Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 17

mě úplně stačí slovo "wattáž" - to jsem snad nikde jinde neviděl než na groweru, to je fakt volovina.....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 07-07-2007 v 17:55 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 18

best:skourena kamoska : digy este furt te boli to strevni uchu ? teda usni strevo ... nasledovala 15 min krec na zemi ...
fajn s koureni s kamarada sme sedeli a kecali a ja sem rekl ze jedna kamaradka liba stilem ze ma clovek mokre pisk od nosa az po bradu . po chvili ticha rekl Dejvik : ale tak kdyz mas susaka ...

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 08-07-2007 v 01:20 AM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 19

jo este jednou sem se vykouril sam a byl sem u kamaradky na navsteve ktera mela modrou postel a ja myslel ze plavu a kdyz me odvadli domu chtel sem rozbit nakeho diskouse (druhy den mi rekli ze to byl asi 50 ti lety chlap ) a pak sem vedl 15 min dialog Matka x dcera . ale nepamatuju si ani vterinu

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 08-07-2007 v 02:11 AM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 20

To mi řekl kámoš, když jsem se ho ptal, jestli si dá koláček..

ale vy jste zvyklí na to..Ja se po huleni vzdycky blbe xichtim a snazim se rozevirat oci a pak vypadam jak pomateny kripl....

To mě dostalo

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 13-07-2007 v 15:14 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 21

vcera sem byl moc skourenej a bavil sem se s kamaradkou asi pul hodiny o tom jestli muzou mrtvi pohrbivat mrtve kteri umreli v zahrobni svete a tudiz sou vlastne mrtvi mrtvi (a to nebila skourena) kdyz sem to rano v hystorii cestl tak sem neveril co muze skoureny mozek vyprodukovat za sracky . pic

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 16-07-2007 v 21:45 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 22

sedíme zpudingovaní v parku na sluníčku...

"Kámo, já se normálně opaluju zevnitř!!"

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 18-07-2007 v 10:40 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 23

mlada po salvejce z kyblu - nic mi to nedela, jen jsem sama ruka sama noha

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 18-07-2007 v 11:09 AM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krejtcha
Nový Člen

Karma uživatele krejtcha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 24

poprvé pořádně zhulený kámoš, který předtím tvrdil, že to s ním nic nedělá, a že je toho škoda : "Ty pííííčo, já mám místo očí zrnité obrazovky

Old Post 21-07-2007 v 09:30 AM
krejtcha je offline   Profil uživatele krejtcha   Find more posts by krejtcha   Foto galerie člena krejtcha   Click here to Send krejtcha a Private Message   Add krejtcha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Vravim kamosovy :treba mi srat,idem domov: A on nato: Ser nato,aj tak HOVNO stoho a kolo toho same papierovacky

Old Post 21-07-2007 v 22:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snupek
Nový Člen

Karma uživatele snupek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 26

stáli sme u stánku s rychlim občerstvenim (fakt hodně vypálený) a prolítnul kolem nás fakt hnusne velkej brouk:

první kámoš: fůůj to je hnusnej brouk (a začal couvat a plašil)

druhej kámoš: hele támhle za rohem grilujou

já na druhýho kámoše: to je cígo (fakt tam kouřili)

první kámoš: to tu lítalo cigo?? (myslel to vážně a koukal na mě vystrašenym pohledem)

pak byl asi 10minutovej vytlem .. ale představte si že sedíte u stánku a najednou přidou tři týpci a začnou se takhle bavit .. fakt mazec

Old Post 22-07-2007 v 22:34 PM
snupek je offline   Profil uživatele snupek   Find more posts by snupek   Foto galerie člena snupek   Click here to Send snupek a Private Message   Add snupek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

po čtvrtým špeku řikám kámošovi : zmeditujem se....

Old Post 26-07-2007 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 28

"Tývole, šéf si koupil novej Bentlej za šest mega, to zase budou prémie vypadat."

!

Po pár letech zpět.

Old Post 26-07-2007 v 20:20 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 29

Kámoš na mě "a šukals ji normálně nebo do kundy.....?"

Old Post 29-07-2007 v 08:36 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 30

redzero: no ty kravo to me poser!!!

Old Post 30-07-2007 v 23:09 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 31

jednou me dostala jedna holcina a na to si fakt pmatuju! sla si holcina jena splasena koupit ciga a zvejkacky a u pokladny: jednu krabicku orbitek a balicek startek
lol...

Old Post 30-07-2007 v 23:17 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b1ghed
Stálý Člen

Karma uživatele b1ghed - 38% PěstitelskáKarma uživatele b1ghed - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 32

Tato konverzacia sa zjavila na ICQ medzi mojou osobou a kamosom Z :

Z: nieco nam to oplodnilo....ktovie ze kde vsade po dedine su vysadene rastliny...je to napicu
b: prenajmyte si vrtulnik a vysekajte kostol od farara
Z: zeby farar mal tajne polia?
b: polia maju poliaci , tajne diluju cez certovku s kuunhedom ,ale vyjebu mu cez mozok , lebo samci su na dobierku

NO WAR, BUT THE CLASS WAR



experiment v bublaku

obrazky moje

ucinna zvlhcovacka

Old Post 01-08-2007 v 00:43 AM
b1ghed je offline   Profil uživatele b1ghed   Find more posts by b1ghed   Foto galerie člena b1ghed   Click here to Send b1ghed a Private Message   Add b1ghed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3221260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív