Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklizen kukurice 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
drbstaman
Nový Člen

Karma uživatele drbstaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 33

tak jsem dnes rano presadil dve kytky vysoky neco pres metr...dal jsem je na kraj pole kde uz zemedelci maji zasazeno neco na pristi rok...tak ze uz tam snad nikdo mimo me nebude chodit a kytky tam budou moci v klidu zrat...trochu mam strach aby jim to presazeni nejak neublizilo...byl jsem ale opatrnej na korinky tak by to melo vyjit...vecer to jdu vsechno skouknout a zdokumentovat, tak sem hodim nejake to foto.

Old Post 27-08-2007 v 14:46 PM
drbstaman je offline   Profil uživatele drbstaman   Find more posts by drbstaman   Foto galerie člena drbstaman   Click here to Send drbstaman a Private Message   Add drbstaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bushfucker
Nový Člen

Karma uživatele Bushfucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 34

zdar lidi, bacha na to, uz to zacalo, viz diskuse pod obrazkama
http://www.farmweb.cz/index.php?pag...allery&gal=1271

Bushfucker

Old Post 27-08-2007 v 17:51 PM
Bushfucker je offline   Profil uživatele Bushfucker   Find more posts by Bushfucker   Foto galerie člena Bushfucker   Click here to Send Bushfucker a Private Message   Add Bushfucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 35

zemedelci na severu moravy uz sou taky moc cili a ladi kombajny tak bacha presazet nebo utirat slzy!!!!!!do tydne vleti na silaz!!!!

Old Post 27-08-2007 v 22:55 PM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 36

Cuss, mam otazku na vas pestovatelov v kukurici. To vam neje vidno policka z vrtlnika, hlavne vtedy ak su rastliny male a okolo nich je vykosene? Aspon u nas sa kukurica strazi a par krat za den tu aj preleti vrtlnik a kontroluje kukuricne a zemiakove polia.

400W

Old Post 28-08-2007 v 06:48 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bushfucker
Nový Člen

Karma uživatele Bushfucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 37

tak takový manévry hlídací u nás teda nejsou, spíš tady lítá sppousta rogalistů a ti by si všimnout mohli, snažil jsem se co nejmíň vysekávat, spíš jsem jen odlamoval listy kukuřice, ale vesměs nechal okolo růst, kytkám se daří výborně, teď mám spíš strach z kombajnů a objíždím pole několikrát děnně...adranalinovej sport s jezedakama :-))).

Bushfucker

Old Post 28-08-2007 v 10:25 AM
Bushfucker je offline   Profil uživatele Bushfucker   Find more posts by Bushfucker   Foto galerie člena Bushfucker   Click here to Send Bushfucker a Private Message   Add Bushfucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drbstaman
Nový Člen

Karma uživatele drbstaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 38

zdarec wasco123... u nas kukurici vrtulniky neprohlizej kukuricna pole... podle me na to zemedelci nemaj prachy a i kdyz na ty kytky v poli prijdou tak uz si moc nepomuzou (kukurici tam znova sazet prece nebudou)... policajti ty se dost vyblbnou i si vydelaj pri dopravnich akcych... jinej kraj jinej mrav... ja se spis bojim !!!sekacky!!! u nas bojuji proti marihuane v kukurici tim ze pestuji kukurici jenom na silaz... ale u nas sklizi kukurice na silaz 15. zari... to proto ze tu zraje pomaleji kvuli nadmorske vysce...je teda jeste cas na presazeni (-: (-:

Old Post 28-08-2007 v 10:31 AM
drbstaman je offline   Profil uživatele drbstaman   Find more posts by drbstaman   Foto galerie člena drbstaman   Click here to Send drbstaman a Private Message   Add drbstaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 39

Já bych se teda vrtulníků nebál, ale ty dobrodruzi na rogalech pro mě znamenaj potencionální nebezpečí. Ani nechci pomyslet na to, že sedne nějaká čorka na rogalo a proletí se po našem okolí ...... aaaaa
Taky se snažim nedělat moc velkou díru pro kytí, stačí vytrhnout tak 2-3 kukuřice a v okolí olámat ty velký listy.

Drbstaman: A budeš přesazovat i nějaký větší kousky?? Si nějak nedokážu představit jak bych to provedl. Jak velkej měly kořenovej bal ty kytí co si přesadil včera??

Old Post 28-08-2007 v 12:52 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 40

Tak nech sa dari v tej kukurici. A aku to vlastne tam mate podu? Hnedozem ci cernozem ci si dovazate vlastny substrat?

400W

Old Post 28-08-2007 v 13:35 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bushfucker
Nový Člen

Karma uživatele Bushfucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 41

jojo rogalisti by to mohli odhalit, ale ze by si nekdo najimal rogalo nebo dokonce letadlo, vrtulnik aby nasel zeli, na to jsou to moc velky zoufalci...tomu bych snad ani neveril :-) presazovat nebudu, ale hlidam jak ostriz, uz mi u jedne kytky chybi tak tyden do sklizne, blizny zacinaj schnout takze to tam nebudu nechavat ani minutu dyl nez je nutny, pocasi u nas ted preje, sviti jen slunko a tejden neprselo, takze nahodily druhou rychlost, jo co se tyka pudy tak tu mame hnedozem, ale oni te kukurici jeste davaj notne svejch hnojiv, a kdyz k tomu nalejes jeste nejaky svy sracky,v mym pripade jsem sazel do doliku plnyho vyzralyho konskyho hnoje a behem rustu jsem jim lil koprivovej zakvas, tak jsou vysledky obdivuhodny...

Old Post 28-08-2007 v 17:39 PM
Bushfucker je offline   Profil uživatele Bushfucker   Find more posts by Bushfucker   Foto galerie člena Bushfucker   Click here to Send Bushfucker a Private Message   Add Bushfucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 42

Wasco123: Zdárek no hele u nás je hnědozem. Já osobně sem sázel letos nejmíň půlmetrový kytí, takže má každá pod sebou to co měla v květináči .. cca 3 litry a ještě sem tam přihodil tak 2 litry. Ale věřim, že to neni nutné. Stačilo by jenom vykopat díru , aby se to prokypřilo a nevidim v tom problém. Ať se salámy nafukujou .....

Old Post 28-08-2007 v 17:47 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bushfucker
Nový Člen

Karma uživatele Bushfucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 43

tak už to přišlo, dneska jsem na objížďce zaslecl sekačku...už holej sousedni pole...a to sem se u myho pole ptal nejakyho dedka jesli nevi na co to pěstujou a von prej jo na zrno takovy lany...rikam, že tamhle uz to kosej a von no tak ja nevim, takze fuck off dědku, jdu se nažrat a jdu sklizet co se da a přesazovat a přeju všem ať to taky vychytaj

Bushfucker

Old Post 29-08-2007 v 09:43 AM
Bushfucker je offline   Profil uživatele Bushfucker   Find more posts by Bushfucker   Foto galerie člena Bushfucker   Click here to Send Bushfucker a Private Message   Add Bushfucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drbstaman
Nový Člen

Karma uživatele drbstaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 44

edgaros: budu presazovat jednu kytku, ktera ma pres dva metry a je ,tak tri tejdny v kvetu... ty dve kytky co jsem presadil predevcirem meli korenovej bal- prumer tak davcet cm... kdyz jsem kytku obrejpal, snazil se ji vytahnouut a prendat korenovej bal do pytle, tak se mi vetsina ty hliny mezi korinkama vysypala na zem...koreny jsem teda alespon polil vodou zabalil do pytle a mazal jsem s nima na pripravenej flek... kraj pole kde uz je vysazeno na pristi rok... predem vykopanou diru prumer 40cm, hloubka 30cm jsem prolil vodou a posadil do ni kytku, dosypal jsem ji zemi pomer jedna ku jedny(pole na kterym vyrostli-nove pole)... dvakrat dene jsem je jezdil zalejvat a taky jsem je trochu pohnojil plagronem alga-bloom... zatim jsou porad povadli, ale zda se mi ze zacinaj prichazet k sobe. dneska vecer se tam jdu podivat jak se jim dari... az to rozdejchaj tyhle tak se vrhnu na tu dvoumetrovou...

Old Post 29-08-2007 v 11:17 AM
drbstaman je offline   Profil uživatele drbstaman   Find more posts by drbstaman   Foto galerie člena drbstaman   Click here to Send drbstaman a Private Message   Add drbstaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
madnix
Nový Člen

Karma uživatele madnix - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 45

muj tip... kytky sadte klidne do kukurice.. ale dejte je do beden.. myslim treba takove ty velke cervene na maso.. pak v klidu nez budou kukurici sect tak si kyticky preneste na jine misto. nekdy je to sice makacka... nekdy se kyticky vozi autem ale stoji to za to

Old Post 29-08-2007 v 11:23 AM
madnix je offline   Profil uživatele madnix   Find more posts by madnix   Foto galerie člena madnix   Click here to Send madnix a Private Message   Add madnix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drbstaman
Nový Člen

Karma uživatele drbstaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 46

dnes rano jsem se byl podivat na presazene kytky...jsou porad povadle... ale snad se proberou...tem v kukurici se dari skvele...vcera jsem jednu dokonce sklidil, protoze jsem taky videl vyjizdet stroje na sklizeni kukurice...mela tak 2m, a byla v kvetu cca 6 tejdnu... mohla jeste dal kvest ale lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese. madnix: dobrej napad dat rovnou do beden... pristi rok to urcite zkusim..

Old Post 30-08-2007 v 11:55 AM
drbstaman je offline   Profil uživatele drbstaman   Find more posts by drbstaman   Foto galerie člena drbstaman   Click here to Send drbstaman a Private Message   Add drbstaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 47

zdarec nak se to tu rozjelo, to je peknee ... ja uz sem castecne kuli corkam a castecne kuli tomu, ze kukurice je uz fakt nabusena sklidil vcera... po krasnym pocasi maj kytky palky vetsi nez v zari minuliho roku a zmastujou jak dobytek takze spokojenost ... i kdyz nakej den by este snesly no ... ale pristi rok to jedu znova !!! kukurice za to stoji .....

Old Post 30-08-2007 v 15:07 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaRoumec
Nový Člen

Karma uživatele RastaRoumec - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 48




Zdravicko ze sumperka u nas sklizime Libanon za tyden a Easy sativa za 2-3 a Marok buhvi kdy jinak kukurice celkem roste ale snad na nas holka pocka. Letos nam to hlida myslivec pac ma u pole posed, takze divocaci maj utrum. Co chvila najdem nejakou mrtvolu.

Naposledy upravil RastaRoumec 01-09-2007 v 00:44 AM

Old Post 01-09-2007 v 00:32 AM
RastaRoumec je offline   Profil uživatele RastaRoumec   Find more posts by RastaRoumec   Foto galerie člena RastaRoumec   Click here to Send RastaRoumec a Private Message   Add RastaRoumec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2020 - Kukuřice 2020 - 18 odpovědí
18-10-2006 - Kukuřice 2006 - 108 odpovědí
22-09-2005 - Sklizeň kukuřice 2005 - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8583380 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív