Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Chomutov/Jirkov/Most/Klášterec ....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Nitroman
Nový Člen

Karma uživatele Nitroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 1 

Nápad Příspěvek č. 1

Zdar já sem z Bíliny, jestli víš kde to je?:-)trochu ti pomůžu je to kousek od Mostu!A co pak máš za dobrej modýlek?:-))))))))

Na zkouřenou!!! :-)

Old Post 20-03-2002 v 19:53 PM
Nitroman je offline   Profil uživatele Nitroman   Find more posts by Nitroman   Foto galerie člena Nitroman   Click here to Send Nitroman a Private Message   Add Nitroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

Tak já jsem z Mostu. Do knajpy chodím poslední dobou sice docela nerad, protože těžce snáším ty rána (a i mé chování v opilosti ), ale teď tam udělali z bývalého salónku místnost pro huliče a to doslova. Na stěnu vymalovali velkej ganjovej list, dá se tam normálně sedět a nosí tam beery a dali tam nějakou minivěž na přehrávání vlastních songů i když je vedle jukebox a vůbec mě potěšili. Ani né tak tím, že bych se osobně bez té místnosti neobešel, stejně jsme šli včera zahulit ven , ale líbí se mi jejich přístup-že jim huliči nevadí a naopak jim takhle vyšli vstříct, když jich tam chodí takový hafo . Jo ta knajpa se jmenuje (nebo alespoň jmenovala, já už na to nečumim) Sportovní klub .

P.S. Možná na stolech časem přibudou i vodnice .

Old Post 23-03-2002 v 16:43 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 3

Nejsem sice přímo z těchto měst, ale snad docela blízko. Jsem ze Žatce !

Km_here

Old Post 23-03-2002 v 16:53 PM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 4

to Kmenet:
Tak tam je tuším nějakej podnik, kterej se jmenuje banán a lidi od nás, kteří ho navštívili jsem na něj slyšel samou chválu .

Old Post 23-03-2002 v 17:02 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Pohodička Sraz? Příspěvek č. 5

jsem ze Žatce, ale momentálně v Ústí na škole, ale pres CHomotov jezdim celkem často, taq se můžem sejít a popovídat si u jointa ... co vy na to?

Naposledy upravil cHLeBiK 18-05-2003 v 23:09 PM

Old Post 09-05-2002 v 20:33 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Další ze severu :) Příspěvek č. 6

Koukám, koukám, že tady je docela dost lidí ze SvČ - to mně těší
Já osobně jsem z Teplic, z Jirkova pocházejí rodiče, mám tam ještě několikero příbuznejch

JIRKA

Old Post 10-05-2002 v 06:23 AM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

ahojte Příspěvek č. 7

TAK ja to na sebe taky prasknu, jsem z MOstu. hihi

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 11-05-2002 v 10:14 AM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlecznaIrlinka
Nový Člen

Karma uživatele SlecznaIrlinka - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

Caujeeeeeeec lidiczky!
Ja se hlasim,ja jsem z Mostuuuuuu...s tagovy ty vobrovsky diry,rokle nadevse eheeeeh.......ne nebudu kritizovat tohle mesto ma naky + naky -...jaxe to wezme....no nebudu se v tom rozebirat...

No hele nekdy se muzem domluvit a sejdem se na brko no coz??..to nenji bad napad no ne?.....frog:

tag negdo neco napiste a domluvime se...Astalavista
irlinn..

THC ci sono avere la coincidenza il migliore che cosa addosso orbe terrestre quando fracassaro.:-o)))

Old Post 28-05-2002 v 19:38 PM
SlecznaIrlinka je offline   Profil uživatele SlecznaIrlinka   Find more posts by SlecznaIrlinka   Foto galerie člena SlecznaIrlinka   Click here to Send SlecznaIrlinka a Private Message   Add SlecznaIrlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlecznaIrlinka
Nový Člen

Karma uživatele SlecznaIrlinka - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 9

Presne tag...Most vyhovuje...

THC ci sono avere la coincidenza il migliore che cosa addosso orbe terrestre quando fracassaro.:-o)))

Old Post 31-05-2002 v 10:27 AM
SlecznaIrlinka je offline   Profil uživatele SlecznaIrlinka   Find more posts by SlecznaIrlinka   Foto galerie člena SlecznaIrlinka   Click here to Send SlecznaIrlinka a Private Message   Add SlecznaIrlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to xkubax Příspěvek č. 10

No jestl víš, kde je Peklo (pár metrů od bývalýho Míru), tak se od něj vydáš tou ulicí co je naproti rovně, celou jí projdeš a narazíš na hospodu Sputnik a ještě dříve na podnik Špunt, kterej je ve stejným baráku. No a nad tím Špuntem (taky ve stejným baráku) je ten Sportovní klub .

Old Post 09-09-2002 v 18:45 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 11


Žatečáci a okolní ozvěte se uděláme akci - společné pole, kvalitní seeds mám. Zatial
P.S.: tam někde .....................................

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 25-02-2003 v 07:35 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tim180
Stálý Člen

Karma uživatele tim180 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 12

cuz lidi ja sem z mostu a nekdi zajdu do naftare je to tam v pohode no je tu docela dost mostecaku to sem ani netusil ale je to o pohode tak se mejte vsichni i ti kdo nejsou z mostu
cuz tim

Old Post 14-03-2003 v 11:02 AM
tim180 je offline   Profil uživatele tim180   Find more posts by tim180   Foto galerie člena tim180   Click here to Send tim180 a Private Message   Add tim180 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 13

he he k sakru a to sem myslel že tu sme jenom ja a Al ban z Mostu
zdravim všechny co s náma sdílejí tuhle díru

to Minus 22 : neznáš náhoudou Bohouše myslim že bydlí na Zadních vinohradech jeho sestřička studovala peda vejšku kdyžtak ho pozdravuj od fida he he chodí do Hany ještě ti kickboxeři a boxeři

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 14-03-2003 v 17:01 PM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7804340 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív