Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » spínač
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Dotaz spínač Příspěvek č. 1


čuste lidi, prosím vás o radu - dostal jsem ke své kouzelné skříňce i mechanický časový spínač EverFlourish (viz foto) a bohužel si s ním nevím rady - zkoušel jsem metodou pokusů a omylů jak si ho nastavit, ale zatím se mi to nepodařilo - ani na netu jsem nenašel návod, poradíte někdo pls - kdyžtak smáznu

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 23-07-2007 v 11:03 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 2

cerny kolicky- kdyz sou zamackly dolu, tak spinaj. kdyz sou vytazeny, tak vypinaj... tocit koleckem ve smeru sipky aby si nastavil aktualni time. cervenej cudlik na strane slouzi k zapnuti daneho zarizeni i kdyz si ve fazi, kdy je podle techto hodin vypnuto. kazdej cernej dilek je tusim 15 minut.

FIRST INDOOR 150W

Old Post 23-07-2007 v 12:18 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Re: spínač Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od krivkin
čuste lidi, prosím vás o radu - dostal jsem ke své kouzelné skříňce i mechanický časový spínač EverFlourish (viz foto) a bohužel si s ním nevím rady - zkoušel jsem metodou pokusů a omylů jak si ho nastavit, ale zatím se mi to nepodařilo - ani na netu jsem nenašel návod, poradíte někdo pls - kdyžtak smáznu


tak nad tim taky přemejšlim!! návod ani rada kolegy mi moc nepomohla,asi ho vzteky rozkopu a pujdu si koupit nějakej digitální,mezi tim si holt nařídim budík a budu zapínat ,vypínat zapínat ,vypínat))))))

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 18-09-2007 v 23:31 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 4

Po celým obvodu toho otáčivýho ciferníku jsou takový malý černý čudlíky. Pro každou hodinu tam jsou 4. Dají se zamáčknout třeba šroubovákem. Je-li čudlík zamáčknut, znamená to, že těch 15 minut, pro které přísluší (to poznáš podle toho ciferníku) bude zásuvka sepnutá. Nic na tom není. Prostě najdi na obvodu toho kulatýho otáčivýho spoustu černejch čudlíčků a zkus některý z nich zamačknout. Pak už je jednoduchý nastavit požadovaný čas.

Old Post 19-09-2007 v 07:47 AM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od medulda
Po celým obvodu toho otáčivýho ciferníku jsou takový malý černý čudlíky. Pro každou hodinu tam jsou 4. Dají se zamáčknout třeba šroubovákem. Je-li čudlík zamáčknut, znamená to, že těch 15 minut, pro které přísluší (to poznáš podle toho ciferníku) bude zásuvka sepnutá. Nic na tom není. Prostě najdi na obvodu toho kulatýho otáčivýho spoustu černejch čudlíčků a zkus některý z nich zamačknout. Pak už je jednoduchý nastavit požadovaný čas.


no děkuju,ted sem to pochopil i já)) neporadil by si mi ještě čistě selsky, na co je ten čudlík na levoboku? díky Technická lama))

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 19-09-2007 v 09:34 AM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Janxu
cervenej cudlik na strane slouzi k zapnuti daneho zarizeni i kdyz si ve fazi, kdy je podle techto hodin vypnuto.


Kup si brejle:-)

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 19-09-2007 v 16:38 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Hanizek


Kup si brejle:-)


no dobře no slepota taky nemoc

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 20-09-2007 v 20:57 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skejters
Nový Člen

Karma uživatele skejters - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 8

ten čudlík je na zapnutí a na vypnutí dá se snim hejbat nahoru a dolu

Old Post 30-09-2007 v 08:42 AM
skejters je offline   Profil uživatele skejters   Find more posts by skejters   Foto galerie člena skejters   Click here to Send skejters a Private Message   Add skejters to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5897840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív