Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Nápad Můj první INDOOR Příspěvek č. 1











Ahoj lidi chci se s váma podělit o moji fotogalerii svých kytiček!
Je to bohužel no name, ale voní to docela dost. Rostou mi už 4 týdny.
Je to vyrobená skříň! Nemám moc peněz! Koupené je jen světlo 100W sodíkovka, + hnojivo, keramzit(Nebavilo se mě divat na škaredou hlinu+ prlit!
Mám zde 3 větráčky v pravo je přítah a v levo je odtah a 1 je u světla! v80cm, š80cm,h40cm. Našim to nevadí takže to mám v klidu!
Květinky mi začali růst v perlitu, pak jsem je přesadil do většího květináče a pak za 2 tejdny jsem jim začal dávat kristalon strat (myslím že je to docela levný a dobrý hnojivo) ten kristalon plod a květ mám na další květinky co mi rostou na balkóně (http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30154)! Teď mám docela problém: kvítka přestali růst, mám je přesadit do většího květináče? Díky moc

Naposledy upravil Shooter1 25-06-2007 v 11:46 AM

Old Post 25-06-2007 v 11:17 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 2

zdar, a co nějaký info? model, délka růstu, watáž atd..
a k čemu je tam dobrej ten keramzit?

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 25-06-2007 v 11:28 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 3

no ten keramzit bych řekl ,že tam zrovna dvakrát dobrej není - zabraňuje vysychání...

Old Post 25-06-2007 v 12:08 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 4

Tak já ho zkusím oddělat! díky pište

Old Post 25-06-2007 v 13:08 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 5

Mám další problém!
Mám jet o prázdninách na tábor asi na 3 tejdny a nemám se jak starat o květiny a rodiče mi nedovolí na to svítit (prej že vyhoříme):-(. Ale myslím si že takovou teplotu to zase nemá!
Tak prosím napište jak by jste to řešili
díky

Old Post 26-06-2007 v 19:50 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOLD
Stálý Člen

Karma uživatele BOLD - 86% PěstitelskáKarma uživatele BOLD - 86% PěstitelskáKarma uživatele BOLD - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 6

Shooter1:k tomu groow boxu nafarby ho racej na bielo ten alobal je si myslim zbytecny a chcelo by to s plechu urobyt lepsie tienidlo skus sa snim pohrat aby si mal lepsie rozlozene to svetlo...zozen kvalitnejsie hnojky ten krystalon je na p... asi len ten start sa da na rast ale na kvet zozen racej nieco kvalitnejsie lebo ked to budes Hulit tak sa potickujes a hnojivo ti udela vecie stavi v hlave ako ten modelik co pestis...

Dutch Dragon
Dutch Dragon-Druhe Koleso
COOLTUBE BY BOLD

Old Post 26-06-2007 v 23:26 PM
BOLD je offline   Profil uživatele BOLD   Find more posts by BOLD   Foto galerie člena BOLD   Click here to Send BOLD a Private Message   Add BOLD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dagoth
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Dagoth - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Index
no ten keramzit bych řekl ,že tam zrovna dvakrát dobrej není - zabraňuje vysychání...

A nezvyšuje taky pH?

Old Post 01-07-2007 v 12:56 PM
Mr.Dagoth je offline   Profil uživatele Mr.Dagoth   Find more posts by Mr.Dagoth   Foto galerie člena Mr.Dagoth   Click here to Send Mr.Dagoth a Private Message   Add Mr.Dagoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5549610 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív