Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Dutch formula
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Hydroponie Dutch formula Příspěvek č. 1

Zdravim grovery...mám pár dotazů...
Začal jsem svůj první hydro indoor....mám 18 řízků AK47,osvětlení 400W a jako hnojiva pro ebb and flow jsem zvolil AH Dutch formula+advanced hydrophonic....
potřebuji jen poradit kdy mam měnit fáze...vyčetl jsem že u AH jsou 3
první...čili zakořenění 18/6 mám za sebou sice jsem to trochu přepískl a kyti mě vyrostli řekl bych až moc..nyní se nacházím ve druhé fázi 12/12 ale nevím kdy přesně přepnout na třetí fázi....celkem je fází 10....2 byly první fáze a jedna je dočištění pomocí final solution...čili to máme 3 tz...že 10-3=7 a těch sedm týdnů nevím jak mám rozdělit a kdy kyti přepnout na třetí...díky
hledal jsem tady uplně všude ale přepnutí jsem nevyčetl proto prosím o radu

Old Post 07-07-2007 v 10:18 AM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 2

omlouvám se ne deset fází ale deset týdnů

Old Post 07-07-2007 v 10:23 AM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 3

to tu není žadnej hydrophonikář?????????,

Old Post 07-07-2007 v 12:26 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 4

jasně jasně ale...na samotnejch trojsložkovejch AH je napsané dávkování...první fáze rovna se trochu jedničky trochu dvojky a trochu trojky(neudavam presný poměr jen pro vysvetlení...) a na první fazi cca 14 dni sem jel podle jednicky,ted jedu dvojku a kytky zacinaj krasne kvest a pak mam jeste jednou vymenit hnojivo(cili na trojku) a do toho se uz nepridava ta jednicka a ja prave nevim kdy ji mam vysadit....a teprve potom je flushing tz ze nedavam zadne hnojiva jen final solution a to je posledni tyden takze to je jakoby 4tá fáze ale od kdy do kdy je ta tretí???

Old Post 07-07-2007 v 20:16 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 5

kdy poznám ze uz nemusim pridávat AH Dutch formula 1?

Old Post 07-07-2007 v 20:18 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 6

AH Dutch formula Grow 1
Dusík (N): 2,5%
Fosfor (P2O5): 1,2%
Draslík (K2O): 6,0%
Hořčík (Mg): 1,0%

Ředění (na 100l zálivky):
období růstu (18h): 150ml
období květu (12h): 80ml – v hlíně snížit na polovinu
konec kvetení (12h): x



AH Dutch formula Bloom 2
Dusík (N): %0,8
Fosfor (P2O5): %2,5
Draslík (K2O): %4,0

Ředění (na 100litrů zálivky):
období růstu (18h): 75ml
období květu (12h): 160ml – v hlíně snížit na polovinu
konec kvetení (12h): 300ml

Pred pouzitim protrepat!

AH Dutch formula Micro 3

Dusík (N) %4,5
Draslík (K2O) %3,0
Vápník (CaO) %6,0
Bór (B) %0,015
Molybden (Mo) %0,01
Měď (Cu) %0,006
Mangan (Mn) %0,04
Zinek (Zn) %0,02
Železo (Fe) %0,15

Ředění (na 100l zálivky):
období růstu (18h): 75ml
období květu (12h): 80ml – v hlíně snížit na polovinu
konec kvetení (12h): 100ml

AH Natural power Enzime+

Davkovani:
1ml/l po cely zivot rostliny,mimo flushingu.

AH Natural power Root stimulator
Davkovani:1ml/l
Od prvniho dne,do doby,kdy bude mit rostlina dostatecny korenovy system,nejdele do prepnuti na kvet.

AH Natural power Growth/Bloom excellarator
Davkovani:1ml/l mozno od zacatku zivota rostliny az do flushingu.

Old Post 07-07-2007 v 20:19 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 7

z toho je jasné že AH GROW se ve třetí fázi nepouživá ale kdy končí druhá?kdy mám vysadit ten grow to je otázka za 10 000 000 0000!!

Old Post 07-07-2007 v 20:21 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 8

Abych přiblížil...3kráte jsem jel hlínu a pokaždý super...akorát nemám fotograf.zdokumentováno ale byl jsem spokojenej a přišlo mi to super ale....seznámil jsem se s týpkem a po dlouhé době jsem zjistil,že taky pěstí akorát hydro...,když mi řekl že pěstí a ukázal mi svou "pěstírnu"(hydro)koukal jsem jak péro....proto jsem mu zanedlouho ukázal svoji pěstírnu(hlínu)....dlouhou dobu jsme se dohadovali co je lepší(efektivnější)...vysvetlil me ze pěstí několik roků a že na hydro nedá dopustit.....takze mel to fakt vymakané...2 skříně a matkárnu model AK47 kerej jel už dlouho...,řekl jsem tak to zkusim taky ...prodal mi řízky poradil co a jak do začátku a začal jsem vše šlo dobře až do doby co jsme se pohadali a nebavime se jsem ted v 5 týdnu kyti už kvetou a ja nevim kdy je mam přepnout na trojku svetlo zustane stejný 12/12 ale ty hnojky prosím zda někdo ví ať poradí nechci to posrat dí¨ky

Old Post 07-07-2007 v 21:15 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 9

dobrý večer udělám pár fotek

Old Post 08-07-2007 v 11:15 AM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 10

A co takhle zacit trochu hledat, cist a myslet driv nez zalozis takovyhle tema. O hnojivech a konkretne AH je toho tu fakt malo

no show

Old Post 08-07-2007 v 11:40 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 11

ne je toho tu dost ale o prepnuti na 3 neboli vysazení 1(GROW) tu neni nic hledal jsem pres mesic a nic

Old Post 08-07-2007 v 11:47 AM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 12

o vysazeni grow slozky je tady toho plno, narazil sem na to uz cca u 10 threadu. a hlavne kazdej to dela jinak podle svejch podminek a podle toho co mu vyhovuje asi hledas spatne......
jinak vetsinou ji vsichni vysazujou zhruba kolem 20. dne kvetu ... ja treba az 25 den ale je fakt ze od 5 .dne prepnuti GROW postupne snizuji a neubiram ji proste naraz. naopak nekteri ( fakt si ted nevzpomenu kdo zrovna to byl...) ji pridavaji az skoro do konce(i kdyz se rika ze moc N v kvetu= vic listnatejsi palky) .nekdo zase hned na zacatku vysazuje grow uz treba cca 10. den 12/12 ..... chce to zkouset co vyhovuje tobe .....
good luck

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Old Post 08-07-2007 v 12:07 PM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 13

díky Ganjaholickz konečně slušná a dostačující odpověď tohle jsem chtěl celou dobu vědět mam je teď 14 dnů v kvetení a pálky pomalu ale jistě rostou možná přidám foto abych se o svou radost podělil takže ještě jednou díky Ganjaholickz.

Old Post 08-07-2007 v 13:17 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 14







foto)

Old Post 31-07-2007 v 19:45 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 15

jakekoli rady ocenim zdaji se mi male palice...obrazky maji neco okolo 1,5mega takze sem je musel orezat v malovani a ulozit takto poradte jak mohu pridat vetsi fotky...

Old Post 31-07-2007 v 19:48 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 16







..už jsem nato přišel přikladám fotooo

Old Post 01-08-2007 v 17:00 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0354450 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív