Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Něco o mne na úvod
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Badis
Nový Člen

Karma uživatele Badis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 6 

Něco o mne na úvod Příspěvek č. 1

Zdravím

na doporučení growerteamu, pokud to vůbec někoho zajímá, tu máte něco málo o mne.

Dříve jsem zde brouzdal pod nickem Sasanka, který patřil kámošovi a který již není po tragické nehodě mezi námi živími. Jelikož jsem se delší dobu nepřihlásil, systém z bezpečnostních důvodů ůčet blokl a nové údaje poslal na reg. email. No a tak jsem zde s vlastním nickem. Musel jsem k tomu ale dokopat,, ta lenost...

Tímto bych chtěl ještě poděkovat Řermenovi Kozzymu, za skvělou spolupráci ))

Old Post 24-07-2007 v 22:14 PM
Badis je offline   Profil uživatele Badis   Find more posts by Badis   Foto galerie člena Badis   Click here to Send Badis a Private Message   Add Badis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 2

zdár čím hnojíš?

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 24-07-2007 v 23:11 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 3

zdarec , vítám te tady , upřímnou soustrast za tvýho kámoša

at se ti daří a pěstu zdar

Old Post 25-07-2007 v 08:24 AM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Badis
Nový Člen

Karma uživatele Badis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 6 

Palec nahoru Díky lidi Příspěvek č. 4

Zdravím Tayem de Tox i Libang.

Teda ty venky máš opravdu luxusní(Tayem de Tox). Já přestal pěstit out už asi tak před 10-ti lety, vlastně o povodních)) A poslední outmodel byly RedHair - jsou to ty fialy co máš mezi svýmy výpěstky(asi, moje 2ks vypadaly podobně. 3m na výšku, trošku míň listnaté mezi palicemi. A sklízel jsem je už v září. Ta tmavší měla hutnou chuť haše, hustý a sladký dým. Těžce pohodové brko s tím že ses mohl kdykoliv dohulit - todle brčko mělo strop - nešlo se"přehulit" ale jen skvěle dobít a bez dojezdu. A ta světlejší, měla jakoby zelené žilky v palicích byla tripová. Když jsem nechal kolovat špeka a ten se posunul ob jednoho, měl jsem už půl dne zasebou a navíc v 15.-tém století)))) Proto ho mám letos i pod lampou, akorát semínka jsou z jiného zdroje tak teprve uvidím.

A čím hnojím? protože mám do konce cca. 3týdny a trošku jsem to přehnal s P, tak kvůli nedostatku železa vše vysadím a valím fytovit. Jinak 2,3Advanced Bloom a micro + Groow/Bloom excellarator, jednou týdně pk b cuzz tablety a Phyt-amin který teď vysadím. Na poslední týden mám nachystaný finalsolution( vyzkouším poprvé, vždycky jsem to čistil deflush) a greensensation.

http://grower.cz/forum//forum/images/smilies/frog.gif

Old Post 25-07-2007 v 12:54 PM
Badis je offline   Profil uživatele Badis   Find more posts by Badis   Foto galerie člena Badis   Click here to Send Badis a Private Message   Add Badis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Badis
Nový Člen

Karma uživatele Badis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 6 

Obecné Pozdní střih Příspěvek č. 5





Tak takhle mi zřídli paldy po té, co jsem rostlinku kvůli tomu že se táhla zastřihl v období květu(asi v 2-3týdnu). Je to Cital za semen. Myslíte někdo že se to spraví, nebo pomůže phytamin?

Teoreticky by měly zbývat 2-3týdny do konce květu. Až budu mít foto nezastřihlé samičky přidám jej pro porovnání. Keep Groooowing

Fotečky přidány... 1ní jsou ty zřídlé paldy u zastřihlé, 2há je nezastřihlá a ty poslední dvě jen tak pro potěchu oka jsou RedHair kterým dávám týden, maximálně dva, jak bolševikovi.

Naposledy upravil Badis 03-08-2007 v 14:57 PM

Old Post 01-08-2007 v 21:41 PM
Badis je offline   Profil uživatele Badis   Find more posts by Badis   Foto galerie člena Badis   Click here to Send Badis a Private Message   Add Badis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6978860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív