Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Bubbler, neroste to.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Hydroponie Příspěvek č. 1

Dal jsem do bubbleru zakořeněný řízek (kořínky čouhaly skrz rockwoll) a svítím na něj sodíkem už 6dní a stále neprorostli kořínky skrz keramzit do živynného rostoku a řízek neroste.

Jak vám dlouho trvalo něž to začalo růst?

Nevím jestli to je normání a nebo je chyba v rostoku.
ROZTOK MÁM : ph 6 ,celková tvrdost vody je 4stupně, vodu si vozím přírodní čistou.

Dík za odpovědi, jsem stoho už nešťastný že to nejeví známky růstu.

Old Post 11-03-2002 v 03:04 AM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 2

Cannabidiol: Muze to byt teplotou u vrsku kytek nebo sokem z premisteni zpod zarivek pod sodik.
Jak vypadaj listy?

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 11-03-2002 v 03:22 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 3

Právě že listy jsou troch světlé, nažloutlé.

Teplota je o.k. 25stupňů

A roztok je s hnojením General hydroponics.

Dal jsem tam jen rači 1ml od každého (3složkový) na 20litrů, takže si myslím že spálený to taky nemůže být.
fakt neví.

Old Post 11-03-2002 v 03:28 AM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 4

Cannabidiol: Tipnul bych si to na ten sok, dej lampu vejs. Tedy cca vykon ve wattech/5. Napr. 400W/5 = 80 cm.
Nejsou nahodou General Hydroponics trislozkovy prave proto, ze se dava kazda slozka v jine fazi? Bacha na to! Zkus si to tady vyhledat.

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 11-03-2002 v 03:47 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
potdesigner
Nový Člen

Karma uživatele potdesigner - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 11 

Palec nahoru Příspěvek č. 5

To canabb:Ja pouzivam taky general hydroponics a muzu ti rict ze takhle nic nevypestujes:

Rustova faze: Kvet:


Flora gro-25ml-20l Flora gro-9-10ml-20l
Flora micro-15-17ml-20l Flora micro-15-17ml-20l
Flora bloom-9-10ml-20l Flora bloom-25ml-20l


roste to jak blazen,

Old Post 11-03-2002 v 13:32 PM
potdesigner je offline   Profil uživatele potdesigner   Find more posts by potdesigner   Foto galerie člena potdesigner   Click here to Send potdesigner a Private Message   Add potdesigner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 6

Nazdar - koukal jsem do zaznamu, a mas pravdu: rizek se po presunu do bubleru nerozjede hned, trva to tak tyden (u 'Morava' skunku), Blueberry to trvalo dva tydny, nez se rozjela. Rekl bych, ze potrebuje chvili casu, nez se vytvori dostatecny korenovy system - a ze zacatku nema moc cim nabirat ziviny, takze moc neroste - proste chvili trva, nez rozetne ten uzavreny kruh..... taky asi dost zalezi na odrude.
Zacal bych se drbat na hlave tak po dvou tydnech, do ty doby bych byl v klidu, jestli jinak vypada normalne a nechcipa.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 11-03-2002 v 14:40 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 7

to cannabidiol

- minulej rok jsem taky přesazoval kytky do bubbleru, měl jsem je v kokosu a přendaval jsem je do keramzitu,
u kytek, kterým jsem kořínky protáhl skrz květník, tak aby byly částečně ponořený do roztoku, to bylo OK,
ale kytkám, který měly kořeny schovaný v květníku a zasypaný keramtitem, začaly při prorůstání květníkem
do volného prostou odehnívat kořeny, bylo to asi způsobeno bublajícím vzduchem, který tyto čerstvý kořeny decimoval,

- náprava byla následující, kytky jsem přesadil tak, aby jim kořeny čouhaly do roztoku a pak teprve bylo všechno v pořádku a kytky rostly jako z vody

- zkus se kouknout, jak vypadají kořeny, podle těch se to dá hned poznat

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 11-03-2002 v 16:21 PM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Hydroponie Příspěvek č. 8

Dík za informace

Dneska to bude 7dní co svítím na řízky a už vykukujou první kořinky.

Listy jsou docela nažloutlé.Možná to je vodou, mám ji dost měkou.Informoval jsem se u prodejce hnojiva General hydroponics a řekl mi že je to určené do tvrdčí vody něco okolo 16 stupň celkové tvrdosti.

Ale nejspíš to bude tím šokem z jiného světla atd.

S tou konncentrací to zvíším jen co budou trošku vylézlé kořeny.
čus

Old Post 12-03-2002 v 20:18 PM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 9

Já jedu bubler tak 14 dní. jedu 400W T SUN vody tak 3 kýble cca 25-30l. Do toho 10ml Wuxal. V neděli přidám krystalon Start. No kytky nejedou a nejedou. Ty co jsou v zemi okolo jsou daleko lepší. Všichni psali že v hydro je sklizen za 3 - 3,5 měsíce. Nevim jestli dělám něco špatně a kytka nemá šmrnc. Listy nahoře, hlavně ty nové jsou velice světle zelené ale až skoro křiklavě zelené. takovou zelenou jsem ještě neviděl?? Kořeny prorostly skrz ty rostou jak blázen, ale nahoře nic moc? Udělám nějaké fotečky a schválně co vy na to?

Old Post 21-03-2002 v 21:00 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bush-style
Stálý Člen

Karma uživatele Bush-style - 85% PěstitelskáKarma uživatele Bush-style - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 98  

Hydroponie Bush-style Příspěvek č. 10

Ja jsem si ted objednal hnojivo General Hydroponics(flora micro),vy se tady zminujete o tom,ze to neporoste bez tech dalsich dvou hnojiv(myslim tech flora gro a flora bloom)Tak to si musim objednat dalsi ty dve hnojiva?Prosim moc moc odpovezte mi.Bush-style


Nejvice nestastny clovek je ten..........komu to neroste!!!

Old Post 22-03-2002 v 14:31 PM
Bush-style je offline   Profil uživatele Bush-style   Find more posts by Bush-style   Foto galerie člena Bush-style   Click here to Send Bush-style a Private Message   Add Bush-style to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 11

kytka se začíná lepšit. chce to fakt asi jí dát čas. 14 dní ji mám a je to lepší. přidal jsem krystalon 1 odmětku + 10mlWuxal na 25-30l. Je to OK.

Old Post 27-03-2002 v 18:52 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

2bushstyle Příspěvek č. 12

to bys mel...je trislozkovy ztn. ze se michaj vsechny tri slozky v ruznejch pomerech podle faze rustu...s jednim toho moc nevypestujes

Old Post 27-03-2002 v 19:15 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ted
Nový Člen

Karma uživatele Ted - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 13

2 Cannabidiol
Letos sme delali prvni bubbler v zivote, funguje par tydnu. Na co sem ted docela cumel zes psal, ze jsi to dal nejdriv do rockwoolu a pak meli korinky prorurst skrz keramzit. No my mame tesne nad vodou ten rockwoll, skrz kterej korinky couhali uz pri presazeni a to cely je zasypany keramzitem. Rozhodne by pri presazovani meli imo korinky sahat az do vody, jinak to jen tak neporoste. No nemuzem si na nic zatim stezovat...

Old Post 12-04-2002 v 00:58 AM
Ted je offline   Profil uživatele Ted   Find more posts by Ted   Foto galerie člena Ted   Click here to Send Ted a Private Message   Add Ted to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Hydroponie kořeny Příspěvek č. 14

Já jsem píchl řízek do rockwoolu až byly vidět kořínky ve spod tak jsem to šoupl do hydro květináče a zasipal keramzitem a pak jsem čekal až kořínky prorostou skrz květináč a keramzit. Hladina roztoku byla těsně nad rockwoolem (v začátku).

Old Post 12-04-2002 v 19:35 PM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Hydroponie Příspěvek č. 15

S postupem času zjištuju že to pořád není OK. Možná je to tim že měnim roztok v bubláku 1x za 14dní. kytka pak živiny vysaje a nic nedostává. takže jsem se rozhodl že to budu měnit kažký týden a přidám pokaždé 1ml Wuxalu. když se to nezlepší tak nevim.

Old Post 13-04-2002 v 21:36 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4013010 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív