Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Zenga
Nebo taky da ty 400 za kvalitni rustovy hnojivo,400 za kvalitni kvetovy hnojivo,400 za kvalitni substrat,kyticky si vesele rostou,pote kvetou a az se clovek po 5 mesicich tesi na vybornou sklizen(kdyz uz do toho vrazil kolem 1500,tak zjisti,ze mu nejakej dobrodej s tou sklizni pomohl.Jsem pro co nejlevnejsi reseni.Pro out mimo vlastni zahradu urcite.


tak samozrejme zalezi na kvalite fleku, to musi kazdej posoudit zda ten jeho flek je dobre pristupny pro corky ci neni

pokud mam spatnej flek, tak bych pouzil hnuj - at uz koninec, slepicince,... proste se vyhejbat krystalonu na kvet

Old Post 14-07-2008 v 11:49 AM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 66

na 3-4kytky
70l pytel zahradnického substrátu b za 120kč + 7l perlitu za 60kč
Na růst stačí 0,5l fish mixu a možná ještě zbyde. 160kč
Květ litrovka bloomu (plagron nebo biobizz) do 400kč a ještě ve flašce zbyde, i půlka.
To je ňákejch 700kč na sklizeň, což je v dnšnídobě prd.

Zajímavá alternativa jsou i bcuzzy A+B+PK1314 což výde přibližně stejně draze, ale vydá na víc kytek.

Když kristalon tak maximálně z ekonomickejch důvodů růstovej na velikou plantáž :gangster:

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 14-07-2008 v 20:52 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 67

Já kytky hnojim kalem ze zahradního jezírka, je to takovej uplně černej sajrajt a na kytkách je pěkně vidět že jim to chutná A taky k nim zapichuju vajgly od špeků, když se na ně chodím kouknout a zaroveň si u nich i pokouřím )

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 14-07-2008 v 22:06 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chronicfun
Stálý Člen

Karma uživatele chronicfun - 85% PěstitelskáKarma uživatele chronicfun - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 68

ja hnojím Outdoor čisto prírodnými hnojivami od Plagronu a BioNovy: Alga Grow, Alga Bloom, Phyt- Amin, Cropmax, PK 13-14, Final Solution a som veľmi zvedavý na výsledok. Rastlinkám sa veľmi darí aj ked to neviem porovnať s HomeMade hnojivami pretože som začal hned hnojiť značkovo.
Aj ked teraz sme sa s kamošom dohodli, že ja budem hnojiť plagronom a on HomeMade a sme zvedavý na výsledný efekt - či sa vlastne oplatí do značky vrážať peniaze.

OUT 2008 /CH,DM,SK1,EU,G13,BG/

Growu Zdar!

Old Post 30-07-2008 v 01:41 AM
chronicfun je offline   Profil uživatele chronicfun   Find more posts by chronicfun   Foto galerie člena chronicfun   Click here to Send chronicfun a Private Message   Add chronicfun to your buddy list     Navštiv homepage uživatele chronicfun! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azur
Stálý Člen

Karma uživatele azur - 54% PěstitelskáKarma uživatele azur - 54% PěstitelskáKarma uživatele azur - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 69

ja out. hnojim znackove a jsem spokojen ! jde to poznat i na vyslednem produktu kuriva !! hnojim plagrouem

Old Post 30-07-2008 v 09:17 AM
azur je offline   Profil uživatele azur   Find more posts by azur   Foto galerie člena azur   Click here to Send azur a Private Message   Add azur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bery
Nový Člen

Karma uživatele Bery - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 70

Zdarec co si myslite o kristalonu plod kvet .myslim si ze to je celkem slaby ale mam to doma tak to pouzivam a taky se mluvi ze je dobry pouzivat aji tu jaho .ale poradte co je nej .Nej prirodni hnojivo je netopíři trus a to je fakt zaručene nej .ale třeba na koupeni je to hafo moc drahy tak myslim 1kg 8000KČ nejak tak .Myslite ze mam koupit neco jinyho než kristalon třeba plagron si myslite že je lepší ?

Old Post 01-08-2008 v 13:09 PM
Bery je offline   Profil uživatele Bery   Find more posts by Bery   Foto galerie člena Bery   Click here to Send Bery a Private Message   Add Bery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daiv
Stálý Člen

Karma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 71

Cau groweri.Ja letos jedu na out General Hydroponics.Mel sem je na in ale nejak z toho seslo. A nemuzu si vynachvalit. +Phytamin od Plagronu a v poho.Na konec Ripen a sem zvedav.Ale urcite bych priste koupil Plagron na zkousku grow a bloom a mozna nejaky excelatory bo boostery nebo jak se to pise

mám rád
má má ma má marihuana.......

MY 1.OUTDOOR 2006-Papaya

MY 2.OUTDOOR 2007-Hashberry+Papaya

MY 3. Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08<------ZČOŘENO

Sčítání políček-

Old Post 02-08-2008 v 20:29 PM
Daiv je offline   Profil uživatele Daiv   Find more posts by Daiv   Foto galerie člena Daiv   Click here to Send Daiv a Private Message   Add Daiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 72

NO tak teraz uz asik prhlava ti nebude na bohvieco kedz je to na rast a teraz uz dost kiti kvete ale na buduci rok v pohodicke a treba len pohladat po growery ......Daj si najst nieco ako bio hojiva ale pod a najdest urcite co mas......A inak ja idem po kristalone a ja som s nim spokojny co sa tyka efektivity nemozem sa hadat ze je best ale hlaven po 14 dnoch flushingu sa mi nik nestazoval...takze Start PLOD a Kvet a na zaver Jahoda a ide to,,,,,,,,,

Old Post 24-08-2008 v 16:27 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 73

Zdravím vespolek,

chodím sem teď málo, ale to se změní. Každopádně bych se rád přiznal, že mám neskrývanou radost z toho, že se tento topic tak rozrostl a že je mezi "sticky" i když nevím jestli tomu tak říkáte.

Mějte se. HF

Old Post 24-08-2008 v 19:23 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 74

Letos taky hnojím už "značkově" doufejme, že mi to můj miláček oplatím dobrým stávkem...

Old Post 29-08-2008 v 09:33 AM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od wowmen2
Hoši,mám takovou otázku,do tedka jsou hnojil venek jen slepičinci zředěnými s vodou,ale tento rok jsem tam normálně narval králičí hnůj,i se senem,prostě celé dohromady.Myslíte že je to dobrý nápad?Newím,chtěl jsem to zkusit,nebo někdo mi říkal,že to prej hodně pomůže a roste to jak blbé,tak newím.Co si o tom myslíte?Nikde jsem to tady nenašel,tak jse ptám.Prosím,odepište někdo,kdo má stím skušenost..Díkas,jo a pěknou úrodu


Neodporúčam vo vlhkom prostredí, pod senom s bobkami sa to bude pariť a plesnivieť.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Hlava 24-09-2010 v 16:59 PM

Old Post 30-08-2008 v 22:16 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin
Nový Člen

Karma uživatele martin - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od batmen
letos sem outdor .Sehnal sem skunk semena káčka a10 let starej konskej plus sem zamichal kokos kvuli vlhkosti a keromzit.Dlouho sem hnojil plagronem na koren a ten teda je)a ted sem nazbiral kupu bat guano s trochou krystalonem plus fosfor a je to rachot maj dvametry ctyricet mam v planuje v tom guanu radne vykoupat.jinak guanem hnojim uz pet let a nemuzu si vynachvalit


Jak často tam daváš guano? Mam koupený v prášku a psali ,že 1 za dva měsíce 50g ke kytce.. Už sem jim dal dvakrat a nak se nemužu furt udžet ,abych jim nedal zas.. Plus mam Plagron Alga Bloom a Repro Forte a tam zas tvrděj ,že 1 tydně- davam dvakrát. Plus to sem tam dokrmim Hesi supervitem a eště mam na skladě granulovanej konskej hnuj-občas ho necham rozpustit do zálivky..Měl bych dodržovat dávkování nebo mužu přitvrdit, nemuže to nak vadit ,nadmějrnej přísun všeho? Zatim ,žádné vyrazne zlepšení oproti lonsku nepozoruji. to sem skoro nehnojil.. No uvidíme co stim provede čas..

Old Post 11-09-2008 v 10:03 AM
martin je offline   Profil uživatele martin   Find more posts by martin   Foto galerie člena martin   Click here to Send martin a Private Message   Add martin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spodina
Nový Člen

Karma uživatele spodina - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 10  

Obecné HEH LOL Příspěvek č. 77

takl ja napriklad hnujim rastlinku granulovim hnojivom na muskaty stalo ma to 30 sk a rastlinka je fakt kvalita dobre pece z nej ale pocul som ze aj krystalon na jahody je dost brutalny neviem vyskusam na druhy rok

Old Post 12-09-2008 v 14:23 PM
spodina je offline   Profil uživatele spodina   Find more posts by spodina   Foto galerie člena spodina     Add spodina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubosh.
Stálý Člen

Karma uživatele Lubosh. - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubosh. - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Nápad Příspěvek č. 78

Přesně tak......žádná chemie. Když out, tak přírodně. I z běžně dostupných přírodních surovin lze udělat výžvné hnojivo. Třeba já nasbírám pěkně u babičky slepičince(dusík), dřevěný popel(uhlík) a ještě si nachytám pár okounů, nastříhám na kousky(fosfor) a všechno to nechám kvasit zabalený v celofánu měsíc na slunku...no a sami se podívejte jak mi to vyrostlo....http://grower.cz/forum/showthread.p...4075#post724075 jo a varování...po tom měsíci to pošlete někoho nezasvěceného otevřít, jelikož to je opravdu síla....

Old Post 21-09-2008 v 13:24 PM
Lubosh. je offline   Profil uživatele Lubosh.   Find more posts by Lubosh.   Foto galerie člena Lubosh.   Click here to Send Lubosh. a Private Message   Add Lubosh. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d!Ne74
Stálý Člen

Karma uživatele d!Ne74 - 42% PěstitelskáKarma uživatele d!Ne74 - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Lubosh.
Přesně tak......žádná chemie. Když out, tak přírodně. I z běžně dostupných přírodních surovin lze udělat výžvné hnojivo. Třeba já nasbírám pěkně u babičky slepičince(dusík), dřevěný popel(uhlík) a ještě si nachytám pár okounů, nastříhám na kousky(fosfor) a všechno to nechám kvasit zabalený v celofánu měsíc na slunku...no a sami se podívejte jak mi to vyrostlo....http://grower.cz/forum/showthread.p...4075#post724075 jo a varování...po tom měsíci to pošlete někoho nezasvěceného otevřít, jelikož to je opravdu síla....


Okoun? To musí bejt fakt síla. Mam ověřený na týden dva naložený slepičáky a fungujou ale ten puch byl nepříjemnej. Co teprve okoun...

Old Post 21-09-2008 v 17:22 PM
d!Ne74 je offline   Profil uživatele d!Ne74   Find more posts by d!Ne74   Foto galerie člena d!Ne74   Click here to Send d!Ne74 a Private Message   Add d!Ne74 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Lubosh.
Přesně tak......žádná chemie. Když out, tak přírodně. I z běžně dostupných přírodních surovin lze udělat výžvné hnojivo. Třeba já nasbírám pěkně u babičky slepičince(dusík), dřevěný popel(uhlík) a ještě si nachytám pár okounů, nastříhám na kousky(fosfor) a všechno to nechám kvasit zabalený v celofánu měsíc na slunku...no a sami se podívejte jak mi to vyrostlo....http://grower.cz/forum/showthread.p...4075#post724075 jo a varování...po tom měsíci to pošlete někoho nezasvěceného otevřít, jelikož to je opravdu síla....


je mi šoufl..... a jak se ti to kouří, když víš z čeho to pochází..... doufam, že u toho neplatí něco jako prach jsi a v prach se obrátíš... okoune .... jinak napad dobrej

Old Post 21-09-2008 v 18:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0399340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív