Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Problémek !!!!!jak hovádko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Zdraví Problémek !!!!!jak hovádko Příspěvek č. 1






zdravim growery....měl jsem tu ted chvíli tema na hydro pěstění..bohužel se moc groweru nezapojilo..takze jsem téma odstranil...mam jen jeden dotaz....měl jsem notes ve kterém jsem si vše psal(kdy,jak,proč,co..jsem udělal)...ale díky tomu že moje bejvala přítelkyně obrátila během svého stěhování k jinému dům naruby a vzala si víc než by měla...sebrala mi i notýsek s mými zapisy....samozřejmě se brání že ne ale vim že ho má...tudíž mám veliký problém a to ten že nevím kdy bude kytka hotová...jsem v poslední fázi ale nevím v kolikátem tejdnu ani bajvočko protože jsem byl psych.tak vystresovanej že nevim nic tak mě zajíma zda někdo z Vás dokáže podle fotek říci....jak na tom kytka ccca je a za jak dlouho bude...byl bych Vám velice zavázán....přikládám foto..prosím poradte vse vypada cajk a nerad bych o kyti přišel..slyšel jsem,že když se to přetáhne tak pryskyřice zhnědne a je po ní...

Old Post 07-08-2007 v 10:53 AM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 2

sklízej , až bude tak 90% pestíku hnědých

Old Post 07-08-2007 v 11:10 AM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

A dalsim voditkem ke sklizeni je barva pryskyrice, normalne je cira, kdyz je kytka zrala, tak pryskyrice zmeni barvu do mlecna az zluta, to je ten spravny cas sklizet

Old Post 07-08-2007 v 11:18 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 4

ale ja jedu hydro to znamena ze tejden pred sklizni nebo dva musim vymenit nálev..hnojiva pryč jen čistou vodu + final solution hmmm takze tyhle posledni dva tejdny mam zacit kdy?jak myslite ze kyti jeste vyrostou???podle fotek

Old Post 07-08-2007 v 12:27 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 5

navic mam tam moooooooc vetvi kyti vyrostli moc moji vynou a tak jsem nejspodnejsi nejhorsi vetvicky ostrihal aby se s nima kytka nemusela zabejvat a resila jen vršky a palicky byly po uschnutí uplně hnědé..myslim ty blizničky..přitom když jsem je strihal bylo jich hnedejch jen par!!

Old Post 07-08-2007 v 12:28 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 6

ja bych tu udělal takhle , až objevím nejaky malý procento hnědejch pestíku tak bych hned měnil roztok .

Old Post 07-08-2007 v 12:36 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 7

tak to nevim to se mi nezdá to už bych to musel dávno přepnout některý hnědnou ale na vrchních palicích je jen pár blizen hnědá tak do 5 procent...

Old Post 07-08-2007 v 17:17 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 8

Jo, taahkle, tak ty myslis, kdy mas nasadit posledni roztok, protoze nevis, jak sou stary, nepamatujes si ani jak dlouho sou na kvetu? Co mas za modely, to by se tak nejak asi dalo odhadnout, podle doby kvetu

Old Post 07-08-2007 v 17:27 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 9

jedná se o model AK47 je to 18 kusů řízků přímo z matky aa¨myslim ze je na kvetu mam cca 4-5 tejdnů....hnojiva používám klasický AH-Dutch formula + Advanced hydrophonic+Plagron na postřik(ten už nepoužívám),na ¨růst jsem měl 250W Son-T,a ted na kvet mam 400W sodik Son-T,PH ani EC nemerim bohuzel a teplota je okolo 28 stupenku u vrsku palic a vlhkost se snazim drzet mezi 40-50percenty..kazdej den dolejvam do kalfasu cca 2 litry vody...pijou jak vzeklý..ostrihal jsem mraky listů protoze to byl fakt mazec

Old Post 07-08-2007 v 19:53 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 10

ted me jen vylekalo tto ze kdyz kyti necham prezrat s urody je hovenko coz znamena ze musim "odhadnout"tu zprávnou dobu proto jakoukoli informaci,ktera mi pomuze sklidit "včas"ocenuji

Old Post 07-08-2007 v 21:46 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 11

kdyby jsi jse trochu rozepsal bylo by to jednodusi
vypada to neco mezi 30 az 40 dnem kvetu takze mas minimalne dva az tri tydny casu
takze klid
ja sklizim az je uzrano a ne podle dni
jak uz Celller psal sleduj zbarveni pr. to je asi to nejpresnejsi, na to ale potrebujes mikroskop nebo dobrej fotak na micro a pak si to zvetsis na compu

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 07-08-2007 v 23:34 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 12

oki dnes odpoledne udelam fotky hodim je sem a snad mi poradite nevim co vic rozepisovat....jedu hydro tz. pěstební stůl ve kterém jsou RW kostky a pod tímto stolem je kalfas,kerej každý 4 hodiny naplní pěstební stůl...kyti rostou pěkně ale...nevím kdy je přepnout doufám že po přidání fotek budeme moudřejší..zatím díky

Old Post 08-08-2007 v 07:08 AM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 13

koukal jsem na ten tvuj Thajskej indooor tak to je fakt masakr,mysliš že se za 2-3 týdny jak píšeš paličky ještě zvětšej?

Old Post 08-08-2007 v 07:23 AM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 14

jj diky ale me prijdou fakt dost zlute a zaroven male...cekal jsem vetsi...hmmm

Old Post 08-08-2007 v 14:21 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 15

Ty palice jeste nakynou, neboj

Old Post 08-08-2007 v 14:23 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 16







přikládám foto z dnešního dne....kvalita nic moc...špatný foťák

Old Post 08-08-2007 v 16:40 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3992990 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív