Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Hnědé blizny v 20dnu květu , plíseň ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Dotaz Hnědé blizny v 20dnu květu ? Příspěvek č. 1






Zdravim groweři.
Mam tu celkem velkej problem, na dvou kytkach se mi objevili hnedy blizny. Delaji to obe Shivy a jeden Noname taky zacina. je videt ze ty hnedy blizny sou jakoby hubenejsi nez ty bili. Zdá se mi jako kdyby ty hnedy byly uplne vysuseny, je mozny ze to bude teplotou ? ta je u palic nejakych 26 stupnu(mozna o trochu vic) , podle me kdyby to bylo spaleny, tak by nejdriv byly spaleny listy ktery sou kousek pred palickama . Nevim co s tim mam delat a tak vas zadam o radu. diky moc

Jak je vidět na vsech fotkach krome té čtvrté, ty blizny sou znatelne hubenejsi a zrejme vyschlejsi, nebo spalene ? ja fakt nevim. Tu ctvrtou sem tam dal jen pro srovnani jak vypadaji ostatni dva modeli, ktere maji blizni temer uplne bile.
Treba na tyhle fotce, jsou blizny uplne vlevo naprosto tenoucky. http://grower.cz/forum/image.php?at...67809&size=full

a na te posledni fotce se do hneda zbarvuji jen blizny vlevo. http://grower.cz/forum/image.php?at...67811&size=full

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Naposledy upravil Lagutoda 28-05-2007 v 22:10 PM

Old Post 28-05-2007 v 22:00 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 2

tak mne sa nieco podobne tiez stavalo len na urcitych modeloch, bral som to tak, ze je to ina genetika.zial zastavit alebo odstranit to susenie som nedokazal...skus popozerat nejake fotoserialy indoor a pozri ci v 20dni kvetu nenajdes nieco podobne.


r

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 29-05-2007 v 12:06 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 3

Mno LIX mi rekl ze by tohlo byt blizkosti od zarovky, coz si teda taky myslim, ale zas na druhou stranu by snad byly spaleny i trosku listy ne ? a to sou listy asi o 2-3 cm bliz k lampe nez palicky ( blizny ). a tak sem pridal vetrak na ofuk zarovky, tak snad to k necemu bude .

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Naposledy upravil Lagutoda 29-05-2007 v 14:22 PM

Old Post 29-05-2007 v 13:39 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOLD
Stálý Člen

Karma uživatele BOLD - 86% PěstitelskáKarma uživatele BOLD - 86% PěstitelskáKarma uživatele BOLD - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 4

Ties sa mi prave deje nieco podobneho rastlinky krasne kvitly kazda sisulka mala biele rovne bliznicky a urobil som postrek phytaminom a to bolo osudne na druhy den boli bliznicky skrutene uz nie tak rovne a zacali hnednut je to moja vina nemal som ich strikat v kvete bojim sa ze sa to teras pekne po*ebalo ale moja vina ja len tak

Old Post 30-05-2007 v 01:32 AM
BOLD je offline   Profil uživatele BOLD   Find more posts by BOLD   Foto galerie člena BOLD   Click here to Send BOLD a Private Message   Add BOLD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 5

V květu Zádné postriky... jedine snad ze by ste chteli na palicích plíseň
stříkat se smí do 14/12/12
Dej dál lampu a vetší ofuk... neboj ještě nezrají

Old Post 30-05-2007 v 11:45 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6

Mě se to dělo taky a to sem neměl pod lampou.Bylo to na okně.Asi po měsíci sem sklízel protože se to uplně seklo v růstu a už to nejelo dál.Bylo to jen měsíc na květu.

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 30-05-2007 v 12:05 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 7

Kaspars : mno dam na vase rady a zkusim to no.
Diky vsem

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 30-05-2007 v 14:02 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 8

zdravim,jestli muzu,neco podobneho se mi stalo u OUTu a dosel jsem k nazoru ze ty bylo tim ze jsem si je samou jaskou porad prohlizel a dokud jsem na ne nesahnul,bylo to OK takze bach na to......

DEN/NOC

Old Post 03-06-2007 v 18:15 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 9

Ok, radsi nesahat

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 04-06-2007 v 22:15 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 10

jako v obchode... vybirejte ocima :-)

Old Post 04-06-2007 v 22:31 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 11

To samy se prave deje mne, dnes to mam 24-ty den na kvetu palicky zacinaj hnednout,pred dvema dny sem to postrikal bioolem,a vod ty doby to hnedne,tak by mne zajimalo jestli to muze byt od toho postriku nebo cim to je.

Old Post 29-08-2007 v 21:56 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bench_NM
Stálý Člen

Karma uživatele Bench_NM - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 12

tam hore uz bolo pisane, ze ked rastlinka uz kvitne, nemaju sa davat ziadne postreky

PSYCHADELIC»ŢRANCE

Old Post 30-08-2007 v 12:45 PM
Bench_NM je offline   Profil uživatele Bench_NM   Find more posts by Bench_NM   Foto galerie člena Bench_NM   Click here to Send Bench_NM a Private Message   Add Bench_NM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 13

no to jsem si samozrejme precet ale kdyz to tady procitam tak jini taky pouzivaj postrik a ze by jim to zhnedlo nikdo nepsal tak nevim,zajimalo by mne jak to dopadlo tomu lagutodovi,jak mu to pokracovalo v kvetu.

Old Post 30-08-2007 v 17:07 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukokuko
Stálý Člen

Karma uživatele fukokuko - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 14

ja mam outdoor a tiez mi zacinaju ako keby vysichat blizny a hnednu , zda sa mi za odtej doby ako som zacal hnojit na kvet tak to zacali robit , dufam ze mi rastlinka dozrie v pohode

Old Post 11-09-2007 v 19:07 PM
fukokuko je offline   Profil uživatele fukokuko   Find more posts by fukokuko   Foto galerie člena fukokuko   Click here to Send fukokuko a Private Message   Add fukokuko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dStanly
Stálý Člen

Karma uživatele dStanly - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15


tiež mám podobný problém mno moc sa ním nezaoberám ... postrekujem phyt-aminom a raz som strekol alga bloom-om je to na kvet výrobca udáva že to robí dobre vždy od growerov som čítal že to striekajô aj v kvete tak len dúfam že to nesplesnivie mimochodom paličky sú asi 28deň v kvete.. prikladám foto aj ked to tam asi moc neuvidíte.. nie je to zas nijak extrémne.. ale je to zvláštne..

:P...kto si to nevie vypestovat nech to ani nefajci...:P

Old Post 04-11-2007 v 13:15 PM
dStanly je offline   Profil uživatele dStanly   Find more posts by dStanly   Foto galerie člena dStanly   Click here to Send dStanly a Private Message   Add dStanly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muscaria
Stálý Člen

Karma uživatele muscaria - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Kaspars
V květu Zádné postriky... jedine snad ze by ste chteli na palicích plíseň
stříkat se smí do 14/12/12
Dej dál lampu a vetší ofuk... neboj ještě nezrají


V květu stříkám Phytamin už x let a nikdy jsem plíseň neměl.Základem je dobrej ofuk a dobrej odtah, pravidelná sterilizace growroomu - pak ti plíseň nehrozí.

Old Post 15-11-2007 v 08:05 AM
muscaria je offline   Profil uživatele muscaria   Find more posts by muscaria   Foto galerie člena muscaria   Click here to Send muscaria a Private Message   Add muscaria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5108750 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív