Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » LIDSKÁ PAMĚŤ A HULENÍ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 65

Jen něco k té krátkodobé paměti, dneska je to necelý druhý měsíc co nehulím a už je to nějakej tejden co si pamatuju takový maličkosti jako co jsem to psal včera do meilu, jakej že to byl web kde sem potřeboval najít to a ono, kolik čeho a za kolik sem to kupoval před pár dny, apod.
Sou to maličkosti, ale udělaj radost a kolikrát i ucelenej příjemnej pořádek, kterej taky není k zahození. A v tom vidím rozdíl v mojí krátkodobý paměti s hulením a bez něj.
Jinak už se zase nemůžu dočkat až si tydle kraviny nebudu pamatovat a zafajčím

Old Post 10-02-2010 v 21:10 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spes.ek
Nový Člen

Karma uživatele Spes.ek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 66

zdarvim..
Já měl spíše problémy s vyjadřováním a komunikací tzn. stávalo se mi že při rozhovoru jsem se nemohl vymáčknout, "zakoktával jsem se" a nad odpovědí tk dlouho přemýšlel..poté jsem si dal chvíli pauzu asi 14dní a kamarád mi poradilm cvičit mozek čtením a ono to opravdu pomohlo!Ted si zahulim tak třikrát do tejdne a nějakou tu knihu taky přečtu a na mém vyjadřování ani mé paměti necítím žádné zhoršení.:-)spíše se to pomalu dostává do normálu..
Dle mého názoru se krátkodobá pamět a slovní zásoba závisí na přístupu a na tom jak dotyčný člověk puká dlouho.Canabis sice asi léčí Alzheimera ae to asi neznamená že když si něco nepamatuju tak si zahulim :-Dspíše naopak.. na tu paměŤ at jde o krátkodobou nebo dlouhodobou by lidi asi měli kouření trávy na nějakou tu chvíli vypustit..

toŤ mé myšlenky.. :O))) tgže se mějte a let´s grow

Old Post 17-02-2010 v 13:33 PM
Spes.ek je offline   Profil uživatele Spes.ek   Find more posts by Spes.ek   Foto galerie člena Spes.ek   Click here to Send Spes.ek a Private Message   Add Spes.ek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dakodaf
Nový Člen

Karma uživatele dakodaf - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 67

no dneska sem si sel vsadit a ze si dam jeste cinu doma.tak v ty restauraci tak sedim prohlizim si ten ticket,pani :P prinese zvanec tak du domu.kouknu do penezenky a co nevidim? nic.. ja blb ho tam zapomel tak rychle bezim z5 nastesti sem ho jeste vyhrabal z kose.
Asi v tom neco bude...

Old Post 01-03-2010 v 15:42 PM
dakodaf je offline   Profil uživatele dakodaf   Find more posts by dakodaf   Foto galerie člena dakodaf   Click here to Send dakodaf a Private Message   Add dakodaf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 68

Pamět vs. hulení ... tohel je podle me hodne invidualní na kazdyho ma huleni jiny ucinky jak ve stavu tak ve vymazávání paměti.. je hodne lidi co huli věky a nejde to na nich poznat.. ale zato je hodne lidi kteri si zahuli obcas a jde to na nich výrazne videt a ikdyz nejsou zhuleny se chovaji jako zhuleny...U mě je to tak že cítím hodně následny hulení .. často zapomínám .. ale resím to tak ze hulim od cervna do silvestra a od silvestra do cervna mam prestavku... Je to tězky ale jde to vydrzet..

Doporučuju pro pěstitele pod LED!

Kokeshuv out 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Old Post 18-04-2010 v 22:16 PM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhOsT
Stálý Člen

Karma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 69

jo tak u mě se to projevuce docela často že zapomínám
Dám si kotel z bonga nebo joshe a začnu třeba stěhovat nebo uklízet, vemu něco to ruky a zapoměl sem kam sem to chtěl položit, položim to někam jinam, vemu další věc co s tím vůbec nesouvisí dám ji někam, vzpomenu si na tu první věc a začnu ji hledat a pak náhle zjistim že sedim na ní nebo vedle ní a začnu se smát...
Jinak u mě pauza nemá žádnou šanci jak koukám - u nás je prostě hodně moc huličů a většinu znám takže to je docela na prd a zatím sem nevydržel dýl jak 3dny bez hula - jedu cca rok v kuse ...

||Outdoor 2009||Indoor 2009||Indoor 2010||Outdoor 2010||Balkdoor 2010

Old Post 14-05-2010 v 14:18 PM
GhOsT je offline   Profil uživatele GhOsT   Find more posts by GhOsT   Foto galerie člena GhOsT   Click here to Send GhOsT a Private Message   Add GhOsT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 70

posledni dobou je to uplne peklo dokonce jsem zapomel i zajit k lekari na domluvenou schuzku a to jsem si to napsal do kalendare tzn bongo 6x denne neni dobry napad.....................a jak uz nekdo poznamenal naka rychla odpoved na otazku je velky problem clovek to ma v hlave usporadane ale nelze to vymacknout

Old Post 14-05-2010 v 19:38 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhOsT
Stálý Člen

Karma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 71

než se člověk vymáčkne tak na to zapomene a zamlouvá to něčim jinym a pak se najednou začne smát a smějou se všici

||Outdoor 2009||Indoor 2009||Indoor 2010||Outdoor 2010||Balkdoor 2010

Old Post 14-05-2010 v 22:05 PM
GhOsT je offline   Profil uživatele GhOsT   Find more posts by GhOsT   Foto galerie člena GhOsT   Click here to Send GhOsT a Private Message   Add GhOsT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od alpa
posledni dobou je to uplne peklo dokonce jsem zapomel i zajit k lekari na domluvenou schuzku a to jsem si to napsal do kalendare tzn bongo 6x denne neni dobry napad.....................a jak uz nekdo poznamenal naka rychla odpoved na otazku je velky problem clovek to ma v hlave usporadane ale nelze to vymacknout

Bongy jsou neco jinyho nez jointy, nemuzu si pomoct ale prijde mi to tak, kdyz hulis jenom bongy zacnes o huleni premejslet uplne jinak. Vratil jsem se zpatky na speky a jsem za to fakt rad :-)

Old Post 07-08-2010 v 18:22 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od hehelum

Bongy jsou neco jinyho nez jointy, nemuzu si pomoct ale prijde mi to tak, kdyz hulis jenom bongy zacnes o huleni premejslet uplne jinak. Vratil jsem se zpatky na speky a jsem za to fakt rad :-)



mam nake nove postrehy:

opravdu zapominam jen na naproste blbosti [cisilka,nepodstatne rozhovory],ale naopak neco duleziteho na co se klade duraz mam vryto doslova a dopismene a pronasleduje me to dokud to neudelam [trebas nakrmit zviratka ci udelat nakou podstatnou a pro zivot dulezitou vec],ale je fakt ze jsem uz prestal davat bong 6x denne a davam i 10x takze asi tak

jak tu nekdo psal je dobre si delat poznamky[lekar,prace,dulezita setkani] pak uz o tom rozhoduje ciste lenost

ale jest pravdou ze kdyz jsem zacal hulit byl s tou pameti opravdu problem,ale nevim jak to popsat casem to nejak vysumelo a prijde mi to normalni soucasti zivota,ktera mi nikterak neschazi[kdyz neni co do bonga/vapa/jointa] a nema nak extra vliv na pamatovaka a funkcnost......................chlast ma porad mnohonasobne horsi ucinky na me telo [ uz neco nachlastano mam]

je toho hodne o cem by se dalo psat do nekonecna,ale muj nazor je ze za to poteseni tech par blbosti co opomenu proste stoji

Old Post 16-09-2010 v 21:59 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6610900 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív