Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Užívání konopí v těhotenství
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 65

2juli: mno pri tom koureni v tehotenstvi.. to decko se v podstate stava taky kurakem. A minimalne po porodu pak daleko vic rve a je podrazdeny a nervozni. A celkove priduseny pri vyvoji v matce. Takze nasledky muzou byt ruzny, ale ty uz si je ted nemas sanci uvedomit. Kdo vi, kde bys ted byl, nebo co by bylo jinak, jak by ses citil a td., kdyby tvoje matka v tehotenstvi nekourila. to uz asi nikdy nezjistis

Old Post 25-03-2009 v 23:25 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Czest !
'''''''''''''''''''
Jak píše Hyde projevit se může jak negativně tak pozitivně
nebo vůbec.......

MadEGGA :
Jinak ze zvědavosti že ty jsi nekuřák?!

Old Post 30-03-2009 v 08:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 67

ted uz jo. ale kouril jsem asi 8 let.. nedavno jsem prestal

Old Post 30-03-2009 v 12:10 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 68

ehm to Sisa: Nejsem dokonaly clovek a jsem i pro spatnosti...ae jsem si myslim docela rozumny ... to jak si psala ze kdyz ceka nekdo dite a huli s mirou a diteti to bere kyslik ae jde to.....jses krava asi si ani neuvedomujes ctje kdyz nekdo ceka dite a o co tu vbc jde....nvm kolik vas je stejneho nazoru jko ja ze kdyz je zenska tehotna a ceka dite tak by nemela urcite hulit a spis se snazit delat dobre veci pro mimco co v sobe nosi... to co jsi napsala je nechutne... k-

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 12-05-2009 v 14:45 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 69

cetl sem ted vic prispevku....siso siso jsi tak blba az se mi chce zvracet....nezaslouzis si snad ani svoje dite...hul si jak chces ae neublizuj novemu zivotu kterej chce byt tky zdravy... jsi hnusne sobecka a povrchni pííp s trapnyma prispevkama ...

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 12-05-2009 v 14:50 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 70

Když jsme se s přítelkyní dozvěděli, že je těhotná, ze dne na den jsme skončili s cigaretama. U špeků jsem zůstal a milá si občas taky potáhla. Kouří i těď v těhotenství a domníváme se, že to docela napomáhá tvorbě mléka- btw v 18 měsících stále kojíme
Malá je normální, zdravá, silná holčička samozřejmě nejhezčí na světě
Pokud by se někdy objevily nějaké zdravotní problémy, tak tu jistě vždy vyvstane otázka, zda to není třeba tímto, ale to si musí každý srovnat se svým svědomím sám.
Já osobně v omezené míře kouření v těhotenství neodsuzuji a troufám si tvrdit, že je méně škodlivé, než kouření cigaret či požívání alkoholu.

Docela by mě zajímalo, kdo z vás moralistů má taky osobní zkušenost, nebo jsou to jen takové výkřiky "co by se mělo". Někteří kámoši přítelkyni taky tak trochu odsuzovali, tak jsem se jich zeptal, jestli oni by v této situaci najednou se všemi neřestmi skončili .... a vy ?

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 12-05-2009 v 19:56 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 71

2cepra: pokud by nedokazaly se vsim skoncit, tak hold nejsou zrali na to mit potomka btw podle me to vasemu diteti zmeni spoustu veci v zivote.. akorad uz asi nikdo nedokaze posoudit, co by bylo jinak, jelikoz zmeny nebudou hned tak na prvni pohle viditelne a kazdy si proste pak rekne, no je to tak, protoze to tak melo byt, nebo proto, ze jsi se tak narodil, nebo proto, ze to proste prislo.. :/

jinak gw palmo.. ikdyz si nemyslim, ze by to te borce otevrelo oci.. :/ spis naopak.. da si speka s jeste nenarozenym deckem na protest proti rozumnym lidem jako spravne vygumovanej neo hipik.. :/ pfff

Old Post 12-05-2009 v 21:33 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 72

V poho, pánové,...Sisa už má dávno překousnutý pupeční šlaušek. Přejme jí aby ji sám život nasměroval kýženým směrem..

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 13-05-2009 v 00:09 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od MadEGG
2cepra: pokud by nedokazaly se vsim skoncit, tak hold nejsou zrali na to mit potomka


a ty ho máš?

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 13-05-2009 v 18:52 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

hh jojo teorie versus praxe
v knize marihuana mýty a fakta sem dočetl o testu asi 12 000 těhotných žen - huliček. bylo to fajn a dokonce pozitivní. jenomže v tý knížce je pozitivní snad všechno a neberu ji jako úplně objektivní věc k tématu

Old Post 13-05-2009 v 19:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 75

2cepra: ne nemam v necelich 23 by to byla hloupost. navic teprv zacinam na sobe pracovat a momentalne zensky ani moc neresim

Old Post 14-05-2009 v 19:00 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondra_161
Nový Člen

Karma uživatele Ondra_161 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od MadEGG
2cepra: ne nemam v necelich 23 by to byla hloupost. navic teprv zacinam na sobe pracovat a momentalne zensky ani moc neresim


Tak proč se tak radikálně zapojuješ do diskuze ke které nemáš v podstatě co říct...?Kdybys napsal, že je to jen Tvůj názor, ale toleruješ i ostatní tak pohoda, ale něco takového jako jsi ty napsal je prostě pi*ovina bez jakéhokliv významu...

If the kids are united...They will never be divided...

Old Post 27-05-2009 v 08:34 AM
Ondra_161 je offline   Profil uživatele Ondra_161   Find more posts by Ondra_161   Foto galerie člena Ondra_161   Click here to Send Ondra_161 a Private Message   Add Ondra_161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 77

Hmm, jako jo no, mel jsem napsat to co rikas. Nechal jsem se unyst. Ale stejne si o techhle lidech budu myslet vzdycky svoje

Jinak ja deti nemam, ale mam 3 starsi sourozence, kteri maji mali decka predskolniho veku.

Je to o nazoru to urcite, ale take o nasledcich tech nazoru.

Naposledy upravil MadEGG 31-05-2009 v 20:23 PM

Old Post 27-05-2009 v 23:01 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Badulka
Nový Člen

Karma uživatele Badulka - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Dotaz thc v těhotenství Příspěvek č. 78

Zdravím,měla bych dotaz na místní ženy (případně muže se zkušeností ;-) )
Na netu jsem se dočetla že thc brání sestupu a zahnízdění oplodněného vajíčka v děloze. Zajímalo by mě jestli některá dívka či žena otěhotněla "zdravě" v době kdy užívala thc ve větším množství.
Myslím tím klasicky podzim s plnýma zavařovačkama,takže tak 2-3 jouinty denně.
Díky moc za reakce.

Old Post 28-11-2010 v 11:28 AM
Badulka je offline   Profil uživatele Badulka   Find more posts by Badulka   Foto galerie člena Badulka   Click here to Send Badulka a Private Message   Add Badulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 79

Cau , zkušenost nemám ale spojil sem ti Tvůj dotaz s tímto vláknem v Léčitelství tak se tady počti jestli ti to pomůže , jsou tady i podobná témata stači hledat , měj se Hlava

Old Post 28-11-2010 v 11:36 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Re: thc v těhotenství Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Badulka
Zdravím,měla bych dotaz na místní ženy (případně muže se zkušeností ;-) )
Na netu jsem se dočetla že thc brání sestupu a zahnízdění oplodněného vajíčka v děloze. Zajímalo by mě jestli některá dívka či žena otěhotněla "zdravě" v době kdy užívala thc ve větším množství.
Myslím tím klasicky podzim s plnýma zavařovačkama,takže tak 2-3 jouinty denně.
Díky moc za reakce.



Dame vediet za chvilku
Zatial .S


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 28-11-2010 v 11:42 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4756980 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív