Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Výpadek Groweru ? 22.5 cca od 16 hodin ? Ztráta soukromých vzkazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Palec dolů Výpadek Groweru ? 22.5 cca od 16 hodin ? Příspěvek č. 1

zdravím vás přátele.
taky vám dneska vypadával Grower cca od 16 hodin do deseti vecer ? asi hloupa otazka ptz sem jeste psal par lidem at zkusi a taky nic. Nevite nekdo cim to bylo ? Normalne sem nevedel co mam doma delat, kdyz si ani nemuzu cist magazin o svém koníčku

Mno ikdyz ted teda koukam ze sou tu nekde prispevky i treba z 17ti hodin atd. to sem z toho fakt bláázen

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 22-05-2007 v 21:32 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 2

STává se to často............. tak 2krát so měsíce určitě.......co s tím naděláš......

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 22-05-2007 v 21:34 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Vochomurka
STává se to často............. tak 2krát so měsíce určitě.......co s tím naděláš......


Nezakládat o tom thready pokaždé když to spadne...

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 22-05-2007 v 21:39 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 4

Jo to se proste obcas stane ...

Nebylo by ale od veci dat na g nejakou malou listu a pokud je vypadek planovany tak napsat kdy a pokud neni planovany tak treba napsat strohe . sry z technickych duvodu nam spadl server ... a je vse vyreseno

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 22-05-2007 v 21:40 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

tiež som bol dnes velmi znepokojený že G nejde.. ale našťastie je to už zanami

Old Post 22-05-2007 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

byli jste rychlejsi nez ja )... kazdopadne sorry kvuli hardwarove chybe nam spadl server...


FYI naposled to byl neplanovany vypadek pred 3-mi mesici...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-05-2007 v 21:57 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7


Mé srdce, mé srdce... Doktóóóóóór!!! Paranoia mne dostala... XERXES noster, K.I.A., R.I.P.

Btw, ač mrtev, jsem tu jedinný komu přijde divné to co můžete vidět na přiloženém obrázku...? Že by už to začalo? Intuice? Lidé sem přispívají aniž by si přečetli co toto vlákno vůbec obsahuje? Vyšší moc? Komorous? UFO? Ten-týpek-odvedle? Sociální nejistoty? Masové zklamání v jihovýchodní Kambodži nebo že by moravský odzemek?

Naposledy upravil 22-05-2007 v 22:48 PM

Old Post 22-05-2007 v 22:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


Jůů, díky, to jsem si vážně přál, lepší dárek jsem nemohl dostat... Kdybych na to nebyl byl býval upozornil tak by se sem nikdo nepodíval... supr... Jen houšť...

Btw. smazala se mi většina těch PMek které jsem potřeboval a ty které jsem nepotřeboval zůstaly do poslední... Díky, vyšší moci, díky za dnešní den...

Old Post 22-05-2007 v 22:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

databáze je holt sviňa... naprostej respekt calosovi, že má pod palcem takovýho molocha... uživatelů skoro dvacet tisíc.. tři predele resp. třista tisíc příspěvků... whooa

XA: zobrazení se updatuje jednou za čas

Old Post 23-05-2007 v 01:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Já vím, to mělo být jen rétorické cvičení ale ty PMka mne fakt dost mrzí

Old Post 23-05-2007 v 01:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od omnihash
jojo taky mi zmizlo nějaký PMko... co naděláš? Hovno.

Tak takk.

Old Post 23-05-2007 v 07:51 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

twe neplašte lidi

jak tu někdo řekl... děte se projít... nebo zkuste www.google.com

ROFL

Old Post 23-05-2007 v 10:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

práve som si všimol že mi zostali len 3 PMka ! no toto ešte že som k nim nemal hlboký citový vzťah

Old Post 23-05-2007 v 12:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 14

no vidim to stejne ... me zmizly PM za 4 mesice a pak jeste nejake se starsim datem ... nepocital jsem ale mozna kolem 100 mozna vic ....

citace:
Původní příspěvek od Breadhacker
no..mě zmizelo cca 20 PM s adresami atd...no prostě průser...

Presne tak taky par adres a tak ...

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 23-05-2007 v 13:42 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Poškození databáze PM-ek. Příspěvek č. 15

Potvrzuji. Opravdu mne to mrzí, bohužel PM-ka byla částečně nenávratně ztracena během HW havárie kvůli selhání disku a poškození databáze.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 23-05-2007 v 13:49 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 16

Mno teda me se to stalo poprve , ze by byl nejaky vypadek groweru, a proto mi to prislo trosku divny.. sem uz taky na Groweru trosku zawislej, presne jak pise Humahnojd , jak si neprectu grower, tak neusnu . jinak samozrejme chyby sou vsude a co se da delat. Respect Carlos

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 23-05-2007 v 13:57 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4275860 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív