Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2007 - First outdoor by Tonceq (Bush)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Obecné 2007 - First outdoor by Tonceq (In-Bush) Příspěvek č. 1

PeAce for all growers!
Tak Vam prinasim edit tema s mymi growerskymi uspechy z roku 2007 Sehnal jsem seminka, nejake klony a uz to zacinam rozjidet...

Mista: Bush - vystrihany ker, pekne mistecko - bohuzel se spatnou pudou a tudiz bez osadky...
Under-Bush - asi nejlepsi a nejnovejsi mistecko... slunko porad, malo pristupne - vetsina osazenstva
Lesiik - proste mistecko v lese, vyseknut jen jeden stromek - vetsina kytek ze semen + nove zivy plot

Osadka:
jen moje: - 3x erdbeer (1 je v kyblu asi 10l)
- 1x Great White Shark
- 1x Skunk #1
- 2x Jack Horror ( pry White Widow x Jack Herrer) - samice a samec


Hnojky: Vermesfluid, kristalon start, OBM, Biobizz BioGrow, Biobizz BioBloom
Puda: substrat na pelargonie + perlit + dolomit. vapenec (zasada) + puv. puda (kysela - odhadem)

Snazim se teda zastrihavat FIMem, co nejlip a co nejdriv, snad to bude fajn...

Naposledy upravil ToncekV 10-07-2007 v 18:47 PM

Old Post 10-04-2007 v 19:33 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 2

Ahoj chlape. Podle me ti stihne dozrat celkem v klidu. Plno lidi tady pestovalo JH a dozral jim. Jestli mas ovsem strach, muzes zkusit zatemňování.
Jak pise xpapousek, s tim kdyz to vysadis driv, nema vubec vliv na kvet. Az bude kratsi fotoperioda, tak zacne kvest, a da li buh teplej podzim, stihne do i dozrat.
Jinak hodne stesti do letosniho growu.

Old Post 11-04-2007 v 17:46 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 3




...pokracovani:
A je tady dalsi cast mojeho "in-bush" growu ... Myslim ze fazi se seminkama kazdy zna a tak ji sem ani psat nebudu... jak jsem psal 10. 4. jsem zasadil no name (roz) a dnes vkladam prvni fotky techto kyticek...

Paradox je, ze kytka, ktera se zda byt nejvice ve stinu roste nejrychlej... mno mozna ji casem presadim... k fotkam:
1. foto - nejvyssi kytka po tydnu asi 3-4 cm
2. foto - takova "zvlastnost" (?) z kytky roste jen jeden list misto dvou obvyklych, ale asi je moc brzo zatim => foto jedne mensi kytky
3. foto - celkovy pohled na mistecko s no namama

Tak se zatim mejte a kdyztak piste co si myslite o fotce cislo 2

Naposledy upravil ToncekV 18-04-2007 v 09:18 AM

Old Post 17-04-2007 v 21:21 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 4

ToncekV: k fotce č. 2 - Normal v klidu...
PS: pěkný makro

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 18-04-2007 v 06:41 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 5

Super,hele jak si pořešil tu lesni pudu?Navozil sis svoji,nebo ses na to vysral???

Old Post 18-04-2007 v 13:22 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 6




Tak jsem udelal dalsi upravy v bushi tzn. radikalni prostrihnuti vetvi a tim mnooohem vetsi pristup svetla takze by melo nyni svitit slunce na kytky celyy den od rana, tipuju tak od 9-10 tak do 5-6 PM luxus celkem... prinasim dalsi fotky, tentokrat z prostrihaneho mista enjoy... PeAce for all growers

Old Post 21-04-2007 v 14:07 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7

Zdrawim a prinasim dalsi report, tentokrat bez fotek

Dnes (27.4.) zasazeny do Bushe dva Erdbeery (klony) a dalsi klony zasazeny na druhe misto, pracovne nazvane "lesik"
shrnuti letosnich modelu zatim:
- in-Bush : 2x erdbeer (klon) + 2x no name (roz)
- lesik : 1x erdbeer (klon) + 2x jock horror + 2x no name (roz) + 2x blockhead (klon) + 1x bonusovy klon - jmeno neznam

Mel jsem jeste jeden klon purpurery, ale ta se neopatrnym zachazenim (ne mym) zlomila v puli, myslim ze kousek nad prvnimi vyurstajicimi listky... mno zkusil jsem ji dat do zeme a poradne zalit, snad to vyjede, ale nevsazim na to moc...

mejte se vsici, peAce growers

Old Post 27-04-2007 v 22:13 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Nemoc??! Příspěvek č. 8








ZdaRy, jsem tu zas po nejakem case a prinasim fotky... mam o sve kytii jako spravny "otec" strach a tak se s vama chci podelit o svou starost... Vim, ze asi budu vypadat jako nejvetsi lama a tak, ale i tak... byl bych rad za kazdou radu, pripadne pridelim K+ :-P

1. foto - Nejak zvlastne mi usycha jedna kytka, i kdyz jsem ji docela zalival... projevilo se to az po par dnech po presazeni kdyz byly hodne teple dny...

Na ostatnich fotkach neni problem na kytickach ani tak velky, ze by se musel resit snad, ale i tak by me zajimaly vase postrehy... Dikess predem

Kdyztak pozdeji EDITnu

Naposledy upravil ToncekV 29-04-2007 v 21:24 PM

Old Post 29-04-2007 v 21:16 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 9

Nazdar spravny otce, ta prva vyzera ze je bud -

a, preliata
b, prehnojena
c, sok z presadenia

No proste jedno z toho, sam vies ci si hnojil, alebo ako vela si zalieval.
Urcite nemusis mat vobec strach, vyzera, ze sa z toho v pohode dostane.
A s tymi "vecickami" na ostatnych fotkach si nemusis vobec lamat hlavu, zvykni si, ze to budes mat na listoch stale.

Good luck (karmu nemusim)

Old Post 29-04-2007 v 23:47 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 10








Prinasim dalsi fotoupdate...
Byl jsem zkontrolovat stanoviste "Bush" a tam zdalo se byt vse v poradku... Kytky rostou, rizky snad taky pojedou brzo...
Pozdeji k veceru jsme se byli podivat na druhe misto "Lesik" a tam uz to tak v poradku nebylo.. Jocky Horrory jedou oba pekne, oba no namey ROZ taky jedou pekne, i ten poskozeny... ALE... vetsina rizku, hlavne ty co nebyly pod flaskama jsou minimalne "oznaceny" mraziky, ktere prosly touto dobou Jeden klon uschnul skoro cely krome stonku a svazku vrcholovych listu...

Premyslel jsem a dosel jsem k reseni, ze je zbytecne aby byly vyzivovany vsecky listy a tak jsem ty nejvice seschle listy u klonu uriznul, nechal jsem zacatky dalsich vetveni a nove vznikajicich listu na vrcholku... Udelal jsem dobre nebo jsem to posral jak to slo?? Dik za odpoved... PeAce...

1.,3.,4. a 5. fotka jsou fotky z Bushe

ostatni fotky jsou dukaz co vsechno dokaze mraaz ponicene klony... zkurvene pocasi nesnasim mraz na jare

Old Post 01-05-2007 v 21:14 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 11

Hele ja bych nepropadal panice myslim si,ze na te posledni serii fotek to muze kazda rozdychat.Podle me si udelal velmi dobre ze si ty uschle listky ostrihal.Jiste se tim trochu zbrzdi vyvin,ale to je jedno-neporostou tak rychle,ale snad se zpamatuji.Kazdopadne jak pise oTis-snad to uz nehnojis.... A co s toho plyne za ponauceni?

Sázíme až po třech zmrzlejch

Old Post 02-05-2007 v 12:59 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 12

2 xpapousek: Tak to jsem rad, ze jsem udelal dobre... ja do te doby jeste nehnojil vubec, takze to bylo spise preliti... mno kazdopadne doufam, ze se kyticky rozjedou... a na tech fotkach jsou jen ty kytky co jsou mene poskozene... jedna to chytla fakt dost... asi tak 70% listu seschlych, ale i tak verim, ze prezije...

Old Post 02-05-2007 v 14:08 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 13











PeAce! Tak prinasim dalsi fotoupdate... S docela velkym zklamanim z policka "lesiik" a prijemnym potesenim z "bushe" ...

Lesiik: 2x Jock Horror - rostou krasne (fotky 6 a 7), bonusovy rizek pravdepodobne uplne suchy, erdbeer zda se ze se snazi a prezije to (fotky 2 a 3), jeden blockhead myslim ze uschnul (foto 5), druhy snad prezije (foto 1 a 4)...

Bush: Tam to roste nadherne - erdbeery (fotky 8 a 9)... fotka c. 10 je pohled na bush...

V planu mam darovat kytky ze semen s nazvem ROZ a do bushe misto nich dam asi White Russian (2ks) a do lesiiku dam asi kytky ze semen co snad prijdou do tydne z Kanady... o dalsim osazeni se uvazuje...

PeAce...

Naposledy upravil ToncekV 12-05-2007 v 17:10 PM

Old Post 07-05-2007 v 13:14 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14





Back again, dneska bych vam rad ukazal fotky mych erdbeeru, ktere jsem poprve zastipnul, snazil jsem se o FIM, tak snad se to aspon trochu povedlo PeAce...

1. a 2. fotka - erdbeer no. 1 - celkovy pohled a makro zastipu
3. a 4. fotka - erdbeer no. 2 - celkovy pohled a makro zastipu

muzete psat, co si myslite o zastipu, at se muzu kdyztak poucit pro priste

Old Post 12-05-2007 v 15:54 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 15







zdrawim a prinasim dalsi fotozzz:

1. a posledni - celkovy pohled na Erdbeery

4. a 5. fotka - detail FIMu na horrorech

2. a 3. fotka - podivne diry v listech jednoho erdbeeru... tady byste mohli psat co si myslite ze je to za skudce...

Naposledy upravil ToncekV 20-05-2007 v 21:57 PM

Old Post 20-05-2007 v 21:50 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16











Dalsi fotky:

vsecky fotky jsou dva erdbeery z bushe... docela se mi vytahuji za sluncem.. toto me vede k rozhodnuti ponechani v bushi jen jednoho erdbeeru a druhy presadim na slunnejsi misto, abych vyuzil maximalne jeho outdooroveho potencialu...

6. fotka - pohled na cele mistecko Under-Bush

7.fotky - presazeny erdbeer

Posledni tri fotky jsou Jock Horrory... krasne kytky, rekl bych

Naposledy upravil ToncekV 01-06-2007 v 19:21 PM

Old Post 27-05-2007 v 15:18 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5970630 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív