Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W 8 kytek: 2xWhite Widow, 2xIce, 2xPeacemaker, 1x Blueberry a Bubble Gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 400W 8 kytek: 2xWhite Widow, 2xIce, 2xPeacemaker, 1x Blueberry a Bubble Gum Příspěvek č. 1

Čusk groweři, poštěstilo se mi poprvé zkusit indoor pěstování ve skříni, takže tenhle thread bude o tom, jak si vedu.. Teda vedem - došlo k tomu takhle: s growerem jménem witekind chodím do školy, hulíme spolu oba pěstujem... Witekind loni pěstoval poprvý ve skříni a od tý doby..no prostě mu to doma zakázali.

Takže mi jednoho krásnýho dne povídá: nechceš zkusit indoor? Že má všechno vybavení akorát shání nějakej prostor. Já protože sem nadšenej pěstitel a chtěl jsem to dycky zkusit jsem samozřejmě hnedka souhlasil. Do týdne jsem sehnal skříň, během dalšího tejdne jsme ji upravili a připravili, nakoupili řízky (Wite něco ještě zasel) a od dalšího pondělka už jsme jeli. Datum začátku svícení je 12.3.

Skříň má docela zajímavou historii, i když pro nás to byly akorát problémy navíc. Nejdřív jsme ji měli u mě na zahradě v takovým baráčku. Jenže moje babka s dědou jsou policajti takže mi to hned vyhmátli a že ji zlikviduju, Takže běhání, shánění a nakonec moje velehodná tetička se rozhodla mě vzít pod ochranu, aa že tu skříň můžem dát k ní do domečku. Takže převoz celý skříně i s kytkama, kupa práce - po prvním týdnu. Ten den, co jsme ji odpojili a převezli, jsme ji taky zapojili takže žádnej velkej šok pro kytky. Šoupli jsme ji do místnosti, kde je zkušebna ale to se nakonec ukázalo jako velká chyba...

Další 3 týdny byla skříň ve zkušebně, jeli jsme 22 hodin světla aby povyskočili abysme to trochu urychlili. Ale po těch 3 týdnech se ve zkušebně objevila plíseň, bylo tam přes 40 % vlhkosti od tý skříně, takže jsme ji museli zase stěhovat. Nástroje a elektronika určitě děs¨ně trpěla, třeba na bicích se zespodu na blánách usazovala vrstvička vody...

Přestěhovali jsme ji na půdu, do podkroví, vim taky to neni nejvhodnější místo ale kdyby nebylo těch hiců, tak je úplně ideální. Od tý doby žádnej problém (skoro). Zhruba po měsíci a kus jsme ubírali z 20 hodin vždycky po dvou až jsme měsíc a půl po začátku dospěli ke 12 hodinám.

Už musim letět, taže pokračování románu a fotečky přidám, až budu zase moct..třeba dneska večer

Old Post 17-05-2007 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 2

A už je to tady! Fotečky z pěstování...

Ale nejdřív pár suchejch dat: rozměry skříně: asi 1,3 x 0,5 metru a na výšku asi 2 metry.

Začátek svícení: 12.3.2007
Kytky:
1. řízky od wildy (známá kvalitní genetikou), Blueberry, dvě Bílý Vdovy, dva PeaceMakers a 2x Ice. Řízky byly pěkný, chycený
2. kytíčky ze semínek: ze začátku tam byl BubbleGum, Love Potion a Hash Plant, nakonec zbyl jenom BubbleGum. Love Potion si kámoš odvez na zahrádku a HashPlant jsme z nedostatku místa přemístili na balkón

Naposledy upravil 11-05-2008 v 21:16 PM

Old Post 23-05-2007 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3




První fotky jsou z 19.3., vlevo jsou PM, BB v černým květináči, ty 3 nahoře jsou PM a ty dvě vdovy a Ice jsou umístěny vpravo dole. Ta mini-kytí vlevo nahoře je ten Bubble

Ještě připojím trochu technického info: zářivka 400W, 2 větráky nahoře a dole, + jeden nad vrcholky

Naposledy upravil 23-05-2007 v 12:09 PM

Old Post 23-05-2007 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4




Další fotoz: 25.3. 2007

Je vidět, že kytky docela valej. Teď ze začátku měly 20 hodin světla denně.

Zleva: nahoře: PeaceMaker, WW, Ice, Ice
dole: PeaceMaker, BluBerry, WW, BubbleGum

Old Post 23-05-2007 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5




Fotky z 2.4.2007



Zhruba od to 25., 26.3. dotávaly kytky 22 hodin, dokonce na tejden (omylem ) 24 hodin světla, takže valily jak šílený.

Pořadí:
zleva nahoře - PM, WW, Ice, Ice
zleva dole - PM, BB, WW, omladina (BubbleGum, Hash Plant, Love Potion)

na třetí fotce jsou ty poslední 3 jmenované kytí - ze semínek

Naposledy upravil 23-05-2007 v 12:09 PM

Old Post 23-05-2007 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


Fotky z 8.4.2007.

Každej den při zalívání jsem valil oči, jak vždycky povyskočily. Potom, co jsme přišli na to že maj 24h (bylo to asi 8.4.) tak jsme jim ubrali na 22h.

Pořadí je stejný jako minule...

Naposledy upravil 23-05-2007 v 12:10 PM

Old Post 23-05-2007 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7



Stav dne 13.4.2007...

Old Post 23-05-2007 v 11:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8




Po 13.4. jsem neměl moc čas fotit, takže další fota jsem udělal asi až za 10 dní. Pokud chcete někdo hezký pozadí na plochu, tak 13. jsem si trochu ulítnul a vytvořil tyhle fotky...

Old Post 23-05-2007 v 11:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9




Tááákže... když už kytky začaly bejt neúnosně zarostlý, rozhodli jsme se "trochu" je nařízkovat.

Hlavní řízkování proběhlo s witekindem a jedním kámošem (jeho byla ta Love Potion) a to přesně 18.4.2007. Ten den jsme vyrobili celkem přes 80 řezů, ze všech kytek (plus dva z LP). Nejvíc zarostlý byly Bílý Vdovy a Peacemakers a nejmíň řízků bylo naopak z Ices.

Použili jsme techniku práškového Stimulaxu, sázeli jsme do mokrého substrátu na řízkování s Perlitem v poměru Perlit:substrát plus mínus 1:2. Poté jsme ještě řízky zalévali Root stimulátorem a Enzymes+ v trochu silnějším poměru a bohatě rosili. Prvních 14 dní byly ve zkušebně (=nepřímé slun. světlo, teplota akorát, vlhčeji), potom u mě v pokoji (=teplo, průvan, mrtě světla).

Úspěšnost řízkování jsme měli asi 98% . Nevim kolik řízků si to nedalo, ale z těch 80 to byly tak tři, čtyři. Některý se chytaly pozdějc, ale nakonec se taky chytly

Na první fotce je PM před řízkováním (pro srovnání-stav kytek), pak už samotný řezy plus před nima rostlinka Love Potion, kterou si kámoš ten den odnes ze skříně dom.

Old Post 23-05-2007 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10




Další foto je po ubíránáí hodin a těsně před přepnutím na květ 20.4.2007.

Jenže pak se stal průšvih - špatně nastavená automatika dávala strašně moc zálivky, takže to proteklo a dole v místnosti udělalo na stropě zajímavej obrázek. Ostatní si už ale nemysleli že je tak zajímavej, takže jsme museli skříň zrušit. Nakonec jsme jí tam mohli nechat, ale důležitý je, že díky tomuhle průšvihu ä zmatku kolem byly kytky tejden u mě v pokoji, tedy na normálním světle =>> dost se vytáhly.

Takže přepnutí na květ se může datovat až od dalšího tejdne, tedy od 27.4.2007. Nechali jsme jim klasiku - 12 hodin světla.


Fotky jdou za sebou takhle: počítám i ty v dalších příspěvcích:

Blueberry zvrchu
Bubble Gum ze strany
Bubble Gum zvrchu

Ice ze strany (ten větší)
Ice zvrchu (ten menší)
Peacemaker zvrchu

Peacemaker2 zvrchu
Peacemaker2 ze strany
White Widow zezhora

White Widow z boku
White Widow2 zezhora

Naposledy upravil 23-05-2007 v 12:11 PM

Old Post 23-05-2007 v 11:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11




Další foto z 20.4.

Naposledy upravil 23-05-2007 v 12:10 PM

Old Post 23-05-2007 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12






...

Old Post 23-05-2007 v 12:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13






Poprvé znova jsem kytky fotil 14.5. a už měly naběhnutý paličky. Můžete se přesvědčit, ale kvůli špatnýmu světlu ty fotky nejsou moc kvalitní:

Bubble Gum
Blueberry
Ice
Peacemaker
White Widow

Old Post 23-05-2007 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14




18.5.2007

Kytky kvetou, co jim síla stačí. Už tam vidim ty budoucí čůra muhaha

Fotky Blueberry

Naposledy upravil 23-05-2007 v 12:27 PM

Old Post 23-05-2007 v 12:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


18.5.2007 Bubble Gum

Old Post 23-05-2007 v 12:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16



18.5.2007 White Widowz

Old Post 23-05-2007 v 12:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4359340 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív