Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » prunik svetla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Obecné prunik svetla Příspěvek č. 1

Zdravim,stavim skrin a mezi dverma mi to trochu prosvita,nalepil jsem tam tesneni ale prosvita to porad bude to vadit? Mam jeste dotaz,kdyz dam dolu do dveri vetrak na pritah tak tudy taky asi pujde svetlo,jak to vyresit? Diky za rady.

Old Post 01-07-2007 v 12:41 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Nápad Re: prunik svetla Příspěvek č. 2

čus, mě napdá sehnat si aluflex anebo sonoflex, kterej je i odhlučněnej, podívej se na fotky lidí, který mají boxy, tam je to vidět viz např. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30093 j

citace:
Původní příspěvek od drakar
Zdravim,stavim skrin a mezi dverma mi to trochu prosvita,nalepil jsem tam tesneni ale prosvita to porad bude to vadit? Mam jeste dotaz,kdyz dam dolu do dveri vetrak na pritah tak tudy taky asi pujde svetlo,jak to vyresit? Diky za rady.

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 02-07-2007 v 09:42 AM

Old Post 01-07-2007 v 14:55 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 3

Ahoj Drakar. Dej pres tu mrizku neprusvitnou folii tak, aby byla mriz kryta a vzduch proudil az dole mezi folii a dvermi.Treba pres nejaky spalicky. Mne to prosvitani radikalne omezilo.

Old Post 01-07-2007 v 18:49 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 4

samozrejme pocas tmy je najlepsie mat uplnu tmu ale jemne prenikanie svetla nevadi...mam tiez skrinu a spomedzi dveri nieco prenikne...a ziaden problem...

,,So now you know" Mr.Green

Old Post 02-07-2007 v 07:22 AM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Když má kytka tmu a spí potřebuje nějakou minimální intenzitu světla aby se probrala.
Takové prosvítání přes škvírky nic neznamená.
Díru na přítah mám já řešenou tak:
dira s ventilátorem je v rohu u stěny kde se světlo dostane hodně tlumeně,ale dost od stěny na to,aby ventilátor nabíral pořád čerstvý vzduch.
To samé z odtahem,akorát nahoře a v jiném rohu skříně.
No problem

Old Post 02-07-2007 v 11:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 6

Cau vsichni, diky za odpovedi a rady mejte se fajn.

Old Post 02-07-2007 v 13:28 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2001 - Cerny svetlo - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6550250 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív