Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Bolí vás plíce ?! Bolest na hrudi a prsou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
homeopat
Nový Člen

Karma uživatele homeopat - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 17

Ano, k doktorovi se chystam, ale zajimalo mě, jestli se to stava jenom mně.
Je možné, že to mam od páteře, jelikož mam skoliózu.

ad jidlo, taky mě to napadlo, že to může byt jidlem ... je fakt, že sem za 4 roky nabral okolo 15kg s hulenim mam mega chutě něco jest.

Old Post 29-07-2008 v 10:23 AM
homeopat je offline   Profil uživatele homeopat   Find more posts by homeopat   Foto galerie člena homeopat   Click here to Send homeopat a Private Message   Add homeopat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 18

niekedy som mal podobne problemy, a doktor - teda ortoped mi povedal ze mam skoliozu, (vychylenie chrbtice z osi) to bola skor ta bolest v podpazi. a take to pichanie v hrudniku cez prsny sval moze suvisiet aj s KRÍŽAMI ,neviem ako sa to povie cesky, zacal som cvicit a dalo sa to do normalu

- chodis zhrbeny ? skus sa vystriet ,

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 29-07-2008 v 10:45 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homeopat
Nový Člen

Karma uživatele homeopat - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 19

a jakym způsobem si to cvicil? jake cviky?
u nas se tomu taky říka kříže

Old Post 29-07-2008 v 10:50 AM
homeopat je offline   Profil uživatele homeopat   Find more posts by homeopat   Foto galerie člena homeopat   Click here to Send homeopat a Private Message   Add homeopat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 20

heh ortopéd mi predpísal masáž v nemocnici a po masáži som chodil do telocvične- tiež v nemocnici. tam bola taka cvičiteľka a tá mi ukázala asi 20 cvikov, ktore som si mal zapametať a cvčiť ich každý deň doma, cvičím ich doteraz , ale už menej ( bol som tam dokopy 5 krát aby som si tie cviky zapamatal )

- a obmedzil som aj hulenie

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 29-07-2008 v 10:59 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homeopat
Nový Člen

Karma uživatele homeopat - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 21

By me docela zajimalo, jake cviky, ale asi taky navstivim ortopeda
mne praveze nepripadne, že moc hulim ... 1x denne dam 1-3 prdy lampy, nebo i to je moc? kdyz se kouknu na kamose, co huli od rana do večera

Old Post 29-07-2008 v 11:12 AM
homeopat je offline   Profil uživatele homeopat   Find more posts by homeopat   Foto galerie člena homeopat   Click here to Send homeopat a Private Message   Add homeopat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 22

podla mna v tom hulenie nehra vecsiu rolu, joo a este mi povedal ze podla moznosti mam dost plavat - bazen a tak. a to hulenie som obmedzil z inych pricin , u mna to bolo viac faktorov preco som ho obmedzil a ten s tymi bolestami bol asi najmensi ,niekedy som hulil tiez aj 5 krat denne asi rok a pol, a teraz si dam tak raz do tyzdna super odvaz

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 29-07-2008 v 11:44 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zatoichi
Stálý Člen

Karma uživatele Zatoichi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 23

Taky občas zařívám bolest na hrudi a fakt je to od zad.
Sice to bude možná znít jako pitomost, ale pokud dlouho sedíte u počítače, stačí tak 1x za hodinu vstát a pořádně se protáhnout. Spolu s cvičením nejlepší prevence skříplých nervů apod.

Old Post 11-02-2009 v 17:31 PM
Zatoichi je offline   Profil uživatele Zatoichi   Find more posts by Zatoichi   Foto galerie člena Zatoichi   Click here to Send Zatoichi a Private Message   Add Zatoichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 24

Byl sem za známou, která se věnuje rehabilitaci a řekla mi že převážná většina bolestí na hrudi je od páteře. Žebro může být posunuté o kousek dozadu a způsobuje to tu bolest dá se to prej zmáknout cvičením ale na to sem moc línej stačí mi že vím že to není něco vážnýho

Old Post 11-02-2009 v 19:01 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 25

Tak přesně to mám taky-stiha nevim pak co jsou plíce a co už je bránice, nervy nebo to můžou bejt endokriní žlázy-kozy-chtělo by to více pohybu jakožto plavání je asi nejlepší, s posilovnou to může člověk snadno přehnat,

Old Post 09-04-2009 v 06:50 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 26

mno uz jsem paarkrat mel zablokoany zebro a bolelo to jako krava.. akorad to bolelo trochu i na dotyk.. takze si myslim, ze splist si zebro s plicema chce jistej talent

Old Post 11-04-2009 v 11:53 AM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mjetkus
Nový Člen

Karma uživatele mjetkus - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 27

ahoj.chtel jsem se zeptat zda li ma te nekdo zkusenost ze zapalem plic a a naslednou konzumaci travy? uz asi mesic sem nekouril ani nehulil.na tabak jsem se vysral ale mam starsnou chut si dat prda. Mate nekdo nakou radu nebo zazitek stouto nemoci a travou??? z nemocnice sem se vyhrabal asi pred tydnem a hulit bych chtel asi za tyden jen tak boucha na relax....jestli ze nekdo prodelal tuhle nemoc a ma nakou radu napiste prosim.....

blanty krence poto mam rence

Old Post 11-01-2010 v 18:08 PM
mjetkus je offline   Profil uživatele mjetkus   Find more posts by mjetkus   Foto galerie člena mjetkus   Click here to Send mjetkus a Private Message   Add mjetkus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od mjetkus
ahoj.chtel jsem se zeptat zda li ma te nekdo zkusenost ze zapalem plic a a naslednou konzumaci travy? uz asi mesic sem nekouril ani nehulil.na tabak jsem se vysral ale mam starsnou chut si dat prda. Mate nekdo nakou radu nebo zazitek stouto nemoci a travou??? z nemocnice sem se vyhrabal asi pred tydnem a hulit bych chtel asi za tyden jen tak boucha na relax....jestli ze nekdo prodelal tuhle nemoc a ma nakou radu napiste prosim.....


Nevim jestli tohle patří do léčítelství, ale můžeme tak z tvého dotazu udělat

Rozhodně bych nehulil klasickým způsobem - špek. Vyzkoušej vaporizaci, věřím, že samotná ti přinese terapeutický účinek. Roztáhne plicní sklípky a bude se ti i lépe dýchat Zdraví máš jen jedno, ale jak s ním naložíš, to už je jenom na tobě

Old Post 11-01-2010 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 29

zdar lidi tak to vypadá že všichni máme stejnej problém a moje otázka zní zkoušel již někdo mastičku nebo něco jiného z konopí ? a pokud ano co a jak to zabralo(doktory nemám rád a chodim k nim jen když opravdu musim..........)

zdraví zdar

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 24-10-2010 v 20:50 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 30

nu, je tu o tem jedno téma http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 24-10-2010 v 22:08 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3229800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív