Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ovlivnila marihuana Váš pohled na svět?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
polorobot
Nový Člen

Karma uživatele polorobot - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 1

Jste jiní, než jste byli před tím, co jste začli kouřit ganju?
Je z Vás lepší nebo horší člověk?
Prostě jak Vás mění marihuana?

Old Post 11-03-2001 v 11:42 AM
polorobot je offline   Profil uživatele polorobot   Find more posts by polorobot   Foto galerie člena polorobot   Click here to Send polorobot a Private Message   Add polorobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Pohodička Tak tuhle otázku si kladu často :) Příspěvek č. 2

No... moh bych odpovědět prostým "JO", ale tos asi nechtěl, co???
Mě kouření ganji dost ovlivnilo (dlouho sem si to nepřipouštěl). Třeba : nenutim se do věcí, který nejsou nutný a nebaví mě, jsem o hodně blíž přírodě, jsem daleko víc proti násilí, nechápu (vůbec) lidi, co se chovaj agresivně, posloucham daleko víc muziku, kladu daleko větší důraz na kulturu... Je toho dost a musel bych asi hodně přemešlet.... Ale můj život je jaksi najednou víc pohodovej a víc si ho vážim - na hodně věcech sem našel víc pozitivního... Ale nemůžu říct, že kdo začne hulit, tak na tom bude podobně jako já.. Podle mě kouření marihuany akorát zesílí to, co v tobě je...

To sem se zas rozkecal

čus!

Old Post 13-03-2001 v 14:57 PM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Obecné Příspěvek č. 3

Jestli vás někdy přepadla představa dvou zkouřených armád proti sobě před bitvou? Jak dlouho by bitva trvala?

...ani by nezačala...

Old Post 14-03-2001 v 18:37 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Chemie Příspěvek č. 4

jo, určite, človek nad všim dalekko víc premejšlí a pak mu dojde, ze celej tenhle svět a všechno vubec je nesmyslnej:-)) ale nejvíc a natrvalo mě ovlivnil papír:-))))))

a to je to proč sou tyhle drogy zakázaný, protože lidem dojde jak sou jen součást stroje, která je ovlivňována a ovlivňuje další součásti, vše podle norem, a že to co ty lidi omezuje a ovlivňuje je tenhle zkurvenej společenskej systém

Old Post 14-03-2001 v 22:43 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

blablabla Příspěvek č. 5

zkrátka lidi co hulej nad všim víc přemejšlej a to se nehodí tomuto systému a navíc z toho nemá stát prachy (alkohol = státní droga)!

Old Post 15-03-2001 v 08:59 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Animal Farm
Nový Člen

Karma uživatele Animal Farm - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 6

Me to pomohlo divat se na zivot s vetsi chuti, radosti a laskou a poznat vic sam sebe.

Old Post 15-03-2001 v 09:50 AM
Animal Farm je offline   Profil uživatele Animal Farm   Find more posts by Animal Farm   Foto galerie člena Animal Farm   Click here to Send Animal Farm a Private Message   Add Animal Farm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Animal Farm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polorobot
Nový Člen

Karma uživatele polorobot - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 7

Toto by si měli přečíst všichni, co si myslí že marihuana je nebezpečná droga (jako H.) a že ti co jí užívají mají vymetenou hlavu, zkažený život a jsou pro společnost nebezpeční.

Piště dál.

Old Post 15-03-2001 v 18:47 PM
polorobot je offline   Profil uživatele polorobot   Find more posts by polorobot   Foto galerie člena polorobot   Click here to Send polorobot a Private Message   Add polorobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ymladris
Nový Člen

Karma uživatele ymladris - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

"proste je ti vsechno jedno!!" Příspěvek č. 8

Myslim, ze statisticky vyznamne ovlivnovani pohledu na svet pomoci travy je v tom, ze uzivatele jsou vic v pohode. Nedramatizuji veci, jsou takovi klidnejsi. Hodne lidi si taky vic uziva svet kolem sebe (jako ze vnimaji detaily, kterych si predtim nevsimali, jako treba jak pekne blika ten semafor nebo jak slunce prosvita parkem). Dale hodne lidi reportuje pocity "divneho stesti", jako ze jedou autobusem a najednou je napadne, jak je ten svet fajn a jak je fajn na nem byt.
Z druhe strany se to da popsat tak, ze fetaci na vsechno kaslou, je jim vsechno jedno, jsou nespolehlivi a nesoutezivi. ("Nas mladej misto aby sel na brigadu klidne sedi dve hodiny v parku a diva se na vrabce, no verila bys tomu?") To zalezi, jak se to pojmenuje.

Osobne muzu rict, ze trava hodne vylepsila muj partnersky vztah (prestala jsem se hadat a presvedcovat), a celkove mam pocit, ze svet je svetle, obrazkove misto.

Asi to fakt neni dobry pro mlade managery nebo workoholiky, clovek nejak totalne ztraci motivaci prehnane pracovat, budovat, snazit se.

Old Post 16-03-2001 v 16:23 PM
ymladris je offline   Profil uživatele ymladris   Find more posts by ymladris   Foto galerie člena ymladris   Click here to Send ymladris a Private Message   Add ymladris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička Příspěvek č. 9

No, na můj názor na život a na svět tráva nezměnila,
jenom se na nějaké věci dívám z trošu jinýho pohledu.
Ale neřekl bych, že bych byl lepší nebo horší.
Vůbec, nerozlišuji věci nebo lidské jednání na dobré
a špatné. To považuji za zjednodušující a dogmatické.
Nemyslím si, že války by byly špatné. Nemyslím si ani,
že jsou dobré. O to nejde. Všechno je dobré nebo špatné, ale vždycky pro někoho. Ne samo o sobě.

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 17-03-2001 v 13:35 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 10

Mě osobně teda tráva změnila moc.Přestal jsem chlastat.To je největší změna vod tý doby,co trávu znám.A vod toho se odvíjejí další věci,jako např.totálně spokojený manželství,rychlejší a daleko lepší řešení problémů,pohled na vokolní svět,kterej už není tak hnusnej jako dřív a chování k jinejm lidem.Jednoduše řečeno-tráva ze mě udělala úplně jinýho člověka a tímto jí za to děkuju... :-)))))

wwidow

Old Post 18-03-2001 v 14:22 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

mno... Příspěvek č. 11

tohle jsem se DLOUHO bál na plno říct, ale to že mě "tahle prostá rostlina" ovlivnila, teď už nepopiratelný

Old Post 19-03-2001 v 10:35 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 12

Milí polorobote,
tvá otázka je myslím často pokládána mezi lidmi i já jsem si často tuto otázku několikrát řekl a nestydim se za ní a myslím, že by se za ní nikdo neměl stydět a proč taky?
Marihuana mně změnila to ANO!
samozřejmně mám svoje zápory,které mi marihuana způsobila a nezpůsobila a stejně je tomu tak i u kladů!
Já děkuji marihuaně za to jaký jsem, ale za to nemůže pouze marihuana jaký jsem, ale za to může spoutu jiných faktorů např.společnost, prostředí, rodina atd.
Každopádně má odpověd zní, že mně kouření marihuany v některých věcech a pohledech změnilo ano marihuana má vliv i na plné vědomí.

Liprd Hulmminen

Old Post 20-03-2001 v 20:16 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Ahojte,ganja je libovka.Asi ve 12 letech jsem začal chlastat a...nic moc bolehlav.Potom jsem začal hulit a uvědomil sem si,že ganja a chlast dohromady nejdou a zůstal sem jen u špeků.Taky sem poznal spoustu skvělejch lidí-podle mě hulení posiluje dobré vlastnosti a utlumuje špatné.Jsem citlivý člověk a svět je plný špatnosti,ganja je mým majákem v nejistotě a spěchu.

Old Post 21-03-2001 v 16:55 PM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné díky konopí Příspěvek č. 14

tak hodně podobně život s touto rostlinou jsem začal asi před 6-ti lety začal prožívat jako vy, taky mě hodně ovlivnila a teď čím dál víc přemýšlím a uvědomuju si věci ůplně z jinýho pohledu než dřív a jsem rád a užívám si to jak se má a děkuju jí za to taky - mám jí rád
taky jsem chlastal a přestal jsem když jsme začaly hulit a jsem strašně rád
je to už skoro svobodný život a já s nikým válčit nebudu a ten život si jenom pěkně užiju jak to nejlíp půjde

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 22-03-2001 v 17:55 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Myslím ze tahle rostlina mi ukázala tu zprávnou cestu jak projít tímhle světem.Na všechno se dívám jinak,snad tak jinak že to nezasvecenému příjde jako debilita.Ano i takhle jsem to nazýval v době když jsem chlastal.Musím ovšem pominout že už nejsem tam impulsivní a aktivní jako dřív,ale i přesnto jí děkuji za to semnou prodedla :-)

Old Post 24-03-2001 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sifaka
Stálý Člen

Karma uživatele sifaka - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 16

no, já nehulím moc dlouho, možná ani moc, tak nevím jak bude.
Zatím se stalo to, že když si dám miniskanišpíčka a jdu se podívat do hospůdky za kamarády, tak se nezleju jak hovado, ale dám tak max 3 pivka a ráno je v OKeji. No a nemusím tam každej den. Taky nemakám do 2 do rána )stejně jsem měl pocit, že nic nestíhám) = nejsem utahanej a protivnej na manželku. Pokud budu takhle v klidu a výsledek bude něco jiného než myslet jen na trávu, tak to by bylo super. Kdyžtak dám vědět.
Jasné mínus je, že člověk dělá co nemá, bojí se aby ho nějaký hovado neprásklo, což mi vůbec nedělá dobře. Ale než se uchlastat a zblbnout z práce, to se radši dohodnu s manželkou o toleranci. A pokud mi dají pokoj ostatní tak to bude super.
Zdar
PS: Doufám, že vyjde ta poslanecká iniciativa.

Old Post 30-03-2001 v 18:02 PM
sifaka je offline   Profil uživatele sifaka   Find more posts by sifaka   Foto galerie člena sifaka   Click here to Send sifaka a Private Message   Add sifaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4953600 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív