Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklidit už teď, nebo ještě počkat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 17


Zdravím,potřeboval bych poradit,jestli už mám tuto kytku sklidit a nebo ji ještě nechat jeden až dva týdny,blizny jsou skoro všechny hnědý,ale tý pryskyřice tam ještě moc není,co myslíte ?

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 17-09-2007 v 10:29 AM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Malda_cz
Zdravím,potřeboval bych poradit,jestli už mám tuto kytku sklidit a nebo ji ještě nechat jeden až dva týdny,blizny jsou skoro všechny hnědý,ale tý pryskyřice tam ještě moc není,co myslíte ?


Zkus spáchat MAKRO fotku. Z téhle je poznat leda to že jde o samičí květenství.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 17-09-2007 v 21:06 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 19

Zdar, já bych to seknul. Když už jsou všechny blizny hnědý, tak už jsi ten správnej čas propásl. Podle fotky se mi taky zdá hotová (bílý blizny by byly vidět i bez makra...) Tak šup šup, teď už se to s tou pryskyřicí nijak zvlášť k dobrýmu nezlepší. Ta je stejně spíš pro potěchu oka
Někdy víc (déle) znamená méně...

My heart and soul, they are free...

Old Post 18-09-2007 v 07:32 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 20

Malda, udelej ji damage ( posekej kořeny rýčem, propíchej stonek) a další den to ber domů, už z toho nevyčaruješ víc pryskyřice

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 18-09-2007 v 09:54 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sky-triper
Stálý Člen

Karma uživatele sky-triper - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 21

proč ten damage? . . . . nejak mi to nejde do hlavy abych ji poškodil den před sklizní . . . . to ji spíše stresne a použije energii k obnove poškozených častí ne ?

STREET ART --------- GROWING -------- DnB music

Old Post 20-09-2007 v 13:37 PM
sky-triper je offline   Profil uživatele sky-triper   Find more posts by sky-triper   Foto galerie člena sky-triper   Click here to Send sky-triper a Private Message   Add sky-triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sky-triper
Stálý Člen

Karma uživatele sky-triper - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Obecné kdy byste sklízeli vy ? Příspěvek č. 22


sice mám v hlave svuj plán kdy sklidit ale tak rád se zeptám lidí . . . třeba se dozvím neco new a přehodnotím své plány . . . . .

STREET ART --------- GROWING -------- DnB music

Old Post 20-09-2007 v 13:47 PM
sky-triper je offline   Profil uživatele sky-triper   Find more posts by sky-triper   Foto galerie člena sky-triper   Click here to Send sky-triper a Private Message   Add sky-triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruno64
Nový Člen

Karma uživatele Bruno64 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 23

Chtěl bych se zeptat kdy bych tohle mohl asi tak sklidit. Pestuju druhy rok ale minule me celou urodu ukradli jeste v srpnu.

Old Post 20-09-2007 v 18:55 PM
Bruno64 je offline   Profil uživatele Bruno64   Find more posts by Bruno64   Foto galerie člena Bruno64   Click here to Send Bruno64 a Private Message   Add Bruno64 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martenros
Stálý Člen

Karma uživatele Martenros - 90% PěstitelskáKarma uživatele Martenros - 90% PěstitelskáKarma uživatele Martenros - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 24

Zdravíčko tak jak to vidíte s těmahle slečnama?dávame me jim ješte tak týden

Old Post 23-09-2007 v 13:35 PM
Martenros je offline   Profil uživatele Martenros   Find more posts by Martenros   Foto galerie člena Martenros   Click here to Send Martenros a Private Message   Add Martenros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martenros
Stálý Člen

Karma uživatele Martenros - 90% PěstitelskáKarma uživatele Martenros - 90% PěstitelskáKarma uživatele Martenros - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 25




Zdravím groweři podivejte se na tyhle nonamy davam jim jeste nejakej ten tyden, ale pujdou jako prvni uz nemam co hulit

Old Post 23-09-2007 v 14:04 PM
Martenros je offline   Profil uživatele Martenros   Find more posts by Martenros   Foto galerie člena Martenros   Click here to Send Martenros a Private Message   Add Martenros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26




Zdravím, nějaký tři, čtyři roky jsem nepěstoval a nějak se mi spousta
věcí vykouřila z hlavy... myslíte, že tyhle tři jsou už zralý?
Díky!

[sázeno z cca 13cm sazenic neznámého původu někdy na pomezí
května-června, téměř nezaléváno, pouze jednou pohnojeno
vermikompostem, čtvrtá byl samec, pátou uškrtil svlačec.]

Old Post 24-09-2007 v 08:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27




V předchozím příspěvku shora:

Vidlica celek,
ponožka celek
vidlica detail vršku

A zbytek fotek v tomhle příspěvku, shora:
rozvalenec celek,
ponožka detail vršku
a rozvalenec detail vršku.

A uvažuju, že v pátek skončí... co vy na to?

Old Post 24-09-2007 v 08:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Fotil jsem to narychlo dneska kolem sedmé, slunce svítilo směrem ke mě, takže trochu protisvětlo a trochu mázlý, hlavně detail rozvalenca, ale na LCD foťáku to vypadalo v poho a spěchal jsem do práce.

Old Post 24-09-2007 v 08:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanobano
Stálý Člen

Karma uživatele sanobano - 55% PěstitelskáKarma uživatele sanobano - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 29

A kto vie, ci uz Ganja doctor sklidil...

Old Post 24-09-2007 v 12:56 PM
sanobano je offline   Profil uživatele sanobano   Find more posts by sanobano   Foto galerie člena sanobano   Click here to Send sanobano a Private Message   Add sanobano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sanobano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

sklizeno Příspěvek č. 30

Zdarec,

já už jsem to sklidil včera. Měl jsem to v Jeseníkách a tam je ráno jinovatka. Kytky se začali nějak pomalu klanět k zemi a blizny nebo pestíky nebo co to je za ty ocásky zač už byly skoro všechny hnědý.
Tak jsem to vlastně málem propásl.

Jinak jsem zasadil 10 kytek sklidil 6, 4 byly hermáči.

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 24-09-2007 v 14:52 PM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja doctor
Nový Člen

Karma uživatele Ganja doctor - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 15  

Poslušně hlásím... 8-D Příspěvek č. 31








Jojo 8-) Tak přinášim malej harvest-reportík. Jinak jsem na polovině sklizený úrody udělal water-curing a nemůžu si to vynachválit. to je lahůdka pro labužníky a je radost to kouřit. air-curing poskytuje velice obdobný výsledek, jenom jsou paldy trochu zelenější 8-D

Gimmi di Ganja cookie and the herbal tea, sensimila is irie. I don´t care whata government say, sensimila is O.K.

Old Post 24-09-2007 v 20:47 PM
Ganja doctor je offline   Profil uživatele Ganja doctor   Find more posts by Ganja doctor   Foto galerie člena Ganja doctor   Click here to Send Ganja doctor a Private Message   Add Ganja doctor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganja doctor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 32

4 Rikataruki : já bych to sklidil ted, dokud je ještě pěkně (alespon podle těch posledních dvou fotek palic, na tý prvni mi to přijde jestě v pohodě chvilku nechat)

My heart and soul, they are free...

Old Post 24-09-2007 v 23:02 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1419120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív