Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » bolesti po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jofri
Nový Člen

Karma uživatele jofri - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5  

Palec dolů bolesti po hulení Příspěvek č. 1

Zdravim všechny,jsem normalni konzument marihuany,da se rict ,ze tak pet az sest let hulim v celku slusnym tempu a posledni dobou se mi stava ,že hned jak se nahulim tak do deseti minut me zacne pichat na pravym boku jakoby na ledvine,nevim jestli to je psychycká nejaka haluz a nebo se opravdu neco deje.
za kazdej nazor budu rad!!!

Old Post 10-06-2007 v 23:41 PM
jofri je offline   Profil uživatele jofri   Find more posts by jofri   Foto galerie člena jofri   Click here to Send jofri a Private Message   Add jofri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 2

Nehul, alebo chod k doktorovi...

Old Post 11-06-2007 v 06:44 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

No jasný to nemůžeš řešit tady, ale s doktorem. A jestli se ti nechce k doktorovi a stává se ti to pravidelně po julení, tak to zkus omezit a nebo na čas úplně přestat, třeba ti tělo říká že už nechce;-)

Old Post 11-06-2007 v 07:00 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 4

Ahoj,no spíš jsi to mohl hodit sem http://grower.cz/forum/showthread.p...ghlight=bolesti podobných threadů je tu celkem dost
Přeju,at je ti zase líp.

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 11-06-2007 v 07:44 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

nemivam .. akorat bolest hlavy někdy

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 11-06-2007 v 08:17 AM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulm
Stálý Člen

Karma uživatele bulm - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 6

ja sem na tom uplne opacne kdyz me neco boli (hlava,zuby atd..) a dam si na to prda tak to prestane :p

Old Post 11-06-2007 v 08:46 AM
bulm je offline   Profil uživatele bulm   Find more posts by bulm   Foto galerie člena bulm   Click here to Send bulm a Private Message   Add bulm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jofri
Nový Člen

Karma uživatele jofri - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

no jasny ze bych mel jit k doktorovi,ale nevim co mu tam reknu,nevim jestli je mu dobry rict nze palim jako magor a vzdycky kdyz jsem zhulenej tak me zacne pichat na boku

Old Post 11-06-2007 v 12:00 PM
jofri je offline   Profil uživatele jofri   Find more posts by jofri   Foto galerie člena jofri   Click here to Send jofri a Private Message   Add jofri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šňupálek
Nový Člen

Karma uživatele Šňupálek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 8

Tady hlavně záleží na tom, jakou má ten doktor osobnost.
Většina doktorů ti totiž - potom, co jim tohle řekneš - odpoví, abys nehulil, že je to škodlivý a není to legální.
Ale pokud je tvůj doktor liberálně smýšlející nebo známý, určitě ti řekne, co s tím.
Ještě mě napadá taková teorie - když hulíš, často to zintenzivní cítění těla... možná máš skutečně na pravým boku něco v nepořádku (třeba jen dočasně, že ses někde majznul nebo tak) a za "normálního stavu" je to pod tvým prahem bolesti, takže to necítíš. Ale po špeku pak jo, protože... no vždyť to všichni známe :-)

Old Post 16-06-2007 v 23:00 PM
Šňupálek je offline   Profil uživatele Šňupálek   Find more posts by Šňupálek   Foto galerie člena Šňupálek   Click here to Send Šňupálek a Private Message   Add Šňupálek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jofri
Nový Člen

Karma uživatele jofri - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

no asi mas pravdu,uz jsem u ty doktorky byl a rekla mi ze huleni s tim nema nic spolecnyho ze mi nasla neco strasne malinkyho v moci a ze mam ¨hodne pit aby jsem si ty ledviny a močovody atd procistil

Old Post 17-06-2007 v 09:25 AM
jofri je offline   Profil uživatele jofri   Find more posts by jofri   Foto galerie člena jofri   Click here to Send jofri a Private Message   Add jofri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P0mpO
Stálý Člen

Karma uživatele P0mpO - 84% PěstitelskáKarma uživatele P0mpO - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 10

Ja dyz sem zkourenej tak se mi stava, ze me treba pali celo nebo skrabe rameno

Jungle is massive!

Outdoor 09 - Hashberry,White satin

Old Post 21-06-2007 v 18:56 PM
P0mpO je offline   Profil uživatele P0mpO   Find more posts by P0mpO   Foto galerie člena P0mpO   Click here to Send P0mpO a Private Message   Add P0mpO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 11

teď mě bolí břicho a to sem si ani nazahulila,,to bude spíš asi tim

RASTA

Old Post 23-06-2007 v 10:54 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 12

citace:
když hulíš, často to zintenzivní cítění těla... možná máš skutečně na pravým boku něco v nepořádku...


S tym suhlasim, tiez som toho nazoru, ze clovek ked je zhuleny, je citlivejsi. Moze to napovedat o tom, ze je nieco v neporiadku.

Stalo sa mi nieco podobne, akoby nejaka predzvest...

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 24-08-2007 v 13:12 PM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2019 - Epilepsie a Hulení - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1943970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív