Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Omezení živin+množství vody ve finále
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
andula.thc
Nový Člen

Karma uživatele andula.thc - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Hydroponie Příspěvek č. 1

Zdravím Všechny. Mám teď takové dilema- jak dosáhnout toho, že omezím v závěrečné fázi květu přísun vody. Je jasné, že zhruba poslední týden před sklizní leju do bubbleru jen čistou vodu bez hnojiv(flushing)
Otázka č.1:je potřeba onu vodu ještě upravovat na ph 5,5-6, ikdyž už neobsahuje žádné papu?Zdá se mi to zbytečné, ale co bych pro ně neudělal, že jo.
Otázka č.2: pokud bych pěstil na hlíně, omezením přísunu vody bych nutil kytku ještě k intenzivnějšímu pocení.Operace je jednoduchá, ale jak mám docílit toho, jestli je to teda potřeba, abych kytce nenabídl tolik vody i v bubbleru? Tam musí být hladina v určité výšce, takže ji podle potřeby dolívám, ale logicky by se hodilo jí tu vodu tolik nenabízet.Co vy na to?
Andy JAH

Andy's garden

Old Post 20-03-2002 v 18:35 PM
andula.thc je offline   Profil uživatele andula.thc   Find more posts by andula.thc   Foto galerie člena andula.thc   Click here to Send andula.thc a Private Message   Add andula.thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 2

V bubbleru ji nabizis naopak vody hodne, aby se proplachla od hnojiva... a v hline zalejvam i tesne pred sklizni... Aspon kytky co jsem videl bez vody nevypadaly o nic lepe. Spis naopak. Cili dopravam jim pohodli az do konce...

Old Post 20-03-2002 v 20:04 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andula.thc
Nový Člen

Karma uživatele andula.thc - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Hydroponie Jo, jo Walhi Příspěvek č. 3

Díky za odpověď a za to, že jsi akční. Ale co jsem se nedozvěděl je ta kyselost, jinak super,díky. Aspoň nic nespackám, to bych nechtěl po tom "úsilí".Takže KYSELOST-snižovat?, nebo je to při flushingu kytce jedno? Jinak s prvním jarním dnem přeju Všem Přemkům a Krtečkům úspěšnou a hlavně bezpečnou sezonu. Ať rostou!!! Andy JAH
P.S.- Ya, bad men,victim of da Babylon system, can put my body in da prizon, but my soul stay free forever!

Old Post 21-03-2002 v 17:06 PM
andula.thc je offline   Profil uživatele andula.thc   Find more posts by andula.thc   Foto galerie člena andula.thc   Click here to Send andula.thc a Private Message   Add andula.thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipi
Nový Člen

Karma uživatele pipi - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 4

hele nemam zkusenosti z hlinou ale pokud posledni tejden zalivas vodou bez ph 5,8 tag je to negood pro kytky...pokud ji neupravis tag neabsorbuje zbytek zivin co ma vsobe...chut to pak zhorsii....urcite uprav ph..moje zkusenost

Old Post 28-03-2002 v 11:10 AM
pipi je offline   Profil uživatele pipi   Find more posts by pipi   Foto galerie člena pipi   Click here to Send pipi a Private Message   Add pipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andula.thc
Nový Člen

Karma uživatele andula.thc - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Hydroponie Příspěvek č. 5

Thanx Pipi, hodnotná poznámka.Dal bych Ti rád karmu, ale mám nějak špatně nainstalovaného něco - a ikony pro karmu se mi nezobrazují. Tak snad next time. Díky a ať rostou. Andy.

Old Post 05-04-2002 v 12:29 PM
andula.thc je offline   Profil uživatele andula.thc   Find more posts by andula.thc   Foto galerie člena andula.thc   Click here to Send andula.thc a Private Message   Add andula.thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipid
Nový Člen

Karma uživatele Lipid - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 6

existuji specielni hnojiva ktera se aplikuji dva dny pred sklizni aby vyhnali vse potrebne do kyti a ta je pak daleko potentnejsi

Lipa

Old Post 08-04-2002 v 15:09 PM
Lipid je offline   Profil uživatele Lipid   Find more posts by Lipid   Foto galerie člena Lipid   Click here to Send Lipid a Private Message   Add Lipid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andula.thc
Nový Člen

Karma uživatele andula.thc - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Ehe ehe....:) Příspěvek č. 7

Eke eke, dobrý... a mohl bys nám to trochu přiblížit? Jestli někdo ví...je to třeba použití Atazymu, který tu rostlinu vlastně čistí od toxinů a zbytečných chem. složek?...nebo Phytamin?, který zase podpoří chuť. Já zkušenosti s takovýma opravdu vychytávkama nic moc nemám ale jsem tomu very open .Tak pokud něco víte, znáte, chcete poradit...pište!!!
Všem zdar Andy JAH

Andy's garden

Old Post 09-04-2002 v 10:29 AM
andula.thc je offline   Profil uživatele andula.thc   Find more posts by andula.thc   Foto galerie člena andula.thc   Click here to Send andula.thc a Private Message   Add andula.thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3243820 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív