Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklizen kukurice 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 17

jaj ... to vypada na pech no ... minulej rok sklizen byla treti tejden v zari ... letos uz budu muset susit prvni ... a este budu rad, kdyz to nezbude na kravy !! ... jo plis se mi zeptej, kdybys to nak sikovne podal jo, presadit to nemuzu .. sou obrovsky, neprezili by to a ani nevim kam je dat a je jich moc ... par duvodu ...

Old Post 03-08-2007 v 20:06 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 18

Souhlasím s tím, že půjdou přesadit. Ale pořádně bych vykopal celej kořenovej bal abys moc nepotrhal kořeny. Budu te fuška každou kytí zvlášť někam přenášet. Držim palce ať ti to vyjde. Pěstu zdar

Old Post 04-08-2007 v 09:24 AM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don PEDROS
Stálý Člen

Karma uživatele Don PEDROS - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 19

Zdar, nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nový thread a nikde jsem to tu nenašel ( možná to neumim s vyhledávání ).
Jak hluboko do kukuřice to dáváte?

Prosím, ignorujte veškeré pravopisné chyby v tomto příspěvku. Děkuji Vám.

Old Post 04-08-2007 v 11:52 AM
Don PEDROS je offline   Profil uživatele Don PEDROS   Find more posts by Don PEDROS   Foto galerie člena Don PEDROS   Click here to Send Don PEDROS a Private Message   Add Don PEDROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 20

jak hluboko?? ... to je jedno ne?? ... no, ja nevim ... bude to desna fuska a kolem nic nejni ... asi to holt sklidim koncem mesice ... uz ted to 14 dni kvete ... skurovat to bude a aspon to bude takovej zivejsi rauch pak, kdyz to nebude dozrali ( jako loni kuli corkam ) ... kazdopadne mam este tri kyti mimo kukurici a to sou skunky, co necham hezky dozraat ... ale este popremejslim,kam bych jich par mohlo prijit... jinac diki za rady ....

Old Post 04-08-2007 v 16:25 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 21

Don Pedros:Zdarec no otázka je zajímavá, ale nedá se na ni přímo odpovědět. Záleží na všech okolnostech . Já to mam tak padesát metrů a mam nadělaný hnízda (2-3 kytí) tak po dvaceti metrech.Ale jestli ti nevadí prolejzat třeba 300 metrů kukuřící a bejt pořezanej jak čuně tak v poho aspon je větší jistota ,že to fakt nikdo nenajde.Ale vim o poli kde bych to mohl mlasknout do prvního řádku, no škoda o tomhle poli sem se dozvěděl až nedávno. A jak to máte vy lidi?

Old Post 06-08-2007 v 15:59 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 22

he he ja davam vzdycky stejnej pocet kroku ... proste pade a lip se mi to pamatuje

Old Post 06-08-2007 v 22:05 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 23

Tak tady přikládám i já pár mojich miláčků. Omluvte kvalitu, zatim jenom tel ,foták musím koupit.

Old Post 19-08-2007 v 10:29 AM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 24




Všechny kytí jsou No name takže nic moc, ale jsem na ně pyšný. Příští rok to bude zase trošku o něčem jiném.

Old Post 19-08-2007 v 11:11 AM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bushfucker
Nový Člen

Karma uživatele Bushfucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 25

Nazdarek lidi u nás zatim kukuřice stojí, furt je zelená a teprve začíná schnout, mezi řádkama má 70cm, v řádku mezi kytkama tak 20, tak věřím, že bude na zrno.

Bushfucker

Old Post 19-08-2007 v 11:51 AM
Bushfucker je offline   Profil uživatele Bushfucker   Find more posts by Bushfucker   Foto galerie člena Bushfucker   Click here to Send Bushfucker a Private Message   Add Bushfucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja doctor
Nový Člen

Karma uživatele Ganja doctor - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 15  

Palec dolů Příspěvek č. 26

Hlavně bacha na srnomrdy (mislyfce) nechávaj obsekávat už teďka kukuřici kolem dokola a vysekávaj třeba 10metrů široký pásy přez celý pole aby tam mohli nahánět zvířata a střílet je :-( takže pozor... u nás už jsou takle skoro všechny kukuřičný pole...

Gimmi di Ganja cookie and the herbal tea, sensimila is irie. I don´t care whata government say, sensimila is O.K.

Old Post 19-08-2007 v 13:35 PM
Ganja doctor je offline   Profil uživatele Ganja doctor   Find more posts by Ganja doctor   Foto galerie člena Ganja doctor   Click here to Send Ganja doctor a Private Message   Add Ganja doctor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganja doctor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
U nás se sadí dva druhy kukuřice, jedna je na siláž a druhá na zrno.
Na siláž se sadí blíž sebe a sklízí se dřív.
Na zrno dál od sebe ( aby se prosvětlily plody) a sklízí se až někdy v říjnu myslím.
Chce to tudíž čekovat pole a jak jsou sazeničky daleko od sebe.
na zrno se myslím uvádí kolem 20 cm a mezi řádky, tak abyses tam v poho vešel.
Ale taky bacha na to, že jí ještě pak asi když mám kněco pod 0,5 metru kropí nákou sračkou proti plevelu a to kyti taky nemusej rozdejchat, tohle už se mi stalo 2x a tak 50% nepřežilo...


No pravdu máš silážnu kukuricu už u nas tento rok pomaly kosia, ale tá na zrno ostáva dlho. No a hentá sračka proti burine uz zlikvidovala aj mne jednu úrodu na to treba dat bacha a radsej si zistit ci z postrekovali

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 21-08-2007 v 08:10 AM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drbstaman
Nový Člen

Karma uživatele drbstaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 28

zdravim kukuricne deti...mam v kukurici taky zasazeno a je to fakt parada...kytkam se tam dari skvele...radky kukurice mam od sebe daleko cca 60cm a jednotlive kytky v radku jsou od sebe taky daleko cca 20cm... vypada to na zrno, tak ze bych mel byt v klidu...ale vcera mi kamos co ma zemedelku rikal, ze v nasem okrese(nadmorska vyska 200-300m, jihozapadni cechy) se pestuje kukurice jenom na silaz...ta na zrno tu pry nestihne dozrat...kukurice na zrno se pry pestuje v nizinach jako je polabi atd. aby stihla pekne dozrat. co vy na to?? najde se nekdo kdo by tohle tvrzeni vyvratil. jestli se nekdo najde budu mit radost...jestli ne budu si muset vzit kybliky lopatku a jit presazovat pekne rozjete kytky...ale lepsi nez je nechat zemedelci kterej k nim prijde sekackou, jak slepej k houslim...mozna se mi dostane do rukou kniha o pestovani zemedelskych plodin. tak se z ni pokusim neco vycist...ale zatim jsem na vazkach... zrno nebo silaz??

Old Post 23-08-2007 v 12:06 PM
drbstaman je offline   Profil uživatele drbstaman   Find more posts by drbstaman   Foto galerie člena drbstaman   Click here to Send drbstaman a Private Message   Add drbstaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 29




Včera sem byl tak po týdnu na políčku a byl sem mile překvapen kytí jedou solidně už se nemůžu dočkat až se doma budou sušit.

Old Post 24-08-2007 v 11:25 AM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 30

Lidi hoďte sem taky nějaké svoje kukuřičné kytičky ať taky vim jak na tom jste???

drbstaman: Jo sám sem zvědavej co na to lidi napíšou , já ti bohužel neporadim. Já sem z Pojizeří a jelikož u nás zrušily chov dobytka tak jedou všechno na zrno.

Old Post 24-08-2007 v 12:29 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 31


Ouuu Shit 15.8. se vyklubal další samec. Co nejvíc nasere že byl z kupovanýho řízku tak nevim jak se toto může stát. Jedno vim jistě od toho člověka už řizky nikdy neberu.

Old Post 24-08-2007 v 12:36 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drbstaman
Nový Člen

Karma uživatele drbstaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 32

zdarek... asi nebudu si nebudu riskovat, kytky presadim a necham je pekne dozrat... snad to stihnu i s nejakym tim fotem... mam jich tam deset (no name)vysoky tak jak ja ... navic jsem se dozvedel, ze nase ZD vydelava hodne na chovu dobytka... prosel jsem spoustu poli v okoli a vsude mezery stejne, tak tech 60 cm...vypada to, ze je to tu v okoli vsechno na silaz!!!

Old Post 25-08-2007 v 15:24 PM
drbstaman je offline   Profil uživatele drbstaman   Find more posts by drbstaman   Foto galerie člena drbstaman   Click here to Send drbstaman a Private Message   Add drbstaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2020 - Kukuřice 2020 - 18 odpovědí
18-10-2006 - Kukuřice 2006 - 108 odpovědí
22-09-2005 - Sklizeň kukuřice 2005 - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4637320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív