Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosim pomoc! žloutnutí , málo hnojiva ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lubbak
Nový Člen

Karma uživatele lubbak - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 9  

prosim pomoc! žloutnutí Příspěvek č. 1







mam docela dost velkej problem, kytky první 3 tejdny rosly jako z vody ale pak se růst zastavil a začaly žloutnout viz. foto. Je to pod 400w nurturelite super HPS, substrát plagron roayal mix, hnojeno dle návodu 1x týdně stříkáno phytaminem take 1x týdně. přehnojené to snad není, kytky začaly žloutnout ještě před 1. hnojenim. Ph vody 6-6.5. nyní sou kytky v 32.dni květu a žloutnutí neustává, teplota tma 23˚C světlo 29˚C. prosim poraďte jde o muj 1.indoor.

Old Post 16-06-2007 v 12:50 PM
lubbak je offline   Profil uživatele lubbak   Find more posts by lubbak   Foto galerie člena lubbak   Click here to Send lubbak a Private Message   Add lubbak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

zkus kouknout sem
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

"Silnější pes mrdá."

Old Post 29-06-2007 v 09:20 AM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 3

Co pH?nikde nepíseš jaký je...
bo težkej nedostatek dusíku

400W Freestyle Bush-MAZAR

Naposledy upravil Moje 29-06-2007 v 18:03 PM

Old Post 29-06-2007 v 11:08 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 4

Moje : PH ma 6-6.5 .....

lubbak : pelech ti dal gut link..taxe tam podivej

IMHO si myslim ze je to tim PH

Old Post 29-06-2007 v 11:30 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pratice
Nový Člen

Karma uživatele pratice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

zdarec typku.........jo hezoucky....mam na tvoji otazku odoved.............mooooc zalejvas,nech to poradne proschnout..........opravdu ja mel to sami!!!!!!! kamos "borec".........opravdu funguje..!!!!!!!!

Old Post 01-07-2007 v 06:28 AM
pratice je offline   Profil uživatele pratice   Find more posts by pratice   Foto galerie člena pratice   Click here to Send pratice a Private Message   Add pratice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubbak
Nový Člen

Karma uživatele lubbak - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

díky moc za rady, docela se to zlepšílo když sem začal víc hnojit!ph sem nechal bejt ale asi sem fakt podcenil že kytky maj takovej hlad!
fota dodam

Old Post 01-07-2007 v 17:53 PM
lubbak je offline   Profil uživatele lubbak   Find more posts by lubbak   Foto galerie člena lubbak   Click here to Send lubbak a Private Message   Add lubbak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 7

Ahoj,tak to je super, ze to vyslo a pohlo spravnym smerom. vedel by si postnut foto kytiek po prekonani problemu?bolo by to vhodne kvoli dalsim, koho by takyto problem stretol. ked tak prihod aj popis predchadzajuce hnojenia a popis hnojenia, o kolko si to zdvihol a take cisla.diki vopred


r

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 09-07-2007 v 19:08 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-01-2009 - Podivné žloutnutí , málo hnojení ?? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5728410 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív