Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » LOWRYDER-2:První pokus.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Nápad LOWRYDER-2:První pokus. Příspěvek č. 1





Zdravím všechny G.!
Po delší době jsem zapnul skřín,at je nějaky užitek.
Světlo je 55W-usporka (viz. foto) V budoucnu,120W sodík.
Skřín je 150x50x55-V-H-Š.
Osazení-3xLOWRYDER-zasazeno 15.8.t.r.
Hnojivo-Holubí trus-zkvašený.
Nějaké foto.(fotak není muj,tak omluvte kvalitu!)

Naposledy upravil ROBE 19-08-2007 v 12:25 PM

Old Post 19-08-2007 v 12:18 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mati0n
Stálý Člen

Karma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 2

Ahoj.. kde si vzal tu 55W usporku, jakou ma barvu svetla a kolik lumenu? 120W sodik myslis kombo 70W a 50W asi ze.

Old Post 19-08-2007 v 12:48 PM
mati0n je offline   Profil uživatele mati0n   Find more posts by mati0n   Foto galerie člena mati0n   Click here to Send mati0n a Private Message   Add mati0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Lowryder Příspěvek č. 3

Čau! Usporku jsem koupil vPolsku,mám to kousek.Obchd se jmenuje
Castorama,je tam všechno pro stavbu ,dům i zahradu.Usporka je teple bíla,2700 Kelvinu. + 2900Lumelu. 55W-sviti jak300Wžarovka.
Což si myslím že je dost sila! Sodík bude zvlášt,bud 70w -nebo 120w.
Zaleží na naladě proco se rozhodnu.

Old Post 19-08-2007 v 13:05 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 4

Sodíkovou výbojku 120w jsem ještě neviděl, ale klidně se nechám překvapit. A ta úsporka také není ideální - ideální by byla coolwhite (6500 Kelvinu).

EDIT: Tu hodnotu úsporky samozřejmě myslím na růst.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 19-08-2007 v 13:37 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

hanizek Příspěvek č. 5

Omlouvam se,ten sodik je 110W.Je to Tesla- SHLP110W,špatně
jsem se podíval.Vim že 2700 K. neni idealní na růst,spektrum je
spíše vhodné na květ.Možna v pondělí přidám usporku 20W-modrou.
Značení nevím,vím jen že jsem ji koupil do lampy a to světlo modré
barvy mi v obyvacím pokoji dost lezlo na nervy.Čekám na dodávku
70W sodíku,možná to vyměním koncem týdne.

Old Post 19-08-2007 v 14:08 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 6

Tesla SHLP byly určeny jako náhrada do pouličních osvětlení místo rtuťových výbojek (takže fungují na "rtuťovém balastu"). Někde jsem ale o nich četl, že prý mají malý světelný tok - to by chtělo zjistit jaký je, protože by možná vyšel výhodněji ten 70w sodík.

Ale doteď jsem si myslel, že se dělaly jenom 210w a 340w - fakt je to 110w?

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 19-08-2007 v 19:10 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Nápad Lowryder Příspěvek č. 7

Je to blbě čitelne ale zcela na 100%to je 110W !
Bohužel mi to nejde vyfotit,je to špatně vidět.V tom že to je nahrada
za rtutovky,maš pravdu.Parametry žel,neznam.

Old Post 19-08-2007 v 19:57 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

LOWRYDER Příspěvek č. 8



Jen aktualizace.Z ALIENU mi to došlo v tomto balení.
(myslím tím semena LOWRYDERU)+bonus NLX

Old Post 20-08-2007 v 11:33 AM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Nápad Lowryder Příspěvek č. 9


Dnes mi přišel komplet 70W,Do konce tydne jej chci zapojit
at to fičí a kytky mají dostatek světila.Ke konci tydne chci začit
i s hnojením skvašenymi holubinci.Tak uvidíme jak to pojede.

Old Post 22-08-2007 v 08:32 AM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Zdar chlape,
Tak jak to pokračuje? nebo už nepokračuje?

Old Post 11-09-2007 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wms
Stálý Člen

Karma uživatele wms - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 11

Diktat ze slezka Castorama Polsky Tesin rullezz Drzim palce ja mam dva razy 30W ale jelikoz zatim nedoresene vetrani tak prazim rostlinku santamaria*skun1

Old Post 12-09-2007 v 10:12 AM
wms je offline   Profil uživatele wms   Find more posts by wms   Foto galerie člena wms   Click here to Send wms a Private Message   Add wms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Nápad LOWRYDER Příspěvek č. 12



ZDAR VŠEM! Tak jsem muj milovaný Lowryderek ukončil!!!
Ze třech seminek,jedno uhynulo a zbyvající dvě jsou kluci jak
buci!Snad se to vydaří příště! Musím předělat skřín,nacož není čas z duvodu oprav a uprav bytu.(nová okna a malby)Tak se všichni mějte apřiště držte palec!
ROBE.

Old Post 15-09-2007 v 14:46 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 13


Moc pekne, myslim ze lowryder 2 ma podil santa marty colombian gold, to je nadherna trava ktera byla znama jako nic v americe v sedmdesatych let, hulily to vsichny u studio 54 v new yorku a bylo o ni daleko vetsi zajem nez o koksu.. to prislo pozdeji.
mam na zahrade kytku kterou jsme s par kamosu slechtitelu daly do hromady z lowrydera a tenhle colombian gold.
Lowryder ma maly vykon v rustu a zkousely jsme to trochu vylepsit. Tady je Colombian gold x Lowryder BX1 (v kvetinaci) pichnu sem lepsi fotku zitra.
Vazne zlaty ze
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 15-09-2007 v 18:39 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 14





tak tady jsou posledni fotky.. Je to colombian gold x lowryder x colombian gold (mama) tudiz BX1
a v pozadi je ISS x BCKush, trochu dlouhy tak asi je podobny Island sweet skunk.
uvidime
pin

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 29-09-2007 v 12:36 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

druhy pokus!!! Příspěvek č. 15



Ahoj všem! Takže jsem se pokusil o druhy pokus s LOWRYDEREM. Šlo mi o cilené opylení LOWRYDER x LOWRYDER. Což se mi díky
jednomu samci povedlo. Jenom doufám že těch seminek bude
přiměřeně,nejsou zrovna nejlevnější (52 EUr)fotky nejsou zrovna kvalitní, další várka fotek mi nejde stáhnout protože jsem zalomil
kablik od fotáku.Takže snad pozítří. Hnojení bylo hnojkama na hydroponiji.Světlo bylo 30.dnu-55W-usporkou a zbytek do konce
dozrání je 110W-sodík. Tak zatím zdar!

Old Post 19-12-2007 v 21:34 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 16

prosím tě, kde že si objednával ty semena? a za jak dlouho ti přišli a jak si za ně zaplatil, myslím bankovní převod nebo tak, dík
P.S: Přeju hodně zdaru s tímto modýlkem, uvidíme co zněj vyroste... ;-)

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 20-12-2007 v 10:36 AM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2008 - LOWRZDER#2-druhý pokus - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0072890 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív