Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Potřebuju radu s hulením ze skleněnky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Calzone
Nejlepší je to z kohoutku co je třeba na záchodech někde, nebo se dá koupit v instalatérství (dneska už to tolik nefrčí, ale pamatuju si na základce, když nebyl ani jeden kohoutek ve škole se sýtkama ). Musíš pak z toho vystříhnout malé kolečko, to promáčknout a zasunout do kotliku. V tom kohoutku jich je asi pět na sobě...


A nebo můžete koupit sítko přímo do skleněnek zde . Jinak bych si chtěl koupit tuto skleněnku je taková na pohodičku i sítko by tam šlo v pohodě.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-09-2007 v 19:14 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18


zdravim...kdyš tak koukám tak sem si řek že taky přispěju svym výtvorem...
je to 140cm vysoká a je vyrobemá ze 40W zářivky
prostě mazec stačilo pár prdíků a Psychonaut byl okamžitě složen a jaxi nakaši
doufám že nejsem OT

(pokud bude zájem pošlu návod i s částečnou fotodokumentací )

Freedom

Old Post 01-09-2007 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 19

Ze skleněnky hulim téměř jedině se sítkem. V Praze ho maj na každym rohu v běžnejch trafikách, nebo minimálně v těch s bongy a pod.

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 01-09-2007 v 22:02 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Já hulím přes obyč. sklo za 8,- Párkrát už jsem chytil kometu ale jen minimálně!Pro ty co neví co je kometa- je když vám vletí do pusy žhavý matroš je to dost nepříjemné....Nejlépe se mi sklo nabíjí přímo ze sáčku a žádný problém, že by mi vyhořel jenom vnitřek a boky nic! Každý na to musí přijít sám jak se mu nejlépe hulí přes sklo..Já hulím přes sklo 99% a 1% brka! No jo no Ostravsko a Karvinsko se nezapře...Tady je to už taková tradice a brka hulíme jen když je hooodně materiálu ale to je tady zázrakem

Old Post 02-09-2007 v 07:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 21

Mjr.BlasterX: To máš recht. Já jsem z čech a když se ukážu v Ostravě, a i ze svých nejlepších skunků (Budha) balím špeky, tak všichni koukaj a myslej si o mě, že jsem blázen. Každopádně já ze skla hulím jen když musím. Lidi to většinou přebíjej a ono to pak ani pořádně netáhne. A nebo to nedobíjej a pak lítaj (u nás se tomu říká Raketa) komety. Špek je věc kultovní, rituální a společenská. Kdo hulí špeky nerad hulí sám, i když takovej osobáček, pěkně si pokouřit. Má to i tu atmosféru a tak. Zatím co sklo žádnou atmosféru nemá. To už je lepší pořádná fajfka...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 02-09-2007 v 13:03 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Sklo je rychlovka nabiješ zahuliš 6 -8 prdu a seš vypalenej když je kvalitnějši model tak mi stači někdy 3 prdy :-D

Old Post 02-09-2007 v 16:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 23

no teda ja taky hulim přes sklo dost často a zatim se mi stalo jednou, že sem ho přecpal, že netáhlo, ale od tý doby už mam odhad, co se tam vejde...

-prostě z paldy utrhneš přiměřenej kus, nebo když je ona přiměřená tak jí tam dáš celou, nevidim v tom problém, a o sítku sme slyšel až teď..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 02-09-2007 v 16:37 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
no teda ja taky hulim přes sklo dost často a zatim se mi stalo jednou, že sem ho přecpal, že netáhlo, ale od tý doby už mam odhad, co se tam vejde...

-prostě z paldy utrhneš přiměřenej kus, nebo když je ona přiměřená tak jí tam dáš celou, nevidim v tom problém, a o sítku sme slyšel až teď..


Přesně tak není na tom nic složitého!! Já s sebou nosím energitku, kde mám své nůžky a když je palda větší tak si ji ustřihnu a je to! A žádné sítko nepotřebuju....

Old Post 02-09-2007 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalasnikov
Nový Člen

Karma uživatele Kalasnikov - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 25

tak tak sítko netřeba. stačí kousek utrhnout ušulat z toho valeček a nabit.

Old Post 03-09-2007 v 14:17 PM
Kalasnikov je offline   Profil uživatele Kalasnikov   Find more posts by Kalasnikov   Foto galerie člena Kalasnikov   Click here to Send Kalasnikov a Private Message   Add Kalasnikov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quilp
Stálý Člen

Karma uživatele Quilp - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od fretka
za tu dobu jsem jich pknej par vystridal od keramickych, drevenych az po ty sklenene
Pobavil jsi, teda minimalne me . Ve drevicku se ti zase lecoz zachyti)dehty a sra*ky). Ze skla jedine chutovcicky

Old Post 04-09-2007 v 15:03 PM
Quilp je offline   Profil uživatele Quilp   Find more posts by Quilp   Foto galerie člena Quilp   Click here to Send Quilp a Private Message   Add Quilp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohy
Stálý Člen

Karma uživatele Kohy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 27

Tak to sem nečekal, že se tady najde někdo, kdo nehulí ze skla...jak vidno, jedná se o regionální záležitost

Old Post 04-09-2007 v 17:04 PM
Kohy je offline   Profil uživatele Kohy   Find more posts by Kohy   Foto galerie člena Kohy   Click here to Send Kohy a Private Message   Add Kohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

kohy: třeba na plzeňsku se z dýmek téměř vůbec nehulí...jsem tu taková ofce černá

Old Post 04-09-2007 v 17:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiderPig
Stálý Člen

Karma uživatele SpiderPig - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 39  

Zdraví Příspěvek č. 29

lol? do sklenenky sitko ? nechyt sem krtka tak rok a to hulim ze sklenenky porad (jen tak 1 do mesice spek skera jinak speka spis z venku) a po kazdym poradnym zahuleni vycistit jinak se tam ten bordel prilepi a uz to jde blbe dolu jo a sklenenka za 5kc(asi u nas nejlevnejsi ) je nejlepsi zadny ty co sou siroky po cele delce stejne pres ty se blbe puka

Naposledy upravil SpiderPig 04-09-2007 v 17:36 PM

Old Post 04-09-2007 v 17:26 PM
SpiderPig je offline   Profil uživatele SpiderPig   Find more posts by SpiderPig   Foto galerie člena SpiderPig   Click here to Send SpiderPig a Private Message   Add SpiderPig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohy
Stálý Člen

Karma uživatele Kohy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 30

Ramon_Dexter : to já sem z Vysočiny a tady se valí úplně všechno...ale dýmky asi nejvíc

Old Post 05-09-2007 v 20:25 PM
Kohy je offline   Profil uživatele Kohy   Find more posts by Kohy   Foto galerie člena Kohy   Click here to Send Kohy a Private Message   Add Kohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Kohy
Ramon_Dexter : to já sem z Vysočiny a tady se valí úplně všechno...ale dýmky asi nejvíc

ja teda taky a o dymkach fakt nevim
jinak u nas jedine speky, sklo jsme u nas videl jednou, fajku snad 3x

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 05-09-2007 v 20:28 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32

Taky sem z Vysočiny a je pravda, že tady pořád a pořád jen motáme jointy, fajfky vyjímečně a skla nikdá

Old Post 05-09-2007 v 20:36 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0020330 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív