Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Lowryder 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Hyde:Kluci už jsou v mlíčku! a opýlení dopadlo snad dobře...

Wewi: Ano Lowryder kvete tak brzy!Viz. můj thread 70W Lowryder v mém podpisu....

Old Post 30-07-2007 v 08:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34








Zdravim Všechny!
Tak je tady photoupdate!Doporučuji zvětšit fotečky....Blizničky se už začínají otvírat a jdou vidět semínka...ale jsou ještě zelené

Old Post 31-07-2007 v 09:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Zdravim
Chtěl jsem se zeptat...dost blizen je už otevřených a koukají z nich semínka, ale jsou pořád zelený i když už sou dost velké...je to OK?? Raději se zeptám, protože sem ještě kytku se semínky neměl...

Old Post 02-08-2007 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Pohodička Příspěvek č. 36

Bohužel to O.K. asi nejni, ale kdoví jak je na tom Lowryder s produkcí semen. Jestli to bude ve stejném poměru nezralé:zralé, jako u jiných kytek, nic se tedy neděje. Naše oči pouze klame, když ze 30 semínek je zelených 10, tak v tom malém množství se to zdá hrozně moc.
Zkus se mrknout do galerie tady www.weedfarmer.com třeba tam najdeš podobné makro.( Lowrydery tam jsou úúžžasné...)
Držím palce, ať dozrajou všechny.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Naposledy upravil Hyde 02-08-2007 v 23:30 PM

Old Post 02-08-2007 v 19:59 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Hyde:Tak to jsi mě moc nepotěšil...Ale ty semínka jsou už dost velké na to aby byly zralé...možná že na sobě mají ještě nějaký povlak, který když se sundá tak pod ním bude to semínko zralé.. Zkusím jedno semínko vyoperovat a uvidím..zatím se mějte a díky za odpověď !

Old Post 03-08-2007 v 06:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Takže mi jeden člen tady z G poradil přes PMko že mám nechat lowrydera uplně dokud ta květina nezemře sama a potom až posbírat semínka...protože se zdá´že semínka už by měly být dávno zralé ale hovno...pořád zelené.. Zatím se mějte a brzy další fotoupdate

Old Post 07-08-2007 v 06:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39







Zdravim všechny Growery/rky
Konečně se mi dostal do rukou pořádný foták, tak tady mám pro vás pár fotek Doporučuji zvětšit...

Old Post 15-08-2007 v 14:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Zdravim všechny...
Brzy přidám další photoupdate, nejspíš zítra... zatím se mějte

Old Post 22-08-2007 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 41

koukam ze us to kvete docela dlouho na to jaky to mam mali palice

DEN/NOC

Old Post 22-08-2007 v 19:26 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

kdyby to kvetlo normálně a nebylo to oprcané tak by ty palice byly větší! A Lowryder má strašně malé výnosy...

Old Post 22-08-2007 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Wevi
wow..už se taky těším na kvetení, ale Lowryder už kvete tak brzy??...to je velice výhodná alternativa pro skleník, kde to roste nehoráázně..Určitě aplikuju příští rok..
mno moc vyhodna alternativa to neni protoze i ve skleniku pri kveteni v 24 dnu kvetu bych nerekl ze nako extra naroste muze to bejt dobry ale vynos bude hoodne malej bych rekl

Old Post 27-08-2007 v 02:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

deth.: Máš pravdu! Lowryder je výhodný jenom co se týče toho autofloweringu...jinak má malej výnos a taky vzrůst! Nemůžete čekat od 30cm kytičky že to bude mít palice jako metrová kytka!

Old Post 27-08-2007 v 05:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
32r
Nový Člen

Karma uživatele 32r - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 45

lowryder ma mali vynos preto lebo bol slachteni do podmienok severu kratke leto dlha zima
tam bi indika alebo sativa nestihla kvitnut
kazdopadne ruderalis ma malo semien a klicivost biva mala cest vinimkam
ale myslim ze lowryder f2 bude mat atomaticke kvitnutie ale bude mat asi rozdielne rastlini tusim 2/4 normalne lowryder1/4 malich1/4velkych
ci tak volako
kazdopadne lowryder sa nehody ako hlavni pestovni zamer(hulčo)skor iba ako spestrenie a selekciu je to dobri pocit ked ostatnim este nezacalo poriadne kvitnut a lowryder sa uz susi

Old Post 27-08-2007 v 09:39 AM
32r je offline   Profil uživatele 32r   Find more posts by 32r   Foto galerie člena 32r   Click here to Send 32r a Private Message   Add 32r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

32r: Překládač je pěkná věc co??

Old Post 27-08-2007 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47








Zdravim všechny!
Po delší době zde mám další photoupdate...doporučoval bych zvětšit si fotky....

Old Post 27-08-2007 v 16:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Zdravim vás Všechny,
Prosím nepište mi už PMka ohledně semínek! Už mi psalo mooc lidí než byl tento thread vůbec založen! Popřípadě kdyby nějaká semínka zbyly tak to sem hned napíšu!

Zájemci jsou:
1. nojono, kterému ty semínka dlužím 4 měsíce!
2. JAHmaican
3. Dejwik
4. DeThomas
5. Soul Rebel
6. wel-bloud
7. Lupus
8. danihel
9. Freedom9999

-a na další jsem už zapomněl takže at se mi ozvou přes PMka ti kteří mi už dáávno psali že chcou seeds Lowrydera

a nebo je tady další možnost, že bych někomu poslal 10 seeds Lowrydera a ten by je nechal oprcat a poslal by mi seeds zpátky!Kdo by měl zájem tak PM

Tak mám tady jednoho zájemce který by oprcal lowrydera a je to člen mati0n

Naposledy upravil 03-09-2007 v 16:16 PM

Old Post 02-09-2007 v 07:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-07-2008 - Lowrider #2 - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7846580 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív