přišla řeč, matčin přítel starej vyhulenej pardál běžně strká do konce skla stočený papírek stejný jako u brka. Pravda že zachytí ve chvíly nepozornosti "raketku", ovšem na druhou stranu se po dvou třech nabitích musí vyhodit.

42

Old Post 07-05-2012 v 18:53 PM
Ignácius_Raily je offline   Profil uživatele Ignácius_Raily   Find more posts by Ignácius_Raily   Foto galerie člena Ignácius_Raily   Click here to Send Ignácius_Raily a Private Message   Add Ignácius_Raily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 41

to sou problémy způsobený tím, že ste se nebyli schopný naučit balit špeky

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Old Post 08-05-2012 v 14:24 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od wasco123
Po mesiaci pouzivania sklenky som snadno dosiel k tomu ze hulenie zo sklenky je Hygienickejsie, Praktickejsie, Rychlejsie, Nenapadnejsie. V dave fajciacich ludi to vyzera akokeby som si pripaloval cigo.


no když hulíš sám, tak možná..ale počkej, až budeš venku v zimě se špatnym zapikem ve víc lidech..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 09-05-2012 v 07:57 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuskus002
Nový Člen

Karma uživatele kuskus002 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 43

drtička jedine drtička otočit tak 2x aby s toho nebyla sračka nacpat do skla a pal to !!!!!!

buď dobrej a spi v leže !

Old Post 16-05-2012 v 19:30 PM
kuskus002 je offline   Profil uživatele kuskus002   Find more posts by kuskus002   Foto galerie člena kuskus002   Click here to Send kuskus002 a Private Message   Add kuskus002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Palec nahoru Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Mesias
Mjr.BlasterX: To máš recht. Já jsem z čech a když se ukážu v Ostravě, a i ze svých nejlepších skunků (Budha) balím špeky, tak všichni koukaj a myslej si o mě, že jsem blázen. Každopádně já ze skla hulím jen když musím. Lidi to většinou přebíjej a ono to pak ani pořádně netáhne. A nebo to nedobíjej a pak lítaj (u nás se tomu říká Raketa) komety. Špek je věc kultovní, rituální a společenská. Kdo hulí špeky nerad hulí sám, i když takovej osobáček, pěkně si pokouřit. Má to i tu atmosféru a tak. Zatím co sklo žádnou atmosféru nemá. To už je lepší pořádná fajfka...


Lépe bych to nenapsal !

Old Post 21-09-2012 v 10:12 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Beer-Drinker
to ja sem ted bydlel v cechach a tam valili speky a bongy a tak...ale ted na morave porad vali skla....to ja kdyz uz,tak si ted dam fajfku..ale sklo..nevim..jak tady rikate...sklo je takova rychlozhulka..a prebyte sklo..no to vubec nemusim..to mi pak znechuti cele kureni..ale spek je spek...taky sem to nechapal,ale kluci v cechach me naucili...


Hloupost, špeky se tady hulí na dením pořádku a sklo, jen když nejsou papírky nebo situace, kdy člověk může ubalit. Přes sklo tady kouří 70% Lidí, ale jsou to děti od 15-17 let, kteří se potřebují zhulit a nic vic. Špek to je něco, něco víc než jen kouř a thc. Špek rovná se partě lidí, partě kamarádu a chvilé pohody. Sklo je podle mě pro feťáky, ať si myslí kdo chce co chce.

Old Post 21-09-2012 v 10:16 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 46

mirage: já teda taky raději kouřím špeky ale proč by mělo být sklo pro feťáky? Protože u něj nemůžeš provozovat nějaký zrovna tvůj naučený rituál? Je to snad každýho věc přes co a s kolika lidmi hulí. Já si rád pokouřím sám jak sklo tak špeka a jako feťák si rozhodně nepřipadám. Navíc sklo pěstitel určitě ocení, protože těžko najít dostupnější nástroj na objektivní otestování chuti svýho výpěstku, neovlivněnou chutí papírku, kovu nebo nedej bože tabáku.

Příjde mi, že jsem obklopen extremisty co buď jen kouří špeky a plivou na lidi co kouří ze skla nebo naopak. Nedávno jsem ubalil a kamarád si šel raději nabít vlastní sklo než aby si potáhnul ze špeka, blázni jsou to

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 21-09-2012 v 11:58 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od mirage


Hloupost, špeky se tady hulí na dením pořádku a sklo, jen když nejsou papírky nebo situace, kdy člověk může ubalit. Přes sklo tady kouří 70% Lidí, ale jsou to děti od 15-17 let, kteří se potřebují zhulit a nic vic. Špek to je něco, něco víc než jen kouř a thc. Špek rovná se partě lidí, partě kamarádu a chvilé pohody. Sklo je podle mě pro feťáky, ať si myslí kdo chce co chce.


pokud nemáš vapik, tak z brka nikdy neucejtíš tu chuť tak čistě jako když si dáš z čistýho skla..a jestli je tohle feťáctví, tak jsi ať si říká kdo chce co chce

edit :koukám, že jsem přišel s křížkem po funuse

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 21-09-2012 v 12:10 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


pokud nemáš vapik, tak z brka nikdy neucejtíš tu chuť tak čistě jako když si dáš z čistýho skla..a jestli je tohle feťáctví, tak jsi ať si říká kdo chce co chce

edit :koukám, že jsem přišel s křížkem po funuse


Hm, chuť ze skla. To možná ano, ale jedu už v tom nějaký ten rok, jako spoustá z nás tady a moc dobře vím, že valna většina lidí, kteří kouří přes sklo, to dělají jen kvůli toho, že se potřebuji rychle vykouřit a na chuti málokomu záleží. Vždycky mě to štvalo, proč někdo nedělá rozdil mezi dobrým modelem a špatnou chemkou. Nevím jak je to u vás, ale tady u nás, je málo lidí, kteří si to vychutnávají. A pokud nejsi zrovna levý na obě ruce, vapík si můžeš udělat klidně doma sám . Já mám lolitu a pak svůj vlastní výtvor. A rozdil v tom není. A taky další věc je ta, že pro mě vychnutnat si ganju není o tom, kouřit přes sklo a cítit jak je to dobré. Pro mě je vychutnání, posedět s přáteli, užívat si atmosféru, sledovat tu larvu která koluje, to je pro mě vychutnat si něco. Ale jak říkám, 100 lidí 100 chutí. Je to každého věc a žijeme v 21.ním století, takže snad se nemusím bát vyjádřit svůj názor. A vzhledem k dnešní generaci nactiletých jsem ztratil jakoukoliv naději v to, že přes sklo kouří kvůli tomu, aby si vychutnali brčko. No jen se přiznejte, kdo z vás vyhazuje sklo po pár narytí ? A kdo z vás neshituje ? Já když kouřím přes sklo, tak jen přes čisté a pak ho vyhazuji, nic víc, nic míň.

Old Post 21-09-2012 v 12:29 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8003600 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív