Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » LIDSKÁ PAMĚŤ A HULENÍ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Chucky
Nový Člen

Karma uživatele Chucky - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 1

Ahoj chci se vas zeptat na nazor jak huleni ovlivňuje lidskou paměť a jestli se s tim da neco delat???
(docela dobra otazka co)
Jelikoz sem si vsiml na svem hulicskem okoly a je to i prokazano ze po pozivani CANABIS se asi nici kratkodoba pamet (ale dlouho doba se zlepsuje viz.SAMOTARI)

Ctel bych se zeptat jen na vas nazor co si o tom myslite??? A jakych ste si este vsimly negativnich ucinku.

Kdyztak to dejte do jineho tematu ja nevedel kam to mam dat na tohle tema tady odstavec neexistuje.


Old Post 09-03-2001 v 19:01 PM
Chucky je offline   Profil uživatele Chucky   Find more posts by Chucky   Foto galerie člena Chucky   Click here to Send Chucky a Private Message   Add Chucky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 2

Samotáři to je skvělej film..naprostej pohodář.
No na mě sem si to taky všiml vždycky na něco myslím a najednou nevim na co a hodinu trvá než si na to vzpomenu takže to lehce omezim i když já nejsem zas tak častej hulič ..Zakouřim si jak kdy někdy 1 za měsíc někdy 3krát za týden to je ruzný ale pamět to podle mě ovlivnuje dost

hop

Old Post 09-03-2001 v 19:28 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polorobot
Nový Člen

Karma uživatele polorobot - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 3

Noste sebou bloček a tužku. Docela to pomáhá. Navíc se do něj dá kreslit nebo psát (pokud to ne/smysly dovolí) Až si to druhý den prohlídnete, tak si buďto vzpomenete co bylo, nebo budete koukat co bylo :-)

Old Post 10-03-2001 v 21:20 PM
polorobot je offline   Profil uživatele polorobot   Find more posts by polorobot   Foto galerie člena polorobot   Click here to Send polorobot a Private Message   Add polorobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 4

Nosit bloček ve zhulenym stavu?....
Kámoš (v norm. stavu) se bez svý databanky vůbec neobejde.

Old Post 10-03-2001 v 21:31 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ymladris
Nový Člen

Karma uživatele ymladris - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

blocek tez doporucuju Příspěvek č. 5

Psat si zhulenecke poznamky je fakt dobra vec. Obecne vzato se muze clovek po trave vesele bavit s ostatnimi, nebo se introvertne ponorit do sebe. Pokud nekdy takhle tise hodiny koukate do zdi, je fakt mily si zapsat, co vas napada. Funguje to i serialove, ze priste si clovek precte, co zapsal minule a navaze na to dalsi zhulenou myslenkou. Za par let si otevru burzu s namety a zapletkami sci-fi povidek ;-).
-- ymladris

Old Post 12-03-2001 v 16:18 PM
ymladris je offline   Profil uživatele ymladris   Find more posts by ymladris   Foto galerie člena ymladris   Click here to Send ymladris a Private Message   Add ymladris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

PozNáááámkiiii Příspěvek č. 6

já když doma dělam muziku a chci si zapsat jak budu příští den postupovat dál, tak začnu okolo tý poznámky dělat všelijaký vobrázky a malůvky a zaseknu se na tom třeba i půl hodiny... druhej den se na to mrknu a akorát si řeknu "to sem se zas zhulil jako prase" a papírek zahodim )

Old Post 13-03-2001 v 14:32 PM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoda
Nový Člen

Karma uživatele Yoda - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 1 

Pohodička Příspěvek č. 7

Moje pracovni "usmevna" teorie o pameti a koureni.
Casem totiz diky vykourenemu THC nastava ta vyborna vec, ze clovek zacne sam sobe [podvedome] selektovat co je pro nej dulezite a co ne. To nepodstatne a nedulezite okamzite zapomene. A kdyz ma pocit, ze to bylo dulezite, jen si v tu chvili neuvedomuje, ze to ve skutecnosti vubec dulezite nebylo. :-)
Hlava je tak porad cista a pripravena prijimat opravdu zasadni informace. :-)

Mejte se a nezapomente! - nic neni tak dulezite jak se na prvni pohled zda! :-)

Yoda :-))

Old Post 15-03-2001 v 09:19 AM
Yoda je offline   Profil uživatele Yoda   Find more posts by Yoda   Foto galerie člena Yoda   Click here to Send Yoda a Private Message   Add Yoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 8

Pamětˇ toto téma patří k marihuaně.
O tom jestli se ničí pamět kouřením nebo né se myslím ¨nebudu vyjadřovat to je přeci jasné!
Ale ptáš jestli s tím něco můžeme udělat a má odpověd zní, že ANO. A to už záleží na každém jedinci jak toho využije. Já tohle řeším pauzou občas to tu pauzu potřebuje, ale není to tak hustý já nehulim momentálně jednou denně ale třikrát a život zvládám!
NEZAPOMĚNTE NA TO ŽE I MARIUHUANA JE DROGA A KAŽDÁ DROGA MÁ SVOJI DAŇ.

Liprd Hulmminen

Old Post 20-03-2001 v 20:35 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Paměť Příspěvek č. 9

Nazdárek,
kdysi jsem četl článek o hulení vs. paměť. Psali tam, že hulení mozkový buňky neničí, ale "zhuluje", což v praxi má následek zhoršení krátkodobé paměti. Typicky jdu si pro něco do pokoje a než tam dojdu, tak vím prd, co jsem tam chtěl. Co je ale povzbuzující, je že po vysazení se paměť zase vrátí. Teď se připravuju na dost hustou zkoušku a tak jsem omezil hulení na co nejnižší míru (nehulim denně). Učení mi jde a všechno si zase pamatuju, jako za starejch časů...
Je to jen otázka osobní volby. Buď se prohulim do demence, nebo ....
Co jsem to chtěl???????

Old Post 21-03-2001 v 08:59 AM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Hlína mozekk je peknej parchant Příspěvek č. 10

Cauuu lidicky,

to, ze je colvek svym způsobem vygumovanej a vsechno zapomíná do 5 minut, to je známý a už sem si zvyk, ale mam trochu jinej problémekk: kdyz se potřebuju neco učit nebo se na nejakej podobnej shit soustředit, většinou je to spojený s učenim se něco nazpaměť, vůbec to nezvládám, je to hnus - prvních 10 minut OK, po 15 min. nic moc a pak mi vletí do hlavy nějáká hustá myšlenka a je to v ... - asi si podvedomě řikám, že to co dělám je na hovno a že je lepší dostat bura, než abych se s tim musel srát (člověk přece neni harddisk a cpát si do hlavy naký blbosti kuli tomu, abych z toho dostal známku a pakk to hned zapomel => )- to asi souvisí s tim podvědomym rozlišenim důležitejch věcí, jak tady někdo psal.. co si o tom myslíte?

P.S. za rok me ceka maturita, budu to asi muset omezit:-CCC, ale potom, at uz to udelam nebo ne, s kamosema vypadnem nekam do lesa a..

Old Post 22-03-2001 v 21:41 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

krátkodobá paměť Příspěvek č. 11

Jak se píše, hulení ničí krátkodobou paměť.

To, že během chvilky zapomenu o čem jsme se bavili nebo co mám udělat, mě už nepřekvapuje.
Trochu jsem nad tím přemýšlel, samozřejmě zmaštěnej a ještě za jízdy autem.

Nám prostě pro naše změněný vnímání, kdy nás zajímá bambilion věcí na jednou, asi nestačí kapacita krátkodobý paměti. A protože mozek si z krátkodobý paměti filtruje a přehrává zažitky pro uložení do dlouhodobý paměti až v noci, když spíme a nezatěžuje ho další přísun informací, tak se stává to, že se pořád přemazává(přepisuje) a mi si na nic nemůžem vzpomenout.

Tak nějak bych to asi viděl.
Mozek je hustě složitej a člověk je teprve na začátku svýho vývoje, kdy si ani nedokážeme sami uvědomovat co se v nešem těle děje a nedokážeme to ani ovlivňovat.

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 23-03-2001 v 10:31 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Nápad no možná že mash pravdu ;) Příspěvek č. 12

čus breedere

to mě nikdy nenapadlo, že v podstatě myslíš na spoustu jinejch věcí a tak je logický že v tom "bufferu" co máš v hlavě se uchovaj jen ty nejintenzivnější a nejnovější myšlenky. ale v praxi to tak je, to máš pravdu - dycky se zamyslíš na pár vteřin a pak z tebe vypadne ňáká hláška a ostatní vůbec neví jaxes k tomu dostal - a tys jenom chviličku přemejšlel o tom tématu o kterym ste se bavili člověk si asi ten mozek musí trénovat, aby si ty důležitý vjecy zapamatoval i v "high" stavech :-)


Old Post 23-03-2001 v 12:09 PM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bidlo
Stálý Člen

Karma uživatele Bidlo - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 28 

Palec nahoru Paměťové čipy Příspěvek č. 13

To co napsal přede mnou Podzim je naprosto přesný.
Hulení podle mě zcela jistě zhoršuje krátkodobou paměť.
Ta je ještě jeden den po hulení oslabená, ale pak se vrací do normálu.
Myslím, že hodně z nás si to prostě nalhává. Vsugerovali si, že jsou ti špatní, feťáci a cokoli se jim stane, připisují marihuaně. Ale to už je možná trochu mimo.

GanjaPhantom

Old Post 24-03-2001 v 15:16 PM
Bidlo je offline   Profil uživatele Bidlo   Find more posts by Bidlo   Foto galerie člena Bidlo   Click here to Send Bidlo a Private Message   Add Bidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Upozornění Příspěvek č. 14

S tim absolutne nesouhlasim. Hulim asi rok a pul skoro denne a jsem peknej vymastinkov. Ten mozek uz neni absolutne to co byval. Ale da se to prezit, zas tak hrozny to neni.

Old Post 01-04-2001 v 20:21 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bidlo
Stálý Člen

Karma uživatele Bidlo - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 15

Taky jsem měl období kdy jsem hulil častěji(denně), ale nemyslím si, že by se to na mým mozku nějak podepsalo. Známky mám pořád stejný (chodím na docela těžkou školu- dle mýho názoru).
Svoje tvrzení jsem opřel o nějaké tuším britské výzkumy, zabývající se právě tímto problémem. Byl srovnáván počet slov, které si zapamatují huliči a nehuliči. Ještě jeden den po zahulení byly výsledky o něco horší, ale pak téměř totožné. Vlastně o zlomek nižší, ale to bylo připisováno tomu, že lidé co hulí se rekrutují zejména ze slabších lidí (ne všichni) co se týče inteligence(nevím jak bych to řekl, aby se nikdo tady neurazil:-)

GanjaPhantom

Old Post 03-04-2001 v 20:48 PM
Bidlo je offline   Profil uživatele Bidlo   Find more posts by Bidlo   Foto galerie člena Bidlo   Click here to Send Bidlo a Private Message   Add Bidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 16


Me by spis zajimalo, jak je to, kdyz prestanu hulit. Tak se to zase vrati do normalu, ne? Ja jen aby nevznikal nejakej posahanej syndrom :-)

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 04-04-2001 v 14:28 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3706690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív