Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Samozavlažovací květináče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 1


Tak se pokouším sem dosta fotky mých samozavlažovacích květináčů. Doufám, že to zájemcům o výrobu pomůže

nemo

Old Post 01-04-2002 v 02:49 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

No to jsem posral Příspěvek č. 2

ta fotky je velká jak sviňa. Napřed to musím zmenšit.
Když tak to odstraňte a já to pošlu menší.

nemo

Old Post 01-04-2002 v 02:55 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

druhý pokus Příspěvek č. 3


Tak se na to podívejte, kdo má zájem

nemo

Old Post 01-04-2002 v 03:07 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Už se mi to konečně povedlo Příspěvek č. 4


Takhle to vypadá z boku. myslím, že tyhle kyblíky mnozí znáte. Ten hnědý se koupí na Minské v Brně v Moravoplastu (nebo jak se ta prodejna jmenuje) a ten průsvitný je od nějaké barvy. Mají objem kolem 25-35 litrů. Protože je květináč průsvitný, je vidět, jak je vysoko to falešné dno. Je dobré ten květináč něčím vystlat proti světlu, protože voda v něm zelená. Já sám jsem tam dal kolem stěn igelitový pytel od zahradnického substrátu jako zábranu proti světlu.

nemo

Old Post 01-04-2002 v 03:14 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

A ještě přidám Příspěvek č. 5


jak v tom vypadá kytka. Je trochu řídká. Myslím, že je to tím, že je to focené v polovině srpna a že byl studený rok a že ta kytka je nějaký noname. Jak říká můj kamarád je to čech-čech (v Česku už bůhvíkolikátá generace).

nemo

Old Post 01-04-2002 v 03:20 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

jak vidíte Příspěvek č. 6


používám různé květináče (ten předchozí je taky od barvy)

nemo

Old Post 01-04-2002 v 03:22 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

je to moc hezký. Bezvadnej nápad....ťe napad.
Kde se dá to koupit falešný dno?
A kde jsi kupoval ty roury?

Old Post 01-04-2002 v 10:57 AM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 8

Všechno je to Novodur, aby se to dalo lepit lepidlem na Novodur. Takže trubky se koupí v domácích potřebách nebo jak se to jmenuje a ta deska podle toho, kde bydlíš. V Brně se to dá koupit u firmy TUPLEX CZ, s.r.o., Videňská 113, tel.: 43234127,
mail: tuplex@mbox.inet.cz
Možná, že ta firma má pobočky i jinde. Plocha 2 m2 mě stály i s nastříháním 680,- Kč (je z toho asi 12 kusů).
Tam ti to i nastříhají na čtverečky a do kolečka to nastříháš ručníma nůžkama na plech (jde to blbě ale jde) a zbytek zarovnáš pilníkem.
Ten Novodur je měkčený a tlustý tak 3 mm. Neměkčený Novodur je trochu dražší a stačil by i 2,5 mm tloušťky.
Na ty díry se koupí v železářství takové vykružovadlo na ruční vrtačku. Oni ti poradí, když jim řekneš co chceš dělat. Používá se to na velké díry do dřeva.

nemo

Old Post 02-04-2002 v 04:41 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru Příspěvek č. 9

K+, možná by pomohlo trochu hnojiva. Jo v Indooru jsem ti poradil jak sem máš dávat obrázky

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 02-04-2002 v 20:34 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Pohodička Příspěvek č. 10

Díky Livo ale nějak jsem tu radu minul.
Ale najdu si to.
No to hnojivo jsem tam nedával, protože jsem buď měl ten zahradnický substrát prvním rokem a považoval jsem jej za plný živin nebo jsem tam do každého zhrabal kupu kravského hnoje (našel jsem vyschlý koláč kravského nebo jakého hnoje v jednom soudku v zahradnictví, tak jsem to tam nasypal). Protože ten substrát chci ale používat pořád, počítám s tím, že v dalších letech budu dávat do vody normální dávku hnojiva jako při hydroponii. Co si o tom myslíš?
Jestli, tak ať nějaký editor tu první fotku smaže. Ty určitě budeš vědět jak to zařídit. Díky.
Stydím se.

Opatruj se

nemo

Old Post 04-04-2002 v 20:52 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 11

Jo a nakonec to kytí nedopadlo tak špatně. Kdo zkusil vzorek, tak si nestěžoval a málo toho taky nebylo. Akorát jsem nebyl v září 2001 doma a chytlo mi plíseň. Škoda.

nemo

Old Post 04-04-2002 v 20:57 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 12

hele, a nemůžou u toho hnít kořeny? Teoreticky...

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 23-08-2004 v 17:03 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4926360 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív