Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Obecné Lipi's out 07 Příspěvek č. 1

Rok se s rokem sešel a zima, ač jí mám rád, nám dala všem sbohem.... No a jak s prvním jarním sluncem přichází první pupeny na stromech a keřích, tak se s ním i probouzí otdooroví pěstitelé. No a s nimi i já
To byl dobej úvod né?
Teď trochu konkrétně:
Po dobré zkušenosti z loňska jsem se rozhod, že i letos začnu tak trochu dřív.

Modely:
V úterý jsem si od kolegy growera (tímto mu děkuju) z metropoule přivez 4 řízky. Spice, NL, Maple Leafs Indika a Skywalker. Poslední jmenovaný je jako bonus, neni uplně 100%, ale i za něj DÍK! Momentálně se všichni nachází v prádelníku se dvěma úsporkama 27W Cool white (viz. loňský thread). Společnost jím dělají dva řízky ES, který jsou z matky ze semen z loňské sklizně a ještě si rozmyslím co s nima podniknu. Další, co bude tvořit osazenstvo mý gárden, budou Jamajky z loňských semen, PPP ze semen od přítle growera zo slovenska (samozřejmě taky moc děkuju) a na konec i Swiss Crypto, který bych rád z řízku a když nebude jah milostiv, tak je dám ze semen, který mám z loňska a jsou nejspíš řízlá PPP, Jamajkou, nebo Papajou. To by bylo k modelum asi všechno...

Nádoby:
Stejně jako loni chystám i letos kýble, ale tentokrát bych rád sehnal ty velký (viz. loni Swiss Crypto). Doufám, že mě nezradí moje lenost v kombinaci s nedostatkem času.

Hnojiva:
Na růst je nachystán Wuxal Super a Vermesfluid, který mi loni příjemně překvapil. Když to dobře dopadne, tak bude i Plagron alga grow.
Na květ určitě Plagron alga bloom.

Problémy:
Hlavní problém je to, že kolega Kyryl, který se nám prohnal po dvoře, shodil kůlnu a střechu sousedící budovy a je sem vidět snad ze všech možných úhlů Hned jak to bude možný, tak musím pořešit nějaký krycí systém, ale na to je ještě čas.

Ostatní info:
Po loňské zkušenosti s SC bych ho rád začal dřív zakrývat aby dokvetlo bez plísně. Je to model, který mě nadchnul (vzhledem, chutí a účinkem) a zárověň i zklamal (právě tou plísní) a rád bych mu dal šanci ukázat co v něm doopravdy je!

No myslím, že to je na začátek až dost informací. Jestli máte potřebu nějakých dalších, tak je rád zodpovím

Přeju všem letošním odooristům krásný grow, žádný prudy (od sousedů, čumilů a podobně) a hlavně aby si to, co vypěstujou sklidili a užili sami!!!!

Peace

Old Post 09-03-2007 v 22:39 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Fotaz 9.3.07 Příspěvek č. 2
















1. Skywalker










2. Skywalker
















3. NL











4. NL











5. Spice
















6. Spice











7. Maple Leafs Indika

















8. Maple Leafs Indika












9. Společná










10. Příbytek

Naposledy upravil lipi 09-03-2007 v 22:48 PM

Old Post 09-03-2007 v 22:42 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 3

HOj!
kdy Máš v plánu to hodit ven???

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 15-03-2007 v 14:05 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 4

Na prvního máje, půda úrodná je Snad počasí dovolí...

Old Post 15-03-2007 v 21:22 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 5

čus lipi,po zkušenostech radím hodit to ven až po zmrzlých mužích,tedy cca 14-15 květen.jinak pestrý výběr


cosa nostra

Old Post 21-03-2007 v 09:25 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 6









Zdárek!!! Tak aby mi to tu uplně nechcíplo a abyste viděli jak se chystaj prckové na venek tak přikládám pár fotek...
Řízky jsou krátce po vyléčení z přelití. Trochu začali zahnívat kořínky a řezy uplně zežloutly. Přišla na řadu očista od mohré hlíny, proprání v čisté vodě a následná koupel ve vodě s kysličníkem (15kapek do litru). Po té zasazení do nového substrátu a znovuzrození Je to asi ýden co prošli touhle kůrou a teď si pěkně chrochtaj Během dvou dní měli kořínky prorostlé skrz díry ve spoudu, takže léčbu tímto prohlašuji za úspěšnou. Teď dostávaj v menších dávkách WUXAL a postřik vermesfluidem, tak snad doženou to co zmeškali na nemocenský
Pís!!!

Maple leafs indika














NL












Skywalker









Spice

Naposledy upravil lipi 07-04-2007 v 14:22 PM

Old Post 07-04-2007 v 14:16 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

konečně pořádně rosteme Příspěvek č. 7











Zdarrrrrrrr!!!
Tak po nějaký době trocha aktualizace... Od posledně udělali holky pěknej krok kupředu Začal jsem je hnojit a to tak že do litru dostávaj 1,5ml wuxalu a půl víčka vermesfluidu+postřik vermesfluidem cca 2x do týdne a vyloženě si chrochtaj Na jedný fotce je vidět jak má MLI oschlé konce listů, ale to je tím, že jsem je nějak zapoměl hlídat a ona se trochu popálila Jinak opět musím říct že vermesfluid je věc na kterou nedám dopustit, bo ty výhonky který holky ženou se skoro nedaj spočítat a vidím, že loňský swiss crypto nebyla náhoda, protože letos je muj favorit pro změnu NL No keců bylo dost, teď nějaký ty fotečky.....
1.Jedna rodinná



2.NL









3.NL










4.Skywalker













5.Skywalker













6.Spice










7.Spice











8.Maple leafs indika











9.Maple leafs indika










10.O5 NL

Naposledy upravil lipi 18-04-2007 v 18:43 PM

Old Post 18-04-2007 v 18:36 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Tak už je to venku... Příspěvek č. 8









Dneska jsem vzal baumax útokem a obral ho o 120l agra pro pokojovky, dva balíky vermikompostu a dvě trysky od gardeny (ale o těch až jindy a hlavně jinde ).... Od kamaráda mám půjčené (do podzimu ) 40l kýble a šlo se na to... Celkem 4 kýble a v každym je 1/2 balíku vermikompostu + cca 7l perlitu + zbytek toho substrátu a na dně cca 10cm písku. Jediný co mě trápí je to, že nevím čím bych je přikryl kdyby přišli mrazíky, protože jsou clekem velký a 5l zavařovačky se na ně nevejdou Nejspíš bych pořešil nějaký minifoliáčky z igelitových pitlů, ale to bude zase crcání, snad to nebude potřeba....
No jestli vás něco zajímá, tak se klidně ptejte a jestli né, tak se mějte a sejte

Old Post 24-04-2007 v 19:23 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Po první noci pod širákem:) Příspěvek č. 9









Tak holky vypadaj, že si pod širákem celkem libujou Hned jsem pozoroval, jak vyvalili nový výhonky a to hlavně v nižších patrech, kde neměli z úsporek dost světla. Hnojit je teď tak týden nebudu, jen dostanou postřik vermíkem aby byli listy silný a odolný proti plísnim, bo to riziko tu ještě je, přecijen v noci celkem zima a ráno mlhy.....

1. Skywalker







2. Skywalker











3. Maple leafs indika










4. Maple leafs indika












5. Northern lights










6. Spice










7. Spice











8. Rodinná

EDIT: Tak to je haluz, někam se mi potratila fotka na NL z vrchu

Naposledy upravil lipi 25-04-2007 v 18:14 PM

Old Post 25-04-2007 v 18:05 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

9 dní venku... Příspěvek č. 10











Bon giorno přátelé!!!
Tak tu máme zase pár foteček, kterak to vypadá na dvorku. Děcka jsou tam devátej den, takže už by měli mít zažitý, jak to tam chodí. Počasí jim moc nepřeje, protože od přesazení se (hlavně v noci) dost ochladilo, ale vypadá to, že to snášej. Nejsou uplně na zemi (cca 1m nad) takže myslim, že na ně ani mrazejk nedošáhne.... Dneska dostali postřik vermesfluidem, a lehkou zálivku wuxalem, protože kopřivy ještě nevykvasily a není divu, protože je lemra Já ještě nenaložil Nějak to všechno nestíhám No bych vám víc povidal asi jenom to, že SKWLKR žene jako blázen a NL se pěkně větví a drží při zemi (viz foto). Ostatní tak nějak standardně
Mějte se a v sobotu nezapoměňte legalizovat

1. a 2. Skywalker











3.Maple leafs indika











4.Maple leafs indika













5.Spice









6.Spice













7.NL








8.NL










9.NL (větveníse)












10. Rodinná

Naposledy upravil lipi 03-05-2007 v 16:10 PM

Old Post 03-05-2007 v 16:04 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 11

Kuá, dneska mi vítr vyvrátil NL Klacek a drát to snad spravili....

Old Post 07-05-2007 v 22:23 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 12

No výborně, teď jsem přišel z worku a čumim jak vepř, že jsem je měl vyvrácený všechny teda krom NL, která už má dobrou opěru... Tady to fičí, jako debil!!!! Jdu je nějak opečovat, aby si na mně nestěžovali u ochránců rostlin

Old Post 08-05-2007 v 15:26 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 13









Tak po dotazech přikládám fotky, jak kytky vypadaj. Maj hustý listoví a vítr se do nich dobře chytá. No a protože zem je řízlá perlitem, tak to moc stabilní neni a kytky ještě nemaj takovej kořenovej bal, tak se prostě vyvrátili. Pro porovnání velikosti je tam mobil a ty kýble jsou 40-ti litrový. Peace

1.SKWLKR











2.MLI








3.SKWLKR












4.SPICE












5.SPICE









6.NL











7.NL










8.Celek

Naposledy upravil lipi 08-05-2007 v 18:53 PM

Old Post 08-05-2007 v 18:47 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Kurvavychřice!!!! Příspěvek č. 14










Tak ač mi to neni milý, tak musim s dalším updatem trochu předběhnout Teď po návratu z práce (kdy mě cestou skro sfouknul vítr i s autem) jsem viděl peklo na zemi!!!! Skywalker na dvě půlky, potlučenej jako svině a ostatní taky neuvěřitelně potlučený Okamžetě jsem zakročil a to tak, že jsem je nejdřív přestěhoval do azylu - chodba - a pak přišla operace. Odstranil jsem výhonky který překáželi a roztržený stonek omotal izolačkou. Pro jistotu jsem provázkem svázal vrchní větvě aby nebyl tlak směrem od sebe. No snad se chytne. Takovej to byl chudáček řízek a vymakal se na nejlepší kytku ze sadby a fakt bych těžko nes, kdyby jeho cesta skončila tady a né v plicích!!!
Večer má ten vítr ustat, tak je možná ještě na noc vyhodim ven,ale asi spíš vsadim na jistotu a nechám je tu do rána...
Mějte se líp než já při pátku

Old Post 11-05-2007 v 15:38 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Vyléčeno:) Příspěvek č. 15











Zdárek po pekelnym víkendu plnym slunce a tepla!
Přidávám fotky abyste viděli, jak se holkám daří a hlavně abyste viděli, jak Skywalker v klidu valí jako by se mu nic nestalo. Jinak sem se ještě nedostal k naložení kopřiv a tak holky dostávaj wuxal a stále i postřik vermesfluidem. Už asi počtvrtý sem je zaštipoval, protože fakt potřebuju aby keřovatěli, protože prostor je letos hodně limitovanej a klidně se může stát, že si to některý holky pomažou k některýmu z mých kámošů na zahrádku, ale to dost předbíhám....
Přeju pěknej tejden

1. Skywalker




2. Skywalker












3. Maple leafs indika










4. Maple leafs indika










5. NL










6. NL












7. Spice












8. Spice









9. Celek 1











10. Celek 2

Naposledy upravil lipi 20-05-2007 v 19:08 PM

Old Post 20-05-2007 v 18:59 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 16

Tak dneska sem se byl podívat jak to vypadá z ulice a zarazilo mě, když sem zjistil, že prakticky vůbec nejsem tajnej Z auta nic moc vidět neni,ale pěšák, kterej jde běžnou rychlostí chůze, má možnost v určitém úhlu vidět všechny 4 moje lásky!!!! Musim na tom líp zamakat, protože sousedi sou fakt divný a asi by moh bejt celkem problém
Jinak děkuju všem za pozityvní ohlasy a karmy! Je naprosto evidentní že favorit letošního growu je Skywalker, kterýho ste si vesměs všichni oblíbili Do podzima daleko a ještě se může stát spousta věcí, ale já se přiznam, že mu taky držim palce nejvíc!!!

Old Post 21-05-2007 v 10:06 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-10-2018 - Big Out 2017 - 47 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3733570 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív