Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zkušenosti s konopnou mastí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 49

Já mast můžu jen doporučit!!! Pomohla mi zatím a všem na všechno....na nehty, plísně na nohou, mozoly, otoky, popáleniny, rozpraskané rty, proleženiny!!! Udělal jsem si ji dost silnou(dal jsem tam poměrně dost palic) Naprostá spokojenost...

Old Post 29-08-2008 v 07:10 AM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Review
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 50

Dva dny stačili kamarádovi k výléčení exému a to přímo masti od Jedule

06/07/08/09/

herb herb is a plant, I mean herb's good for everything.

Old Post 30-08-2008 v 23:52 PM
Mr. Review je offline   Profil uživatele Mr. Review   Find more posts by Mr. Review   Foto galerie člena Mr. Review   Click here to Send Mr. Review a Private Message   Add Mr. Review to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fero22
Nový Člen

Karma uživatele Fero22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 51

Čau lidi neznáte postup na vyrobu mastičky děkuji předem

Old Post 14-11-2008 v 14:20 PM
Fero22 je offline   Profil uživatele Fero22   Find more posts by Fero22   Foto galerie člena Fero22   Click here to Send Fero22 a Private Message   Add Fero22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
refresh171
Stálý Člen

Karma uživatele refresh171 - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 52

Jasně že známe stačí jen chvilku hledat............tady je o výrobě celé téma http://grower.cz/forum/showthread.p...74&pagenumber=1

Old Post 15-11-2008 v 22:53 PM
refresh171 je offline   Profil uživatele refresh171   Find more posts by refresh171   Foto galerie člena refresh171   Click here to Send refresh171 a Private Message   Add refresh171 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fero22
Nový Člen

Karma uživatele Fero22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 53

refresh171 diky moc za radu

Old Post 17-11-2008 v 18:55 PM
Fero22 je offline   Profil uživatele Fero22   Find more posts by Fero22   Foto galerie člena Fero22   Click here to Send Fero22 a Private Message   Add Fero22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 54

hoj lidi nevite nekdo jestli by se dala mast pouzit na tenisovy loket? diky...

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 24-11-2008 v 20:03 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 55

myslim,ze to tu neni: u nas v nemocnici maj ve zdech ZLATYHO MENINGOKOKA asi uz 15 let taK se stane ze obcas nekdo pri naky operaci ho chytne....
takovej priklad byL muj dedecek vic jak pul roku se mu nechtela zatahnout jizva po operaci kolena,jak mast dostal do 14ti dnu bylo po nem a jizva je prelecena, po meningokokoj zadny znamky, pritom predtim ho dedoj nasli ve vzorku z ty rany. ortopedie je u nas na spatne urovni a dedoj malem chteli nohu rezat,ze by se mu ta infekce mohla rozsirit dal...


Old Post 25-11-2008 v 09:39 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernymi
Stálý Člen

Karma uživatele cernymi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 56

Tohle mi dnes napsal táta: "ahoj, synáčku. Byl jsem v ..., v domě bylo pod nulou, tak jsem topil, a vytáhl to na plus 5, ... Ale jak mi byla zima, tak mě hrozně rozbolelo koleno. Když jsem přijel domů, tak jsem si ho pořádně natřel a promasíroval tvou medicínou. Představ si, že se mi do 10 minut!!! ulevilo a do čtvrt hodiny po bolesti ani památky." :-)

Old Post 07-01-2009 v 20:58 PM
cernymi je offline   Profil uživatele cernymi   Find more posts by cernymi   Foto galerie člena cernymi   Click here to Send cernymi a Private Message   Add cernymi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kennybluangel
Nový Člen

Karma uživatele kennybluangel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 57

Zdravim chcem sa spytat ci konopna mast lieci aj stratu pigmentu. Dakujem za odpoved

Old Post 26-01-2009 v 20:17 PM
kennybluangel je offline   Profil uživatele kennybluangel   Find more posts by kennybluangel   Foto galerie člena kennybluangel   Click here to Send kennybluangel a Private Message   Add kennybluangel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kennybluangel
Nový Člen

Karma uživatele kennybluangel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 58

citace:
zkus a uvidis,ale nevim nevim .zalezi taky asi na tom jak se pigment ztratil...


hmm tusim kvoli slnku (slaba pokozka) myslis ze to bude fungovat?

Old Post 26-01-2009 v 21:13 PM
kennybluangel je offline   Profil uživatele kennybluangel   Find more posts by kennybluangel   Foto galerie člena kennybluangel   Click here to Send kennybluangel a Private Message   Add kennybluangel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernymi
Stálý Člen

Karma uživatele cernymi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 59

dobrý den, medicinmani! dělám svojí třetí várku masti, tentokrát mentolovou.( ve Vilímkové lékárně na I.P.Pavlova v Praze mi ochotně navážili 20g krystalického mentolu za 75,-). Látka je pevné formě šupinek, prý by se měla ve vazelíně dobře rozpustit. Ale nevím koncentraci! Prosím, nevíte někdo, kolik cca g na 700g vazelíny?

děkuji moc!


(jinak jsem teď použil na bolavá záda látky, přes které jsem cedil mast jako obklady - a funguje to výborně. silné anenestetikum.)

Old Post 27-01-2009 v 14:52 PM
cernymi je offline   Profil uživatele cernymi   Find more posts by cernymi   Foto galerie člena cernymi   Click here to Send cernymi a Private Message   Add cernymi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pozdrav
Stálý Člen

Karma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 60

Ruzne bezne komercni masticky s mentolem jsou 1%, super masticky napr. tzv. tygri mast 10%. Zajimave cteni je zde: http://www.lekopis.cz/

Old Post 30-01-2009 v 08:37 AM
Pozdrav je offline   Profil uživatele Pozdrav   Find more posts by Pozdrav   Foto galerie člena Pozdrav   Click here to Send Pozdrav a Private Message   Add Pozdrav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernymi
Stálý Člen

Karma uživatele cernymi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 61

2Pozdrav: Diky! Zjistil jsem, ze takove ty "Polar" masazni masti, ktere se prodavaji v celkem velkych kelimcich, maji 3%. Presne takovou jsem chtel svoji mast mit. Podarilo se tak napul: mentol je nesmirne tekavy a vychytat spravnou teplotu vazeliny, aby byla maximalne tekuta (aby se dala rozlit do kelimku) a mentol se v ni dobre a hlavne rovnomerne rozpustil (jinak rozpusti se vyborne primo ve vazeline) a pritom neprekrocit teplotu, kdy mentol bourlive vytekava ven (docela to protahlo a uz nemam rymu), je tezke. Dosahl jsem tak myslim koncentrace max 2%.
Priste budu opatrnejsi a necham hmotu jeste o milimetr vychladnout, pomer, ktery jsem pouzil (600 g vazeliny vs. 20g mentolu) budu opakovat. jinak tato slabsi mentolova mast je pro smysly jeste atraktivnejsi, nez hrebickova. Svezi, chladiva, pritelkyni zmirnuje svedeni koprivky z alergie na roztoce, a pritom rychle hoji rozskrabane pupinky.

Old Post 08-02-2009 v 22:59 PM
cernymi je offline   Profil uživatele cernymi   Find more posts by cernymi   Foto galerie člena cernymi   Click here to Send cernymi a Private Message   Add cernymi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poulek
Nový Člen

Karma uživatele Poulek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 62

Ahoj. Mám dotaz. Půjdu na kompletní lékařskou prohlídku včetně toxikologického testu, tj. i na drogy. Už měsíc a půl kvůli tomu nehulím, jenže teď jsem si vzpomněl, že často používám konopnou mast. Myslíte že THC apod. v ní obsažené projdou do krve a mohly by ovlivnit výsledky testů? díky

Old Post 15-02-2009 v 20:52 PM
Poulek je offline   Profil uživatele Poulek   Find more posts by Poulek   Foto galerie člena Poulek   Click here to Send Poulek a Private Message   Add Poulek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 63

Můj děda má rakovinu kůže.Nic mu na tuto nemilou nemoc očividně nezabírá.Rakovina se znatelně šíří.Opatřím zde od nejmenovaného člena(velice mu tímto děkuji) konopnou mast a za cca 7dnů se potíraná místa žačala hojit a postižená kůže regenerovat.Úžasné!
Dále proti oparům je taktéž výborná.

Old Post 15-02-2009 v 21:57 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gHEAD
Nový Člen

Karma uživatele gHEAD - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 64

ahoj.sorry ze otravuju ale nemuzu se dohledat kontaktu na konopnou mast. pokud nekdo vite, poslete mi prosim PM. diky.

Old Post 09-04-2009 v 11:53 AM
gHEAD je offline   Profil uživatele gHEAD   Find more posts by gHEAD   Foto galerie člena gHEAD   Click here to Send gHEAD a Private Message   Add gHEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2004 - Test konopné masti - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1172230 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív