Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2007 - keříky SS,PCM,WW,IP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 33

máš to parádní,.. teď uš jen ten květ co?... co ty řízky?

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 09-08-2007 v 22:51 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 34

Zdarec Quido: S IP je to takovy podivny ,mam tam ctyri kytky ,dve maj tak 60cm ,jedna asi 110cm a jedna 170cm.Ale ty mensi jsou ty co jsem presazoval takze to mozna tak odpovida kdyz se jim na chvili zastavil ten rust.Vcera jsem jak trotl lezl mezi tema kytkama s hnojivem a prave u toho nejvetsiho keriku IP jsem nalomil od stonku druhou nejvetsi vetev.Doufam ze to ta vetev nejak skousne jinak je tak 70g cistyho v prdeli.

For Kryshpeen : myslíš ty co jsem mel v ty skrini?

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 14-08-2007 v 00:09 AM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 35

mne jednu rastlinu roztrhli napoly sliepky,len to dobre spevni a vetva sa zrastie

<---Kill him!

Old Post 14-08-2007 v 17:05 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 36

jo jo, cyhtlo se něco?

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 14-08-2007 v 17:52 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 37

Tak ta vetev je zatim v pohode.

Ty maly rizecky se chytaly ,ale v zapalu vzteku jsem je vyrval.

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 15-08-2007 v 16:06 PM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 38











Přidávám foto ze dneška ,už decentně kvetou

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 16-08-2007 v 17:19 PM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fretka
Nový Člen

Karma uživatele fretka - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 39

me se taky zlomilo hodne vetvi .. staci aby tam zustalo par vlaken a ono to krasne sroste .... tady mam fotku dvou vetvicek jedna se zlomila tak jsem to privazal k te druhe a ono to srostlo,zesililo a ty dve vetve se pekne obsypaly ... potom to kdyztak smaznu abych ti to tady nezasiral takovyma prkotinama ....

NoName pletivo + skleník O7

naboř to!!!

Old Post 17-08-2007 v 12:25 PM
fretka je offline   Profil uživatele fretka   Find more posts by fretka   Foto galerie člena fretka   Click here to Send fretka a Private Message   Add fretka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fretka
Nový Člen

Karma uživatele fretka - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 40


me se taky zlomilo hodne vetvi .. staci aby tam zustalo par vlaken a ono to krasne sroste .... tady mam fotku dvou vetvicek jedna se zlomila tak jsem to privazal k te druhe a ono to srostlo,zesililo a ty dve vetve se pekne obsypaly ... potom to kdyztak smaznu abych ti to tady nezasiral takovyma prkotinama .... PS:priblizte si to

NoName pletivo + skleník O7

naboř to!!!

Old Post 17-08-2007 v 12:27 PM
fretka je offline   Profil uživatele fretka   Find more posts by fretka   Foto galerie člena fretka   Click here to Send fretka a Private Message   Add fretka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 41



Tady jsem fotil nějakou venkovku. ma tak 3,5m

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 21-08-2007 v 17:13 PM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radovan
Stálý Člen

Karma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 42

čauky chtělo by to další foto jak to jede

Old Post 28-08-2007 v 17:30 PM
Radovan je offline   Profil uživatele Radovan   Find more posts by Radovan   Foto galerie člena Radovan   Click here to Send Radovan a Private Message   Add Radovan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 43

jj ,dneska nebo zejtra nějaký udělám.teď už to skoro neroste ,tak jsem to chtěl vyfotit az tam budou nějaký paličky ,aby byl znát rozdíl.Vyfotim a hodim to sem.Nějak se v tom tredu nic moc nedělo a jak je už pod čarou ,tak jsem se na to možná i trochu vybodnul.

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 29-08-2007 v 06:13 AM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 44










Tak jsem se dneska dostal k tomu abych ostříhal nejaký listy a zbytečný větvičky.Mám hotovou tak půlku a zejtra budu pokračovat.

No a takhle to teď vypadá

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 02-09-2007 v 16:26 PM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 45











Tak už jsem to prostříhal všechno.Asi to bude chtit ješte jednou ,ty listy rostou jak splašený.Taky jsem udělal pár foto stonků.Ta větev jak je podepřená tím klackem je ta co se mi ulomila.Už to srostlo a drží to samo ,ale radši tam tu podpěru nechám.Je dost velká.Kdyby někomu bylo divný proč ty stonky tak ležej ,tak je to jenom proto ,aby nebyly ty kytky tak u sebe,jinak to žádnej speciální důvod nemá.

Trochu mě straší to počasí.
Nemáte někdo nějakou dobrou radu jak jim aspoň trochu pomoct v tom květu?Hnojim to Bloomem 2 od AH.

Taky jsem přemejšlel že to začnu přikrejvat těma plachtama co jsou vidět na jedný fotce. Má to cenu?

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 05-09-2007 v 14:45 PM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 46

No jestli máš možnost každej den ve stejnou hodinu bejt u kytek a přehodit to nějakou neprůsvitnou plachnou, tak aby tam nesvítilo ani kulový, tak se na to vrhni a klíďo tomu ještě přidej květový hnojky a použij třeba i slepičáky.

Old Post 05-09-2007 v 16:56 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 47

Zedy :Myslíš teda že když to každej den přikreju tak to dokvete rychlejc?
Jsem u nich dost často ,ale nemám to doma.Tak nevim jestli to těm kytkám spíš neuškodí ,když to třeba dvě noci přikreju a jednu ne.Co?

Mám jen ten Bloom. Slepičáky seženu.

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 05-09-2007 v 18:42 PM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 48

Podle mě jak to párkrát vynecháš, tak to nemá význam, kytky z toho budou akorát pěkně zmatený a bůh ví jak by se to na nich podepsalo, tak na to ser
Hele já sem obešel tři sousedy a měl sem 2kýble slepičáků a už s nima vesele hnojím a je to hnojivo doporučovaný většinou lidí co hnojí bio, tak neváhej a pusť se do toho! Ještě přemejšlím jak to na ten květ nahnat a napadaj mě jen kupovaný hnojky ale nebál bych se toho i když je teď mizerný počasí, tak bude líp a kytky to stihnou

Old Post 05-09-2007 v 19:14 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8521190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív