Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Lowryder 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Lowryder 2007 Příspěvek č. 1

Zdravim všechny příznivce Lowryderů!
Po dlouhé době jsem zase zpět! Z důvodu učení a časového vyčerpání jsem to nestihl dříve než ted!
ROSTLINY: 8x Lowryder

SUBSTRÁT: používám obyčejný zahradnický substrát s perlitem, který se mi velice dobře osvědčil!
Substrát: 60%
Perlit: 40%

HNOJKY: Plagrow Alga-Grow na růst,který ale nebude potřeba,protože lowrydeři nemají skoro žádnou růstovou fázi!
Plagron Alga-Bloom na květ,který se mi dobře osvědčil v minelém growu!

KVĚTNÍKY: Květináče budu mít něco přes dva litry spíše kolem tří litrů!větší květináče jsou zbytečné! klidně by stačila uříznutá pet láhev, protože lowryderům stačí malý prostor pro to aby krásně rostly!!

Místo pěstování : budu je pěstovat na balkoně, kde od 11 hodin rána svítí slunce až do západu slunce, ale asi za necelý měsíc budou přestěhovány na zahradu na jižní svah pozemku kvůli rekonstrukci našeho paneláku=zateplování baráku,výměna oken atd... takže nechci aby se o mě v baráku rozkřiklo že pěstuju! Myslím že tohle by bylo pro začátek asi vše! Fotky přibudou později, protože jsem je dal dneska teprve klíčit!

Naposledy upravil 09-06-2007 v 18:29 PM

Old Post 09-06-2007 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2






Pár fotek semínek a hnojek

Old Post 09-06-2007 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulda22
Stálý Člen

Karma uživatele Hulda22 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Hulda22 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 3

tak at ti vyklicej vsechny seminka

Travička sušena toje moje pohulení
Druhy kolo 70w 5Ks Master Kush nej co mi vyrostlo
Hulduv Balkon 2012
Hulduv Balkon 2014

Old Post 09-06-2007 v 11:15 AM
Hulda22 je offline   Profil uživatele Hulda22   Find more posts by Hulda22   Foto galerie člena Hulda22   Click here to Send Hulda22 a Private Message   Add Hulda22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Minule jsem měl 100% klíčivost a poměr samců x samic byl 50:50! takže počítám s tím že budou aspon 3 samci! chtěl bych to nechat opýlit aby byly semínka! zatím se mějte

Old Post 09-06-2007 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 5

zdravim,doufam ze se to povede jako mynule :-) a pokud by byly nejake seeds,mel bych zajem...tak at se zadari

DEN/NOC

Old Post 10-06-2007 v 12:54 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

k/-\pr: díky taky v to doufám ale myslím si že by to mělo jít bez nějakých větších problémů semínka mi klíčej teprve od včerejška takže počítám s tím že klíčky vylezou úterý-středa

Old Post 10-06-2007 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdravím všechny
Takže mi zatím vyklíčilo 6 z 8 semínek tak doufám že ty zbylé dvě taky vyklíčí! a do pátku už bych je hodil do hlíny!

Old Post 12-06-2007 v 19:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Zdravim
Takže Lowrydeři vyklíčili všichni! takže byla zase 100% klíčivost semínek!! zítra pokud mi vyjde čas tak to už dám do hlíny a do květináčků!

Old Post 13-06-2007 v 19:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbastardx
Stálý Člen

Karma uživatele xbastardx - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 9

no zdravim kolego, tak no toto som cakal. 2nd grow LR. pozeram ze teraz ides out. zacalo to dobre, teraz cakat a dufam ze bude co najviac samic. drzim palec a sledujem xBx

Old Post 13-06-2007 v 21:53 PM
xbastardx je offline   Profil uživatele xbastardx   Find more posts by xbastardx   Foto galerie člena xbastardx   Click here to Send xbastardx a Private Message   Add xbastardx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10





Zdravim
Dneska jsem je zasadil do květináčků!dal jsem je do stínu, protože na dva dny odjíždím a nikdo nebude doma! Zhruba za +-20 dní budu vědět pohlaví kytek! Zatím se mějte

Old Post 15-06-2007 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 11

zdarec, hele ty květníky bych přehodil třeba sáčkem nebo uřízlou petkou, bude se ti tam držet víc vlhkosti
ať to roste

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 15-06-2007 v 14:06 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Zdravim
Tak Lowrydeři se derou na svět skrz hlínu!
až budou větší hodim foto!

Old Post 19-06-2007 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 13

uš? docela se tesim na new photos.....

DEN/NOC

Old Post 20-06-2007 v 14:18 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14






Zdravim všechny,
je tady fotoupdate!
Kytkám se nějak nechce růst, protože od te doby co jsem je zasadil ven bylo skoro pořád hnusně a zima! kytičky už začínají vyhazovat preflowers tak doufám že do týdne zjistím jejich pohlaví!
Omlouvám se za kvalitu fotek ale jsou bohužel focené mobilem!

Old Post 04-07-2007 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 15

vypadaj zdrave,a co jim takhle postavit mini foliacek z PETek?!...

DEN/NOC

Old Post 04-07-2007 v 12:23 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

k/-\pr: vlhkosti mají dost! a zanedlouho je budu muset přesadit! a při kvetení už tolik vlhkosti nebude potřeba!

Old Post 04-07-2007 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-07-2008 - Lowrider #2 - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3542950 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív