Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sthnu to dvakrát?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 17

počítám, že má tak 130cm, vyšší už nemohla být, páč by pak šla už vidět. Kvůli mrazu mi kytí rostli trochet pomaleji než jsem počítal, tak ani nevyužiju celou výšku. Jdem mi hlavně o to vyzkoušet, jestli to vyjde 2x. Druhou várku už udělám krapet vyšší.

Old Post 19-06-2007 v 09:35 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 18

To je slušná vejška A už vysazuješ druhou várku? Když budeš za měsíc a něco sklízet abys to jen prohodil.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 19-06-2007 v 09:42 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 19

času dost, nový osazenstvo nechám 14 dní před pokosem rozjet pod 6kilem, sož bude stačit, abych je rovnou dal pod plachtu. Hustota je dostatečná, teď, když jsem začla zakrývat, tak nejmenší kyti meli tak 15cm. Počítám, že 14 na růstu pod šestkou budou určitě mít 25-30cm. To mi stačí, těch 130cm je maximálka, kdyby se zbláznili a táhly se do výšky, osobně bych radši kytí tak do 80cm. Je jich tam 30, což je až až.

Old Post 19-06-2007 v 10:27 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 20


Přidávám nebulku, na tu bych málem zapomněl. Tahle holka nejlépe pobrala ty mrazíky, který přišli při výsadbě. Doufám, že bude tak silná i ke konci.

Old Post 19-06-2007 v 10:31 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 21

Tak jsem našel na www.hydroponieplus.cz nějaký nový hnojivo. Jmenuje se Top Up od Ecolizer a je to na poslední 3 týdny. Řekl bych, že to bude něco jako Green Sensation, ale je o třetinu levnější. Objednám to a příští týden začnu s aplikací. Jsem zvědavej jak to pofachá. Určitě dám vědět.

Old Post 22-06-2007 v 12:48 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 22

Tak jsem zpátky s novou aktualizací. Kytičky krásně kvetou a začínaj se fajně cukříkovat.
Přidán Top Up do zálivky a EC zvednuto na 1,8 - 2,0. Holkám zbývají ještě tak 3 týdny plus minus.
Připravil jsem již novou várku 30 kloníků, bohužel se mi tak pomýchaly, že nevím kterej je kterej a hold budu čekat jak to dopadne. Jen je škoda, že už nemám akčko, jelikož jsem ho daroval kámošovi k dozrání na zahrádku. Vypadá totiž zatím nejlépe ze všech členů. No jo co se dá dělat.
Zítra budou všechny kloníky přesazeny do hlíny (nemám čas je tak často zalívat, proto jsem na začátek zvolit půdu), do malých květináčků, aby se rozjely a mohl jsem je hodit do mojí bedny rovnou na 12h.

Old Post 02-07-2007 v 09:39 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 23




Přídám foto 35.dne ve zkráceném režimu
1. Nebula
2. AK48 (to je můj favorit)
3. C4

Old Post 02-07-2007 v 09:42 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 24

Bohužel včera jsem zjistil špatnou věc, díky nepříjemnému počasí, kdy pořád chčije, jsem objevil na některých kytičkách zažínající plíseň. Bylo to na všech třech nebulách, a asi dvou kytičkách v jejich největší blízkosti. Plíseň jsem odstranil, ale nedalo mi to a dnes jsem musel všechny tři nebuly připravit o jejich hlavní paldy. Hold Nebuly už nikdy vem, jelikož tohle pheno je nějak moc náchylné. Budu muset každej den nějak otrhávat listí, aby se to více provzdušnilo a hlídat. Přidám nějakou modlitbu, aby se ten nahoře vzpamatoval a poslal mi na ten konec nějaký sluníčko a ne ten zasranej déšť.
Na novou výsadbu pravděpodobně připravím dovnitř nějaký ventilátory, abych mohl kyti ke konci trochu provětrat.

Old Post 04-07-2007 v 13:57 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 25

2nabuloid:
Pleseň je sviňa. Mňa pravidelne oberá o najväčšie šišky a nemá zľutovanie ani nad redšími šiškami. A maximálna maškrta je, keď napadne stonku, nad ktorou je veľa šišiek, ktoré postupne začínajú usychať, takže skôr alebo neskôr ich aj tak bude treba odstrihnúť. Ak ti môžem poradiť, tak tam nainštaluj tie ventiálory už teraz. Určite to v niečom pomôže.
Ad Nebula: S touto odrodou skúsenosť nemám, ale náchylnosť na pleseň je podľa mňa takmer u všetkých odrôd. Mne napádala pleseň aj maximálne riedke nonamy, na druhej strane mi "žrala" husté šišky Durbanov zvnútra. Prajem veľa šťastia v boji s týmto nezmarom.

Marihuana je dar.

Old Post 04-07-2007 v 16:45 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 26

sklizeno!!!!

Bohužel plíseň jsem nevymítil, musel jsem hodně hlavních šišek sundat předčasně, ale alespoň jsem zjistil, že na druhou várku musím dát už jen buble gum (nejhezčí paličky a plíseň skoro žádná). Kytičky už se suší, ale bohužel nestihl jsem je nafotil před popravou, tak udělám nějaký fotos, až hotového materiálu.
Dnes přesadím nové osazenstvo z maličkých květníčků do 5litrovejch a začnu nový kolo.

Old Post 19-07-2007 v 13:33 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-11-2017 - stihne dozrát? - 9 odpovědí
28-03-2012 - Stihnu dopěstovat? :( - 9 odpovědí
29-07-2006 - Stihne dozrát? - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3297390 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív