Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1.Out 07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Obecné 1.Out 07 Příspěvek č. 1

takže tento rok sem se rozhodl že něco hodím ven jako každý ale tentokrát se o to budu víc starat a zasadil sem jich víc 5x noname + ještě nechávám rust 1x orange bud(jen tak na zkoušku) doma a ten asi nechám v květináči a dám to pak na balkon. Ještě ktěm venkům začínám hnojit krystalolem start (přiměřená dávka) a ještě sem si udělal zalivku z kopřiv

Hlína: je tam navezané bahno z rybníka, pak sem tam dosipal ještě zahradnicky substrát a přidal trochu perlitu

některé sem přesadil tak před 3 týdny a dvě sem přesadil minulý týden

fotky budu postupně přidávat...

AART

Old Post 30-05-2007 v 17:37 PM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 2








tak tady sou ty fota...
1/ noname2
2/ noname1
3/ noname2
4/ noname1
5/ noname2
6/ noname4
7/ noname4

AART

Naposledy upravil A.ART 30-05-2007 v 20:57 PM

Old Post 30-05-2007 v 20:00 PM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 3



a ještě další fotky ..
1/ noname3
2/ noname3

toť zatím vše .....
později přidám další

piště, raďte, (kritizujte)

AART

Naposledy upravil A.ART 30-05-2007 v 21:00 PM

Old Post 30-05-2007 v 20:42 PM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Fadním NoName rostlinkám, sám v nich jedu letos a loni sem měl taky NoName, pak je dobrý jim vymýšlet svý jména ;-)

Old Post 30-05-2007 v 21:15 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 5

Zedy :mno je lepsi davas svoje jmena radsi origos modelum , ale tak NN muze vzdycky prekvapit no, to je na tom to surprise.

Btw jinak tyhle N N zatim vypadaj v celku dobre, at roste

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 30-05-2007 v 21:53 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 6

jo o těch jmenech sem taky přemyšlel ale zatím sem to nechal tak...uvidí se kolik bude samic a jaký to bude hulení...

AART

Old Post 31-05-2007 v 20:28 PM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7









tak skoro po 14 dnech sem přidávám nové fotky kytky docela dost porostli...

AART

Old Post 10-06-2007 v 10:18 AM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 8


a ještě skoro na všech kytkkách ( na listech) se mi objevilo toto viz. obrázek
poradte co to muže byt nebo co s tím... dík

AART

Old Post 10-06-2007 v 10:31 AM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od A.ART
a ještě skoro na všech kytkkách ( na listech) se mi objevilo toto viz. obrázek
poradte co to muže byt nebo co s tím... dík


co s tím? snadná rada: pročti si thready o škůdcích!
(a jinak bych se tím moc nevzrušoval, protože z každej kytky venku v přírodě si prostě čas od času ňáká potvora trochu ukousne proti tomů můžeš leda tak ručně obírat housenky a slimáky).

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 10-06-2007 v 11:09 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudson
Stálý Člen

Karma uživatele hudson - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 10

Hej kamo je to piďalka viz. http://grower.cz/forum/showthread.p...idalka+podzimni

1.GrowOut07 by huds
Sklizej jen to co zasadis...
Keep smoke ganja mean

Old Post 10-06-2007 v 11:11 AM
hudson je offline   Profil uživatele hudson   Find more posts by hudson   Foto galerie člena hudson   Click here to Send hudson a Private Message   Add hudson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 11

ok... zatím dík

AART

Old Post 10-06-2007 v 15:48 PM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 12


tak tady mám foto a chci ses vámi poradit jestli je to samec nebo samice...já bych spíš řekl že samec....

a jestli jo tak co s ním mám ted dělat...jo a sory ale líp to asi nevyfotím

AART

Old Post 13-06-2007 v 19:38 PM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od A.ART
tak tady mám foto a chci ses vámi poradit jestli je to samec nebo samice...já bych spíš řekl že samec....

a jestli jo tak co s ním mám ted dělat...jo a sory ale líp to asi nevyfotím


óoj ..a podle čeho bys to jako chtěl poznat? vidíš tam snad ňáký koule nebo blizny??? (a navíc ta fotka je rozmazaná jak máslo po chlebu, s tímhle se můžeš jít leda tak vytřít... hele, nastav si na foťáku kytičku (makro), opři se o něco, nebo ho na něco polož, zaostři a pak teprv foť!).

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 13-06-2007 v 20:06 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14

to: Tayem de Tox: já vím že ta fotka je na hovno ale vola ze mě dělat nemusíš... jenom sem se normálně zeptal...

AART

Old Post 14-06-2007 v 20:23 PM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od A.ART
to: Tayem de Tox: já vím že ta fotka je na hovno ale vola ze mě dělat nemusíš... jenom sem se normálně zeptal...


a co jinýho s tebou mám dělat???kouknuls třeba do FAQ nebo jsi se snažil najít nějaký informace o rozpoznání pohlaví?? dost těžko, protože to bys věděl, že bez květu poznáš leda tak prd.
(jo a jinak sem se ti snažil poradit, jak to províst, abys nefotil takový mazaniny. i telefon dokáže vyfotit líp než tohletamtotady. a to sem se snažil proto, protože sám jsem s tím měl ze začátku docela problémy...ale jak jsem ti už napsal- všechno je to v tom makro nastavení a pevnej ruce/podložce).

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 14-06-2007 v 20:51 PM

Old Post 14-06-2007 v 20:44 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A.ART
Stálý Člen

Karma uživatele A.ART - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16

to: Tayem de Tox : všechno sem si prošel a zjistil sem že se do dá poznat i dřív ( preflowers) ale tak to je jedno pokusím se to vyfotit lípa asi ještě chvíli počkám... jo a makro sem fotil taky ale byly taky rozmázly ...a tato se mi zdála být nejlepší.. ale co to je jedno

AART

Old Post 14-06-2007 v 21:09 PM
A.ART je offline   Profil uživatele A.ART   Find more posts by A.ART   Foto galerie člena A.ART   Click here to Send A.ART a Private Message   Add A.ART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2022 - Out 2022 - 19 odpovědí
06-08-2018 - Out 2018 - 6 odpovědí
17-04-2016 - Out 2016... - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2409710 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív