Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Zmaru » 600W indoor sklep (druhý)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Obecné 600W indoor sklep (druhý) Příspěvek č. 1

Zitra sem dám fotky dneskaj k tom aspon něco napíšu
jel sem cca 14 dní na růstu pod 70W sodíkem 24/0 ted sem to přepl na 600W pro růst protože nemám slabší lampu jen tu 70W vlhkost cca 60-80% kití sem přesadil věčinu mimo dvou kousků do velkých květináčů ty malé sem tam nechal taky ale zatím jen v takových 200ml květníkoch bohužel nemám ofuk ani tuto sklizen mít nebudu takže to mám cca 30cm vysoko listí neschne krásně to roste.

Sadil sem to asi ze 350 semínek ruzných odrůd ale bylo tam převážně asi tak 200 semínek orange budu takže to budou všechno asi orange bud's mám jich asi 6.
Hnojky:

AH 1,2,3 + FINAL SOLUTION od AH

Substrát:

Kokos (čistý)

jak říkám zitra sem dám fotky až do konce sem to budu aktualizovat ale jak připomínám sem začátečník proto omluvte mou výbavu taky to jak to popisuji protože ti co tu pěstujou mě přídou na daleko vyšší urovni jako že už ví co a jak nebo minimálně mají kámoše co jim to řeknou ja to skouším sám 2x uplně marně měl sem vínos pár gramů furt to skouším zjištuji zajímavé věci chci si na to všechno vesměs popřicházet sám myslím že tentokrát toho bude trochu víc jestly se my to povede. ale nemám už ani korunu co bych do toho obětoval peníze nejsou. takže nějaké výbavičky za 5 litrů nepřipadají v ůvahu a to že mám 600W sodík neznamená že sem bohatej jak to někdo říkal jen už sem pracující.

A doufam že vás mímy příspěvky neotravuju nedávám je sem totiž pro machrování nebo nějaké vychvalování ale pro to aby se podivaly jiní pěstitelé nebo pro ty kteří se rádi podivají jak kdo to dělá.

Old Post 01-08-2007 v 01:19 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 2

Smah: i kdyz si napsal ze si chces na vsechno prijit sam, tak bych ti, s dovolenim, napsal par rad ... Souhlas s medicinemanem, rustova faze se dava 18/6 a ne 24/0, copak ty bys vydrzel pracovat celej den bez chvilicky spanku? Ofukovej vetrak si urcite porid, je to nutnost bez ktere se neobejdes - kytkam nesilej stonky a budou se ohybat pri vetsim objemu palic a muze dojit i ke zlomeni a nehlede na to ze cim lepsi zaklad tim lepsi sklizen Stejne je to investice dvou tri stovek. Co ty hnojiva? Chapu ze hlina a kokos neni uplne to same, ale stejne bych tam rval hnojky co jsou urceny na hlinu a ne na hydro. Misto AH bych zvolil urcite Plagron. Jinak celkove uz nevim co dodat, pockame na ty fotecky jak to vypada ve skutecnosti, ale vybavicky za 5 litru neni moc, bezne se do poradne skrine narve 20tis. Kazdopadne hodne stesti v tvem growu

world aware :: free party is not a crime

Old Post 01-08-2007 v 09:39 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 3




citace:
Původní příspěvek od rkcz
Smah: i kdyz si napsal ze si chces na vsechno prijit sam, tak bych ti, s dovolenim, napsal par rad ... Souhlas s medicinemanem, rustova faze se dava 18/6 a ne 24/0, copak ty bys vydrzel pracovat celej den bez chvilicky spanku? Ofukovej vetrak si urcite porid, je to nutnost bez ktere se neobejdes - kytkam nesilej stonky a budou se ohybat pri vetsim objemu palic a muze dojit i ke zlomeni a nehlede na to ze cim lepsi zaklad tim lepsi sklizen Stejne je to investice dvou tri stovek. Co ty hnojiva? Chapu ze hlina a kokos neni uplne to same, ale stejne bych tam rval hnojky co jsou urceny na hlinu a ne na hydro. Misto AH bych zvolil urcite Plagron. Jinak celkove uz nevim co dodat, pockame na ty fotecky jak to vypada ve skutecnosti, ale vybavicky za 5 litru neni moc, bezne se do poradne skrine narve 20tis. Kazdopadne hodne stesti v tvem growu


ofukový větrák sem měl ale čistou náhodou se mě pokazil já ho opravoval a pak šel ještě týden ten už nejde na dobro nejlevnější stojí 500
jo a těch 24/0 myslel sem že to povalý rychlej ted samozdřejmě s tou 600W svítím 18/6 jinak by mě ta cena za elektřinu zabila : ) jinak bych eště přidal že mám 600W GIB Extreme Output a klasické stínidlo jako komplet koupené. teplota roomu je cca 27-32 bych tak řekl je tak ale extrémní vlhkost hlavně při vysokých teplotách je to sklep který nemá ještě ani beton na zemy je tam jen hlína.
jo a hnojky četl sem že dou použít i pro hlínu a kokos při polovičním dávkování přímo od výrobce to tam je a jejich jméno se mě líbylo nejvíc tak sem je koupil až je spotřebuju skusím třeba něco iného zatím mám stejně jen 0,5l lahve toho


tak hážu sem poprvý nějaký fotky tak snad to udělám dobře.

1. je přehled všeho ten bílí květináč v pravo tam sou takové chcíplinky co sem tam jen tak hodil to se nepočítá

2. je moje největvěnější kitka nikdy sem nic podobného neměli dicky mám enom tyčky ale už vím jak na to chce to moc světla a tepla.

3. tak toto je muj první fim nad třetím patrem sem to zastřihl a rozdvojilo se to a roste to jak má : )

Naposledy upravil Smah 01-08-2007 v 11:13 AM

Old Post 01-08-2007 v 11:05 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 4

Smah: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=583098
Tu vlhkost snizis jedine ventilatory, jinak mozna nejakym utesnenim boxu (polystyren mozna?). A jeste k tem hnojkam ... priste urcite zkus Metrop. Jsou levnejsi jak AH a GH a jejich vysledky jsou vic nez uspokojive ) A daji se pouzit na hydro i hlinu, tedy stejne jako AH, o kterych sem to bohuzel nevedel.

:-OO Ty kytky vypadaji dost bidne. Dost svetla to je jasne, ale dost tepla? To snad ani radeji ne Max do tech 30 - 32 (nekdo tvrdi ze nad 30 je to dost spatne, ja tvrdim do 33 to jde vic ani tuk). Jak mas vysoko lampu? U 6ti koule bych rekl ze tak 50-60 cm nad vrcholky podle te teploty. Jestli se ti nevetvi, tak si zkus pro priste sehnat rizky (matkaru je tu celkem dost) anebo alespon kvalitni seminka a uvidis jak se budou vetvit jak divi hehe Jak moc to hnojis? podle navodu od AH? Ty kvetinace napln az po okraj, je to zbytecne nevyuzitej kvetinac, coz si ty imho nemuzes moc dovolit. Vetsi kytky potrebuji vic mista, u dospelych i 6,5l zalezi jak je velika.

world aware :: free party is not a crime

Old Post 01-08-2007 v 11:11 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od rkcz
:-OO Ty kytky vypadaji dost bidne. Dost svetla to je jasne, ale dost tepla? To snad ani radeji ne Max do tech 30 - 32 (nekdo tvrdi ze nad 30 je to dost spatne, ja tvrdim do 33 to jde vic ani tuk). Jak mas vysoko lampu? U 6ti koule bych rekl ze tak 50-60 cm nad vrcholky podle te teploty. Jestli se ti nevetvi, tak si zkus pro priste sehnat rizky (matkaru je tu celkem dost) anebo alespon kvalitni seminka a uvidis jak se budou vetvit jak divi hehe Jak moc to hnojis? podle navodu od AH? Ty kvetinace napln az po okraj, je to zbytecne nevyuzitej kvetinac, coz si ty imho nemuzes moc dovolit. Vetsi kytky potrebuji vic mista, u dospelych i 6,5l zalezi jak je velika.


no lampa je cca 30cm od nejvyšších vrcholků jo a ještě jedna věc myslíš že to mužu přisipat neuhnije to i když to přisipu třeba na dvě patra listků ??? nespomalí se tím růst.

Jo mymochodem ty květinky sou z naprosto špatných seeds co se skoro rospadali v ruce říkám s těch 350 bylo těch cca 10 dobrých a zbylo mě jich 6 aspon tak normálních

Old Post 01-08-2007 v 11:22 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 6

Tu lampu urcite zvedni na tech 50 centaku, to by melo stacit. Spis nez ty listy zasypat je ustrihni ... Jinak skoda tech seminek, dobra genetika je zaklad, ale to urcite vis i bezeme

world aware :: free party is not a crime

Old Post 01-08-2007 v 12:05 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdravím
Myslím,že tšch 600W máš teďkom zbytečně moc.Neříkám,že na škodu to vůbec ne,ale něco to koštuje.......(teda podle fotek soudím)
Tak mi to přijde že se ti od tou 70W hodně popotáhly holky.
Dej jim teď co třeba a ono se to srovná.
Jinak nevím,co špatného je na hnojkách AH,taky jsem to jel a naprostá spokojenost.Pravda je otravné namíchávání ze tří složek,ale taky to má své kouzlo,po experimentech se dá docílit jiných poměrů pro extremně rychlý růst(viděno,sledováno)

Podle kytek se mi nezdá že by trpěly nadměrnou vlhkostí,spíše naopak.

Nicméně si myslím,že toto je marná snaha něčeho dosáhnout.
Zdar

Naposledy upravil 17-08-2007 v 12:11 PM

Old Post 01-08-2007 v 12:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od MEDICINEMAN
Tak treba ta kytka na obr.1 v pravo dole imho pekne mutuje a v pravo nahore skoda mluvit. A ostatni na tom asi nebudou o moc lip. Tohle bych vytrhal, dosypal kokos a sehnal qalitni rezy, teda jestli se chces dobrat solidniho konce, tohle je skoda prace a elektriky. Obavam se, ze bys jenom cekal na neco co neprijde..


jo mutuje ono to bylo u toho sodíku vzdálené cca 2cm mylím že to dostalo velkou dávku UV a ted to tvoří aj hranatější listy na té první fotce ta spodní v pravo no a jiné kití nemám za dva měsíce jedu do států tak to chci dojet. nejsem profík a nepočítám z žádnýma 200g ale stačí my taková 30-50g kvalitního matra

citace:
Původní příspěvek od SIMOR
Zdravím
Myslím,že tšch 600W máš teďkom zbytečně moc.Neříkám,že na škodu to vůbec ne,ale něco to koštuje.......(teda podle fotek soudím)
Tak mi to přijde že se ti od tou 70W hodně popotáhly holky.
Dej jim teď co třeba a ono se to srovná.
Jinak nevím,co špatného je na hnojkách AH,taky jsem to jel a naprostá spokojenost.Pravda je otravné namíchávání ze tří složek,ale taky to má své kouzlo,po experimentech se dá docílit jiných poměrů pro extremně rychlý růst(viděno,sledováno)

Podle kytek se mi nezdá že by trpěly nadměrnou vlhkostí,spíše naopak.

Základ je i postřik na listy,pomáhá to hodně.
Klasika Phyt-Amin od Plagronu (nevylučeje se s použiváním hnojek jiné značky jak jsem tu již několikrát četl)
Dej jim dost čerstvého vzduchu po celý den.
Nepodceňovat ofuk,hlavně když už jsou holky takto vytáhlé......
Tak ať rostou a sílí..............
Zdar


sem rád že aspon někdo má na to kladný příspěvek ja totiž nemám čas začít znovu a líp jak dojedu ze států tak si koupím kvalitní semínka pojedu pěkně 2-3 měsíce růst pak přepnu květ udělám si z matek klony a samotné matky dám bokem pak dojedu klony a už to bude super ted je to prostě jen tak snad se to povede když ne tak nic.

Old Post 01-08-2007 v 14:16 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 9

Hele chlape, ja to taky nerad slysel, ale pokud chces fakt dobrou radu udelej toto:

1. Vytrhej to
2. Sezen si klony (max 3 dny a mas je doma)
3. Zasad tam ty klony
4. Enjoy

ale pravdepodobne to dopadne takto ..

1. Nechas to tak jak to je
2. 14dni se s tim budes trapit
3. V lepsim pripade ti 2-3 preziji do faze kdy budes chtit prepnout na kvet
4. Po dalsich 14-ti dnech zjistis ze 2 jsou samci a ta nejmensi mrdka co ti zbyla je samice
5. Rozhodnes se sehnat kvalitni rezy a zacit jak jsem rikal viz. vyse



Mluvim jen z vlastni zkusenosti, ja uvazoval velice podobne a vim jak to dopada a myslim ze spoustu clenu se k memu nazoru prida a vzpomene na svoje zacatky :P

kazdopadne hodne zdaru draku! a dej na mou radu

ani f0t0n nazmar

Old Post 01-08-2007 v 17:47 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 10

No nevím, nevím chlape..

Já bych řek že 600W je docela žroud proudu a mít takoví mrzáčky pod tím je škoda. Aji kdyš pjestuješ jen tak pro radost. Bych to přirovnal k tomu jako kdybys mně elektricky topení puštěny naplno v těch největších vedrech. Já bych se na to vykašlal a aspoň bys ušetřil.

Ale je to na tobje jak to chceš já ti do toho kecat nebudu....

Mír....

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-08-2007 v 18:53 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 11


tak dávám sem eště jednu fotku focenou dnes už sou staré cca měsíc

Old Post 15-08-2007 v 15:02 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P0mpO
Stálý Člen

Karma uživatele P0mpO - 84% PěstitelskáKarma uživatele P0mpO - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 12

Mel bys to zastrihnout at z toho nemas takovy vytahly potvory

Jungle is massive!

Outdoor 09 - Hashberry,White satin

Old Post 15-08-2007 v 15:16 PM
P0mpO je offline   Profil uživatele P0mpO   Find more posts by P0mpO   Foto galerie člena P0mpO   Click here to Send P0mpO a Private Message   Add P0mpO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 13

přepl sem to už na květ tedkom si budu obědnávat s Mandala Seeds
White Satina a Hashberry takže toto chcu rychlo dojet ad už s toho je co s toho je jak sem psal že jedu prič tak nakonec zostávám doma takže času bude dost ty už budu zastřihávat řádně zalévat ofukovat a kupuju 400W lampu na růst a 600W mě zůstane na květ jen uvažuju jestly nemám koupit ten ionyzátor vzduchu protože v tom sklepě to moc příjemně nevoní myslím tím né trávou ale spíš splašky vedle byl septik : )

Old Post 15-08-2007 v 15:23 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 14

Ahoj,nechci prudit,ale vytrhej to a zamluv si někde řezy..tohle pod 600w ...to je jak pod 70 zbytečně prosvítíš mrdy na takový chcípáky..
Měj se a at ti to tak neroste...

Old Post 15-08-2007 v 16:29 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepik23
Nový Člen

Karma uživatele pepik23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 15

začni znovu......

Old Post 15-08-2007 v 19:47 PM
pepik23 je offline   Profil uživatele pepik23   Find more posts by pepik23   Foto galerie člena pepik23   Click here to Send pepik23 a Private Message   Add pepik23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 16

začnu znovu jen co dopěstuju toto mám je rád nezabiju je předčasně

Old Post 15-08-2007 v 20:49 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9680380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív