Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
impulss
Nový Člen

Karma uživatele impulss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 17

ja hnojim granulovanym kravskym hnojivem, kterej podporuje květ i růst. Podle mě to má dobrý výsledky ( i když si to možná jenom myslim). To hnojivo jsem koupil v OBI, asi za 50 Kč.....později dopíšu název.

Mír je slovo dobry na to tvorit vety, ale jinak je mir něco jako Yeti, kámoš o něm vyprávěl nikdo ho ale nikdy neviděl, ale zni to pěkně jé mír to bych chtěl....- Prago Union, Kato-Deph

Old Post 05-09-2007 v 15:23 PM
impulss je offline   Profil uživatele impulss   Find more posts by impulss   Foto galerie člena impulss   Click here to Send impulss a Private Message   Add impulss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 18

mas prachy na hnojivo? kup a hnoj
nemas? nekupis
chces hnojit? sposob si najdes
nechces hnojit? nebudes

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 08-09-2007 v 22:04 PM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Škůdci Příspěvek č. 19

Ja používam aj na oudoor hnojivo. Zatial používam Kristalon Start, Kristalon Plod a Kvet ... žiadny problém som nemal, kytky sú vitálne a mám pocit, že aj rýchlejšie rastú. Uvažujem ale o Hnojive od Plagronu. Niekde som sa dočítal, že ideálny N-P-K pomer pre Cannabis je :

Rast : 23-19-17 ( % NPK )

Kvet : 4-10-10 ( % NPK )

Tieto čísla mi overily aj veľký growery. Snažím sa k týmto hodnotám čo najviac priblížiť. Takže preto doteraz volím Kristalon. Asi 2 týždne pred sklizný už hnojivo nepridávam. Kôli prečisteniu. Takže preto sa mi zdá ten Plagron taký slabý.

Shaman...

Old Post 09-09-2007 v 13:51 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od SPLAT
Mozdik
nejsem si jistej jestli je kristalon S a kristalon P&K považovanej za značkové hnojivo


Je to obyčajné hnojivo, ale na doplnenie výživy pre oudoor úplne stačí. Kebyže sa bavíme o indoor, tak by som Kristalon určite nepoužil.

Shaman...

Old Post 11-09-2007 v 10:25 AM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 21

krystalon neni zas tak špatný... kdo nevyzkoušel nemůže kecat..-

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 11-09-2007 v 11:37 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salaman
Nový Člen

Karma uživatele Salaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 22

ahoj všichni taky mam dotaz teprve vcera tak vpolovině květu jsem zacal hnojit svoje vdovi a bluebery terabloom ma to ješte vubec nakej smysl


ja mam vyzkoušenej krystalon aš aš je to vlastně zaklad co ta kyti potrebuje ale chut hutnost pryskiřice na krystalonu je voproti specialum (plagron-advenced atd) . nesrovnatelná.ja davam plagron a jsem nad míru spokojen

Mír

Naposledy upravil Hlava 24-09-2010 v 16:48 PM

Old Post 11-09-2007 v 13:06 PM
Salaman je offline   Profil uživatele Salaman   Find more posts by Salaman   Foto galerie člena Salaman   Click here to Send Salaman a Private Message   Add Salaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Salaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 23

Podle toho co od toho čekáte. Když někdo chce třímetrový hovado zasadí na kompost nebo starej hnůj, už rozpadlej na černozem a pak leje jen vodu. Hlavní nevýhoda je nemožnost flushingu a množství havěti co v tý hlíně žije, o neznámým ph ani nemluvim.

Osobně budu mít rači malou bonsaj v 20l květináči, pravidelně (ale né zas moc často ) hnojenou. Pak mam všechno pod kontrolou. Říkáte že plagron drahej? Když to neni na hektarovou plantáž tak za sezónu ani 0,5l balení nespotřebujete! Dyť doporučenejch 4ml/l dělá ec 1,9 (+- podle zdroje vody)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 11-09-2007 v 14:54 PM

Old Post 11-09-2007 v 14:43 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 24

Vskutku gestapacke tema Herr Flick! Jen mi tu chybi jeden aspekt-ja kazdy rok kdyz sazim predpestovane rostlinky do pudy, vysazuju jich vzdycky vic protoze pocitam se ztratami. A uprimne-kdyz vim ze je vysoka pravdepodobnost ze 50-100% urody skonci v cizich rukou, nechce se mi do toho jeste krome neustale driny a casu vrazet penize navic. Rikam si cas, pot, schyzy ze me nekdo uvidi a do krve rozedrenou kuzi od vetvi jsem ochoten akceptovat protoze me to bavi, ale x-set navic? Kdepak. Jinak pestuju presne jako ty, slepicaky, skorapky, koprivy, kristalon atd. a v pohode. Az budu mit zahradu kde bude pravdepodobnost kradeze mensi, nakoupim kytiz to nejlepsi. to je asi tak vse..

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 12-09-2007 v 11:06 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoner
Stálý Člen

Karma uživatele Stoner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 25

Mam taku otazku: Bude hnojenie slepacincami mat vplyv na chut makaku asi 2 tyzdne pred skosenim?

Old Post 14-09-2007 v 16:41 PM
Stoner je offline   Profil uživatele Stoner   Find more posts by Stoner   Foto galerie člena Stoner   Click here to Send Stoner a Private Message   Add Stoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 26

chemkou bych se zdrahal hnojit i uvnitr natoz venku. kdyz venek, tak jedine organicky, tot muj nazor. ostatne u organickych hnojiv clovek nemusi resit flushing...

I use GNU/Linux, because GNU/Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!

Jakou hodnotu mohou mít příspěvky od lidí, kteří nezvládají gramatiku 1. stupně ZŠ? Dyslexie a dysgrafie zas tak rozšířená není...

Old Post 16-09-2007 v 10:47 AM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 27

fakenick - Samozřejmě je to individuální u každého,ale záleží především na twém wenkovním osazenstwu.
Např. moje cinnderely by asi za pomocí kopřiv a koňského hnoje v našich klimatických podmínkách jednoduše nedojely,takže je hnojím alga bloomem a PK 13,14 a musim říct,že jsem touhle kombinací přímo nadšen. Tráwu,která je adaptovaná na tyhle podmínky již z předchozích generací samo navyžaduje extra hnojení,ale myslim,že se vyplatí občas sáhnout do kapsy pro trochu kvalitního hnojiwa. Samozřejmě už je zapotřebí dobře vědět,kdy s hnojením přestat,aby finální produkt nechutnal jako chemická přesnídáfka,ale můžu z vlastní zkušenosti říct,že hnojení alga bloomem emá žádnou negativní reakci na chuť či vůni palic.

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 22-09-2007 v 15:22 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozmir
brumbambule

Karma uživatele kozmir - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 28

hnojil jsem doma i venku hnojivy od plargonu.vynikajici.ale od té doby co chovu kamerunské kozy,tak jen kozími bobky.vyžerou pastvu,přihodím nějaké větvičky stromu,večer trochu pšenice a ovsa=?to je u mě 100%bio hnojivo.vysledky jsou výbornééé
slépkama nehnojte je to silné,pálí to kořínky a má to strašně dusíku
tak at se daří milí rádcové

Old Post 22-09-2007 v 17:02 PM
kozmir je offline   Profil uživatele kozmir   Find more posts by kozmir   Foto galerie člena kozmir   Click here to Send kozmir a Private Message   Add kozmir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 29

Dub-Teaser:
nevim, jakym zpusobem muze ovlivnit hnojivo dobu kveteni nebo jeho zacatek. To je prece dano temer vylucne genetikou a fotoperiodou. A nemyslim, ze jsou odrudy zvykle na konkretni hnojivo. Povazuji to za stejny mytus jako napr. strihani listu.
Muj prispevek byl dost OT, takze doplnim: outdoor neni nic druhoradeho (ja si myslim, ze naopak, takze URCITE BYCH HNOJIL TIM, CO POVAZUJI ZA NEJLEPSI (to same s vyberem genetiky). At uz chemka nebo organika (ja kdybych hnojil chemkou, tak so vyberu prave Plagron). Debata, co z toho je lepsi, by byla urcite dlouha, a na nove tema, ale pokud bychom si vzali priklad z jine rostlinne produkce, tak biopotraviny maj vyssi kvalitu nez konvencne pestovane produkty (plnost chuti a vune). Nevim proc by to u konopi melo byt jinak. Flushingem se da chemka osetrit na unosnou miru, ale rezidua zbydou v kytce urcite, nikdy nedostanes ven vsechno. Tady na Groweru je rozhovor se slechtitelem z Paradise Seeds, a ten rika, ze chutove pozna chemicky hnojene kytule a produkuje semena pouze organicky. Hmm to jsem se rozkecal, na to, ze jsem tvrdil jak je to OT. Snad to neva...

kozmir:
kamarad taky pestuje na kozich bobkach a peje jen same ody

I use GNU/Linux, because GNU/Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!

Jakou hodnotu mohou mít příspěvky od lidí, kteří nezvládají gramatiku 1. stupně ZŠ? Dyslexie a dysgrafie zas tak rozšířená není...

Old Post 23-09-2007 v 11:39 AM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 30

fakenick - newím o tom,že bych napsal,že hnojiwo owliwní dobu kwětu.
Ale když už jsme u toho,tak jsou přípravky,které mohou kytku přepnout w kwět např. green sensation. Též jsem nepsal,že by konkrétní odrůda byla adaptovaná na určité hnojiwo.
Ale je přece samozřejmé,že kvalitní přísun vyvážených živin se pozitivně projeví(ať už na růstu,nebo kwětu).
Wem si příklad,kultiwuješ 2 řízky ze stejné matky.
- první řízek zasadíš do kvalitně namíchané půdy s např. perlitem a wermikompostem a hnojit ho budeš sadou od plagronu

- druhý řízek zasadíš do hlíny smíchané s konškým hnojem a zálivku zwolíš výluh s kopřiv a koncentrovaný slepičák.

proti druhému způsobu nemám nic osobního,též jsem tak pěstowal,ale rozdíl (z vlastních zkušeností) ve výnosu,chuti a kvalitě bude citelně znatelný. Taxem to myslel já.

Takže moje osobní stanovisko - Originální hnojky na outdoor ANO.

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 23-09-2007 v 16:23 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozmir
brumbambule

Karma uživatele kozmir - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 31

pro praxer=kamerunské kozy mají mlíko jen když mají kuzlata.Jsou to len biosekačky na spásání.Takže sýry nevyrábím.četl jsem tu něco o skořápkách do hlíny.Blbost.to se rozkládá ve hlíně několik let a neuvolnuje to vápník.vápnit hašeným vápnem nebo krmným drceným vápencem

Old Post 24-09-2007 v 11:39 AM
kozmir je offline   Profil uživatele kozmir   Find more posts by kozmir   Foto galerie člena kozmir   Click here to Send kozmir a Private Message   Add kozmir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 32

fakenick:
Líbí se mi tvůj způsob rozdělení bio/chem - že chemie je vlastně každý kupovaný hnojivo.(fuck reklamní kecy jako třeba plagron - myslete BioLogicky)
Osobně bych už nic jinýho než hnojivo od specializovanýho výrobce nechtěl. Je to jedna z mála věcí který nekoupíš jinde než v growshopu.

Bez rozdílu esi de o indoor nebo venek můžu doporučit kombinaci základního hnojiva(u většiny výrobců dvojsložka) + pk13/14. V případě venku se mi letos osvědčilo použít fish mix místo růstový složky hnojiva. Má víc dusíku než jiný hnojiva(asi sou dělaný na krátkou růstovou fázi indoor).
Serepetičky jako sou různý boostery, zelený senzace atp. jsou podle mě zbytečný. Když někomu nevadí že s tim stráví hromadu času a dávkuje hnojivo podle odpadního ec tak se můžou hodit i enzymy.

Složení hnojiva podle mě ovlivňuje začátek kvetení (imho to může dělat +- tejden). Když je moc dusíku tak se nakvítání zpomalí. Proto bych u "průměrný indoorovky" venku už v srpnu vůbec nehnojil na růst.
Nedostatek p a k asi může taky zpomalit nakvítání, ale to se řeší v jiným theardu

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 30-09-2007 v 22:13 PM

Old Post 30-09-2007 v 22:05 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2513900 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív