Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 49

My na houbách:
já na kamoša-Jaro poď jdem.
on-ne ja tady budu až potkam ruky

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 10-10-2007 v 08:31 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 50

teď mě jedna napadla:
sedíme na dvorku a kamoš a druhýho:dáš si řízek?
a on:tvůj tata je řízek

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 10-10-2007 v 09:14 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Etienne
Stálý Člen

Karma uživatele Etienne - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 51

To zvládnu už nejsem študák...

Old Post 10-10-2007 v 18:10 PM
Etienne je offline   Profil uživatele Etienne   Find more posts by Etienne   Foto galerie člena Etienne   Click here to Send Etienne a Private Message   Add Etienne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pattmatt
Nový Člen

Karma uživatele pattmatt - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 52

Pěstování trávy je vlastně těžební průmysl

Old Post 10-10-2007 v 21:41 PM
pattmatt je offline   Profil uživatele pattmatt   Find more posts by pattmatt   Foto galerie člena pattmatt   Click here to Send pattmatt a Private Message   Add pattmatt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekyll
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 53

Moje učitelka píše poznámku : Vyrušuje a přitom se mi ZA ZAADY SMEJE DO OČÍ...

Old Post 11-10-2007 v 10:47 AM
Jekyll je offline   Profil uživatele Jekyll   Find more posts by Jekyll   Foto galerie člena Jekyll   Click here to Send Jekyll a Private Message   Add Jekyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekyll
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 54

To Omnihash: Já nevím ale já si zrovna na základku nepřipadám, kdyby ses podival do mojeho profilu na zakladni informace, tak zjistis ze je mi 20.
Tahle hlaska je jeste ze zakladky a je legendou, pac uz tehda sem dostal azchvat smichu a vsichni okolo me taky....

Old Post 11-10-2007 v 16:54 PM
Jekyll je offline   Profil uživatele Jekyll   Find more posts by Jekyll   Foto galerie člena Jekyll   Click here to Send Jekyll a Private Message   Add Jekyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NUMERO:UNO
Stálý Člen

Karma uživatele NUMERO:UNO - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 55

Nedavej si tu pusu pred ruku!

All in the same boat
Rockin' on the same route

Rip it up, chat it up, buy it up, dub it up, skank it up, eh?

Old Post 11-10-2007 v 17:04 PM
NUMERO:UNO je offline   Profil uživatele NUMERO:UNO   Find more posts by NUMERO:UNO   Foto galerie člena NUMERO:UNO   Click here to Send NUMERO:UNO a Private Message   Add NUMERO:UNO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

zatleskejme si!

Old Post 11-10-2007 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vany
Nový Člen

Karma uživatele Vany - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 57

Oknout mrkem - Kato

Old Post 11-10-2007 v 20:32 PM
Vany je offline   Profil uživatele Vany   Find more posts by Vany   Foto galerie člena Vany     Add Vany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barnie
Nový Člen

Karma uživatele barnie - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 58

to vany...tohle mi došlo tak na 10.poslech...a hned potom nasleduje "zmizim jak pára i s hrncem stropem"..taky dobre

Old Post 11-10-2007 v 20:52 PM
barnie je offline   Profil uživatele barnie   Find more posts by barnie   Foto galerie člena barnie   Click here to Send barnie a Private Message   Add barnie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 59

za tebou je včera

Old Post 11-10-2007 v 21:06 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 60

muj kámoš když je vždycky zhulenej, tak se vaří na tom že nemá sliny a drží si kůži na krku a pořád mele dokola že nemlže polikat a debilně se u toho směje- největší vejvar

mrak

Old Post 19-10-2007 v 22:50 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 61

Kamos se nehorazne vyvalel v hovne,cely zada mel od toho a jeste si toho nevsiml a nez se ostatni po pul hodine dotlemili tak mu to rekli a jeho reakce ''HOVNO HOVNO?§!." ... Mno dobra byl jsem to ja kuaa debilni trapas,ale uz tak 5 let nazpatek...

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 20-10-2007 v 09:25 AM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

kostkáč, kterej viděl živou kytku stejně asi jako <-> [přezvato od jednoho growera]

Old Post 20-10-2007 v 12:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 63

Týpek na kalbě, co sušil hulení v troubě, do který sem se díval:

Hej kámo! Ten koláč ještě neni hotovej!

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 23-10-2007 v 22:30 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 64

Byl jsem se zhulit s jednou moc peknou kamoskou...
ja- No ja te neznat tak bych ti typoval tak 20
ona- mebude dvacet za chvilku
ja- aha a ja pritom myslel ze ti je devatenact
ona- ale me je devatenact !!!

uz to nesmim tolik hulit

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 24-10-2007 v 10:32 AM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8762250 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív