Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Lumeny u Nlitek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Skáčkař
Stálý Člen

Karma uživatele Skáčkař - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 49  

Lumeny u Nlitek Příspěvek č. 1

Čau. Jsem tu s dalším dotazem, tím je "KOLIK LUMENŮ MAJ NLITKY?" Myslím jak 125W tak i 200W.
Docela by mě to zajímalo, protože bych eventuelně hodil do skříně 2x 125W místo 250ky. Samozřejmě to má míň lumenů, ale zase to může bejt blízko kytkám. Ortodoxní sodíkáři už mi sem určitě píšou ať se vyseru na úsporky, ale oni málo topěj, tim pádem neni potřeba takový chlazení/odtah a tim pádem se tam drží víc vlhosti.
Budu rád za jakýkoli názory, ale nejvíc by mě zajímalo to číslo lumenů, protože jsem to nikde nenašel.

Old Post 28-11-2008 v 16:00 PM
Skáčkař je offline   Profil uživatele Skáčkař   Find more posts by Skáčkař   Foto galerie člena Skáčkař   Click here to Send Skáčkař a Private Message   Add Skáčkař to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skáčkař! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 2

Dříve to měli na Nlite.co.uk uvedené, ale teď jsem to tam nedohledal. Nicméně mám dojem, že 125W mělo něco kolem 9tis lm a 200W něco kolem 14-15tis lm.

Nejsem ortodoxní zastánce HPS, ale je prostě lepší jak na výsledky, tak i rostlinám se daří lépe - jsou silnější. Co se týče MH, tam jsou rozdíly v porovnání s Nlite menší, čili na růst bych je klidně doporučil, ale na květ už jedině HPS.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 28-11-2008 v 16:42 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skáčkař
Stálý Člen

Karma uživatele Skáčkař - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 3

U mě je teď hlavní problém vejška, takže tam nacpu tu 125ku red mno. Kdybych chtěl něco většího tak tam asi hodim ten sodík.

Old Post 29-11-2008 v 13:56 PM
Skáčkař je offline   Profil uživatele Skáčkař   Find more posts by Skáčkař   Foto galerie člena Skáčkař   Click here to Send Skáčkař a Private Message   Add Skáčkař to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skáčkař! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
begginer
Stálý Člen

Karma uživatele begginer - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 4

zdarec , u ty vejsky jsem mel taky problem , a mel jsem 250w sodik ale neslo to vubec uchladit , a kdyz sem tam dal 200w n-litku tak to bylo v poho a ten vynos docela ušel . mej se...

Old Post 29-11-2008 v 14:32 PM
begginer je offline   Profil uživatele begginer   Find more posts by begginer   Foto galerie člena begginer   Click here to Send begginer a Private Message   Add begginer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8351230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív