Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Pachový filtr – jak na něj za pár korun
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 17

Jo na filtrování stačí uhlí celkem málo na malý prostor. Já mám tak 1cm vrstvu uhlí v každém pacháči. (mám 2 odtahy a dva pacháče) Jsem ve 2/3 květu a taky žádný smrad. Jinak aktivní uhlí sem sehnal za 150,- za kg v growshopu. V tom Obi se mi to zdá nějaké předražené.

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 24-11-2008 v 13:39 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_jOq_
Stálý Člen

Karma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 18

Taky se mi to líbí. Možná to zkusím taky. Už kvůli polovičním nákladům oproti pacháči z growshopu... K+



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42685

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42688

Old Post 03-12-2008 v 12:48 PM
_jOq_ je offline   Profil uživatele _jOq_   Find more posts by _jOq_   Foto galerie člena _jOq_   Click here to Send _jOq_ a Private Message   Add _jOq_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 19

profoukne to větráček od pc?? se sílou 62,8 m3/h dík

Old Post 30-01-2009 v 16:56 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 20

ne

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 13-02-2009 v 12:21 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mončičák
Nový Člen

Karma uživatele Mončičák - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 21

Hele je to Ctře vymyšlené. diky za inspiraci. :-)

Old Post 14-02-2009 v 11:58 AM
Mončičák je offline   Profil uživatele Mončičák   Find more posts by Mončičák   Foto galerie člena Mončičák   Click here to Send Mončičák a Private Message   Add Mončičák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caba
Stálý Člen

Karma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 22

Takhle vyrobenej filtr můžu dát před ventilátor i za něj? Jde mi o to, že mám UFO 125m3/h a nevim, kam ho umístit.
Ještě by mě zajímalo, jestli mi někdo poradí, jaký by měl mít rozměry, aby ho to ufo profouklo....?

Terasa 2008

Interpol 250W

Old Post 05-06-2009 v 15:03 PM
Caba je offline   Profil uživatele Caba   Find more posts by Caba   Foto galerie člena Caba   Click here to Send Caba a Private Message   Add Caba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopnak
Stálý Člen

Karma uživatele konopnak - 63% PěstitelskáKarma uživatele konopnak - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 78  

Mezaxial Příspěvek č. 23




Námět pro majitele mezaxialů


Potřeby: závitové tyče M5, překližka (sololit) a vše jako v prvnim návodu
Závitový tyče a překližky na stranách tvoří konstrukci (foto 1)
Pak obalujeme stejně jako v 1.návodu až po molitan
Délka pachového filtru je přibližně 30cm, obvod je samozřejmě podle děr v mezaxialu. Funkčnost vynikající.

Matky Ganesh Mandala seeds
Kinder surprise cloner
myfreeyoga.com

Old Post 26-01-2010 v 17:30 PM
konopnak je offline   Profil uživatele konopnak   Find more posts by konopnak   Foto galerie člena konopnak   Click here to Send konopnak a Private Message   Add konopnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 24

hele mam doma ventilator o priemere 16 cm odtah 200m3/h chcem ho v nutri skrine tak ze pachac bude v predu a ventilator za nim a potom rura ven , takze to bude fukat od pachacu ven mislite si ze mi to bude odvetravat aj tak? zvladne to ten ventilator odvetravat cez pachac?? plis sem vazne vytreti tak zadne blbe pripomienky .. diki

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 19-02-2010 v 15:30 PM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavac
Stálý Člen

Karma uživatele hlavac - 78% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 25

ne by me zajimalo chystam se na stavbu pachace akorad stim uhlim si nejsem moc jisty koupil sem nejake do vodnichc filtru v obi a nevim jestli to vylo to spravne? porad te koupil sem: aktivni uhli fluval. da se to pouzit? diky

Old Post 21-02-2010 v 17:36 PM
hlavac je offline   Profil uživatele hlavac   Find more posts by hlavac   Foto galerie člena hlavac   Click here to Send hlavac a Private Message   Add hlavac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 26

Lidicky koupil jsem si filtr(latkovy je tam aktivni uhli)pouziva se do digestori stal jen 93,-kc a je to 400mm na 450mm....vypada to ze to fungovat....jsem zvedavy....a pripada mi,ze to nebude moc ztracet na ventilatoru...........

At rostou...

Old Post 02-03-2010 v 11:04 AM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 27

Cau ne
Moc pekny kutilstvi hned ke konci tydne to vyzkousim ,ale potrebuju spis pribeznej ten filtr...ale podle tveho navodu si njako poradim,diky za inspiraci a at se ti dari

Old Post 09-03-2010 v 13:32 PM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 28

podle tohoto návodu jsem si vyrobil dva vyšlo mě to na 209 Kč a nejdrašší bylo aktivní uhlí 150 Kč jinak ostatní věci jsem měl doma kromě pletiva,které mě stálo 59 Kč 1 m2. Jsem s tím velice spokojený mám před každým pacháčem větráky,které jsem pořídil v elektru za 250 Kč jeden označení 125VKO průtok 185 m3/h a vůně kytek žádná,teplota 28 stupňů. Jinak mám prostor v pěstírně 1x1x2 m.

Old Post 11-04-2010 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 29

Bude mi na tento pacháč stačit sunnon s odtahem 160m3/h? + mu budou pomáhat ještě 2x 8cm PC větráčky

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 14-01-2011 v 20:12 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 30

Zdravím, tvůj výrobek mně velice zaujal atak bych ho také rád vyrobil profoukne ho 125VKO http://eshop.growroom.cz/index.php?...emart&Itemid=25 ?? Moc děkuji za odpověď

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 26-01-2011 v 15:48 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od pitris
To Scathe,

průtok vzduchu mám na jednom větráku 150 m3/h.
Teplotu ve skříni mám 27°C ve dne a v noci 22°C.
Jinak do každého filtru jsem dal 300g uhlí a od té doby
co jsem je nasadil jsem nezaznamenal žádný zápach a
kytky mám 30 dnů před skosením.

Pitris

Old Post 26-01-2011 v 16:01 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker 161
Nový Člen

Karma uživatele smoker 161 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 32

vypada velice pěkně...:-)

smoker 161

Old Post 07-05-2011 v 11:26 AM
smoker 161 je offline   Profil uživatele smoker 161   Find more posts by smoker 161   Foto galerie člena smoker 161   Click here to Send smoker 161 a Private Message   Add smoker 161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-12-2019 - Vaporizér - Jak na něj za pár korun - 128 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9370770 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív