Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » FAIRSEEDS.CZ - Zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Palec nahoru FAIRSEEDS.CZ - Zkušenosti Příspěvek č. 1

Ahoj,

zajímalo by mě, jaé máte zkušenosti s touto bankou?

A ještě více mě zajímá, jakou vlastně mají dodací lhůtu?

Old Post 06-11-2015 v 10:36 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

fair seeds je smyslena seedbanka, kterou vytvorila jahoda tak ze si nechavaji zabalit bulk semena do vlastnich obalu pod "vlastni" znackou. dodavatelu bulk semen je cela rada a kvalita je samozrejme podstatne nizsi...

dalsi otazka je co se pod nazvy vubec skryva... (viz napr. "jxd monster")

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-11-2015 v 10:43 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

Co se týče dodací lhůty, tak jeden den objednám a druhý si pro to zajedu k nim. A neměl jsem nimi zatím problém.

Old Post 06-11-2015 v 11:39 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 4

Diky za reakce, mam rad tohle forum, jedna z nejprivetivejsich a nejochotnejsich komunit na zodpovidani dotazu, zadne hloupe povysovani a vseznalectvi.

Jen se mi zda, ze clenu rapidne ubyva, nebo mi to jen prijde?

Old Post 06-11-2015 v 11:56 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 5

Doba se měmí a s ní (bohužel?) i grower. Pár lidí odešlo, nevím jestli se snížilo číslo tegistrovaných, ale určitě je tu o pár dobrejch groweru míň. Přijde mi, že nejeden z puvodních členů odešel hlavně v době okolo/po velkém výpadku. Ale to, že se tu už neukazují někteří lidé může být i tím, že už prostě "vyrostli" maj manželku, dítě karieru a na growing a grower už nemaj čas. Za mne, jestli mi tu někdo chybí, tak Hlava, uznávám, ke konci byl trochu nerudnější, ale stejně grower bez Hlavy, je takovej prázdnější...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 06-11-2015 v 21:54 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarda S.
Stálý Člen

Karma uživatele Jarda S. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 6

na automaty tuhle banku rozhodně ne

Old Post 24-11-2015 v 13:00 PM
Jarda S. je offline   Profil uživatele Jarda S.   Find more posts by Jarda S.   Foto galerie člena Jarda S.   Click here to Send Jarda S. a Private Message   Add Jarda S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Jarda S.
na automaty tuhle banku rozhodně ne



Kdyz napises takovy nazor, tak ho taky aspon trochu rozepis...

Zajimalo by me proc automaty ne?

Old Post 14-03-2016 v 22:52 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarda S.
Stálý Člen

Karma uživatele Jarda S. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 8

vyrostli mi kytky tak 40cm s výnosem 3g, normální femky od nic udělali krásný velký kytky

Old Post 14-03-2016 v 23:10 PM
Jarda S. je offline   Profil uživatele Jarda S.   Find more posts by Jarda S.   Foto galerie člena Jarda S.   Click here to Send Jarda S. a Private Message   Add Jarda S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 9

Za sebe jsem jel run outdoor 2013 (vím už je to dost pozdě) fem. northern light a spokojenost, vyrostly holky pěkné, klíčivost byla dobrá, sklizně se dožily 4/5 (jedna záhadně zmizela už jako prcek).
Tolik chvály teď trochu hate. Bohužel kytky sic rostly na jednom místě, ale jejich velikostní rozdíly byly značné 0,5m vs 1,5m.

Celkově dobrá chuť a vcelku i výnos, dozrály brzy (jsem z hor severní moravy).

Váš Archi

Old Post 15-03-2016 v 06:44 AM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EverNo1
Nový Člen

Karma uživatele EverNo1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Jarda S.
vyrostli mi kytky tak 40cm s výnosem 3g, normální femky od nic udělali krásný velký kytky


Přesně tak, mám úplně stejnou zkušenost..

Automaty s minimální výnostností, max 5g/kytka..

S feminizovanýma žádnej problém, vždy vyklíčilo minimálně 27/30.. Dá se udělat i přes půl kila na jedný kytce, kvalita slušná (outdoor samozřejmě )

Myslím že co se týče kvalita/cena tak je to slušný

Old Post 15-03-2016 v 13:52 PM
EverNo1 je offline   Profil uživatele EverNo1   Find more posts by EverNo1   Foto galerie člena EverNo1   Click here to Send EverNo1 a Private Message   Add EverNo1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 11

Klasický feminizovaný mají v pohodě, měl jsem myslim Black Dominu, klíčivost 100% výnos 200-300 GPP, s AFkama od nich zkušenosti nemám.

...ռոմ

Old Post 14-04-2016 v 17:59 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Palec nahoru Příspěvek č. 12

Zdravím já mám s FAIR SEEDS AF velmi dobrou skušenost již několik let je jedu a vždy kvalita předčí cenu.Žadné hermatění jako u jiních mnohem drahších bank(DP atd.)Takže zamě doporučuju.

Old Post 16-04-2016 v 07:35 AM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od SILENTJOE
Zdravím já mám s FAIR SEEDS AF velmi dobrou skušenost již několik let je jedu a vždy kvalita předčí cenu.Žadné hermatění jako u jiních mnohem drahších bank(DP atd.)Takže zamě doporučuju.


Zjistil jsem, že mám doma taky od nich AF outdoor mix. Jak je to teda s výnosem? Je to opravdu tak mizerný u všeho nebo je to individuálně na strain?

...ռոմ

Old Post 17-04-2016 v 20:21 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 14


Měl jsem od nich AF Northern lights. Klíčivost 3/5. Rostliny jako na stupni vítězů. Malá,větší, největší viz můj out 2015. průměr 10g/rostlina celkem kvalitního materiálu. Prorostly, na ohmat tvrdý šišky. I vůně byla OK.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 04-05-2016 v 21:13 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvák
Nový Člen

Karma uživatele mrkvák - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

Mám podobnou zkušenost, taky jsem jel jednu kytičku AF NL od Fair Seeds (2 roky dozadu) a taky mi to vyšlo na necelých 10g.
Je fakt že jsem ten rok začal dost pozdě (začátek července) a zrovna ty NL mi začaly kvést až v půlce září a sklízel jsem jí až v půlce listopadu .

Ten rok jsem od Fair Seeds měl ještě Bubblegum (resp. tehdy ještě Growshop seeds), ta byla hotová hodně rychle - už v půlce září (necelé 2,5 měsíce) a bylo na ní necelých 5g.
Mám ale pocit, že to není automat, jak byl původně v eshopu označen

Jinak s klíčivostí a růstem Fair Seeds jsem zatím neměl problém, z toho co jsem zatím ze svých skromných zkušeností vypozoroval, tak se mi zdá že jedou lépe než AF od jiných seedbank. Ale možná je to jen štěstím, resp. smůlou na semínka/genetiku.

Loni jsem jel Somango, Blueberry a Jacka (všechno AF) a všechny bez problémů. Somango dalo necelých 35g, zbylé dvě každá kolem 30g.
Blueberry byla teda slušnej magnet na svilušky a nestihl jsem to podchytit včas, jinak by možná dala ještě víc.
Jo a Jack byl o poznání žíznivější než ty zbylé dvě. Párkrát se mi stalo že jsem nevychytal včas zálivku a chudák byl dost seschlej, ale vždycky se z toho probral. Takže by možná taky dal ještě o něco víc, kdybych ho chudáka netrápil. No, člověk se pořád učí.
Pro úplnost ještě doplním, že jim to trvalo necelé 4 měsíce, od vyklíčení na začátku května do sklizně ke konci srpna.
Pěstováno v "Substrátu pro celou zahradu" (Natura) s přimíchaným perlitem, hnojeno jen na květ pomocí Biobizz bloom.
Lokalita - outdoor na balkono-terase , kde je přímé slunko od poledne až do západu, orientace na ZZJ.

A letos od nich zkouším Cream Caramel (AF) a White Critical (ve shopu původně zařazen mezi AF, ale zdá se mi že ve skutečnosti není) a k tomu různé modely od pár dalších seedbank, a zrovna CC mi přijde že roste "nejlépe".
Plus zkouším znovu NL a Bubblegum, jsem zvědav jak dopadnou když nebdou muset dokvétat až na podzim ale někdy v létě, kdy budou mít (snad) mnohem lepší počasí


Jo a BTW i po dvou letech skladování v komoře (tma a "pokojová" teplota, tzn. něco kolem 22°C) klíčivost zatím 100%

Naposledy upravil mrkvák 05-05-2016 v 07:26 AM

Old Post 04-05-2016 v 22:22 PM
mrkvák je offline   Profil uživatele mrkvák   Find more posts by mrkvák   Foto galerie člena mrkvák   Click here to Send mrkvák a Private Message   Add mrkvák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanoZajeci
Stálý Člen

Karma uživatele StanoZajeci - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 16

Každý rok zkouším nějaké nové odrůdy a k tomu vždycky koupím něco od fairseeds a za mě poměr výkon/cena je velmi dobrý. Nejlepší zkušenost mám s NL a auto Somango, slušnej materiál. Ale některé odrůdy už takový hit nebyl, ale za ty prachy úplně nezklamaly

Old Post 03-04-2021 v 11:21 AM
StanoZajeci je offline   Profil uživatele StanoZajeci   Find more posts by StanoZajeci   Foto galerie člena StanoZajeci   Click here to Send StanoZajeci a Private Message   Add StanoZajeci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2021 - BioBizz zkušenosti - 409 odpovědí
21-11-2023 - Plagron zkušenosti - 440 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8288860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív