Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » jak to u mě začalo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Obecné jak to u mě začalo Příspěvek č. 1

no tak po prvních pokusech pro out (předpěstování pod postelí atd.), které se samozřejmě nikdy nevyvedly, sem se rozhodl pro svůj vlastní indoor. začínal sem naprosto od píky - jen tak co mě napadlo

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 23-04-2007 v 22:32 PM

Old Post 23-04-2007 v 21:56 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 2



tohle bylo to první ( jak je vidět úplně k ničemu)
rozměry skříně sou 40x50x60

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 23-04-2007 v 22:32 PM

Old Post 23-04-2007 v 21:57 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 3





tak jako sem si říkal paráda - v tom to poroste jedna báseň..ale jak každej sám nejlíp ví - pěkný hovno v tom vyroste..
a tak sem objevil grower.cz a začal se insiprovat..
na řadu přišlo pohyblivý světlo ( úsporka 24W osram dulux superstar - 1500lm teplá bílá), odtah a přítah

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 06-05-2007 v 09:30 AM

Old Post 23-04-2007 v 22:15 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 4

ty zářivky co byly původně nahoře sem přendal na strany - bláhová idea, že až mi to všechno začne kvést tak těm kytkám ještě budu svítí ze stran
odtah je jednoduše tvořenej rourou do který fučí 12V PC větrák, to samí je i u přítahu
doma sem našel trafo na 12V - v elektrice se celkem vyznám takže žádnej silnoproud by pro mě neměl bejt problém - nechci se chvástat ale tak určitě žádný Bčko nejsem..chodim totiž do Ačka..

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 23-04-2007 v 23:30 PM

Old Post 23-04-2007 v 22:20 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 5


ale s tou usporkou vyvstal takovej problem - prosvítalo mi to všude možně..tak sem předělal dvířka..jinak sem zapoměl zmínit - stěny sou z alobalu polepenýho izolepou - aspoň dýl vydrží lesklej..

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 06-05-2007 v 09:29 AM

Old Post 23-04-2007 v 22:22 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6






no a těd to teprv začíná - od kámoše sem si sehnal ňáký semínka...prostě ňáká NONAME sračka...ale tak jako pro uplnej začátek dobrý...
původně sem počítal že bych tam měl 2 květníky a v nich po dvou kytkách..zem sem měl ze zahrádky - neměla by bejt tak špatná..je to naše zahrádka takže vim co se tam dává..babka s dědulou sou takový vidláci - každej rok trochu kravskýho hnoje a příležitostně ňáký ty slepičince..takže by to mělo být OK.
ty pytlíky sou tam jen pro udržení vysoký vlhkosti ( a jak je viděť tak to celkem bez problému funguje)
tyhle fotky sou zhruba po 13 dnech růstu.

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 23-04-2007 v 22:37 PM

Old Post 23-04-2007 v 22:24 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 7




no zhruba po 8 dnech mi zbyly jen dvě..se tak stane - trocha plísně a co to zmůže..
já vim - sou to takový dvě malý chuděrky..ale tak co zmůžu
no a protože mi ta jedna umřela tak sem do toho druhýho květníka dal ještě jednu - zase z těch sraček NONAME...

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 23-04-2007 v 22:45 PM

Old Post 23-04-2007 v 22:39 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 8





no a jak už to tak bývá - přihodilo se to špatný...z těch dvou mi zůstala jen jedna - mi ňák na tu jenu něco spadlo a prostě se zlomila..
takže těd sem byl jen o 2 kyti...v každym květníku jedna..
tak jedný se evidentně dařilo celkem fajn no a ta druhá byla taková přisraná ( tak sem ji nechával ještě v hrdle od PET lahve - aby měla vyšší vlhkost)..to by jí mělo prospívat, ne?
fotky sou zhruba po dalším týdnu
no a jak je vidět z tý poslední foto tak se ta kočka pěkně větví po zastřihnutí FIM

freedom for všechno

Old Post 23-04-2007 v 22:47 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 9



no asi po 5 dnech to začalo zvesela růst ze všech stran
na hnojení sem používal KRISTALON START..
o vlhkost sem se moc nestaral - měl se to vykutění takhle - květník i s miskou stál v dalším větším - takovej jak se používá pod truhlíky...a v něm byla voda která se odpařovala..určitě někdo namítne že to je asi k ničemu ale jako řekl bych že to je lepší než nic..určitě to vlhkost o trochu zvedne..škoda - nemůžu posoudit nevlastním vlhkoměr.

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 23-04-2007 v 23:18 PM

Old Post 23-04-2007 v 22:52 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 10

no a co čert a jiná piča nechtěla - sem tak jednou umačkával hlínu kolem stonku a asi tam byl ňákej ostrej kamínek nebo co ...prostě taková pěkná kyti mi umřela
no prostě pech..a i ta druhá stála za nic..
takže sem zase začínal od začátku..

freedom for všechno

Old Post 23-04-2007 v 22:54 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 11





kámoš mi zase přinesl ňáky NONAME - ale prej o poznání z lepšího modelu..
tak sem to zas dal klíčít - dvě semínka...tak si to tak roste - jedno ovšem trochu dost pomalu..
tak sem ten druhej ušmik a udělal z toho zbylýho vršku takovej řízek..
ty kytiz sou takový povadlý páč sem z nich sundal sáček ( opšt pro zvýšení vzdušný vlhkosti)

freedom for všechno

Old Post 23-04-2007 v 22:58 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 12






no jak šel čas - zase se něco pokurvilo a samozřejmě s tou nejhezčí se něco stalo..byla naštěstí celkem pěkně rozvětvená tak sem z ní udělal 2 řízky ( ale nevim jak - jestli by někdo poradil...) někde sem četl že je stačí šikmo seříznout a trochu naříznout, a dát je do vody s trochou stimulaxu ( já teda používám ten gelovej) - no ale prostě mi přišlo že tam sice listy měly pěkný, to jo, ale kořeny tvořit něchtěly vůbec
no a předělal sem i tu misku na vodu - květník s miskou už mi nestál jen v tý malý misce k truhlíkům ale stál na celým plechu...kterej je vlastně velkej jako podstava mojho boxu - a na tom plechu tak asi 1,5 cm vody...akorát problém sem měl že mi tam pořád rostly řasy a takový nesmysly
přibil dokonce i další 12V PC větrák na ofuk
jinak na těch posledních fotkách je taková ta přichcípla z fotek předchozích( na těhle je asi o 20 dnů starší)..má celkem zajímavej tvar..dost krutý ohejbání a místy i trochu nalomení...

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 23-04-2007 v 23:23 PM

Old Post 23-04-2007 v 23:04 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 13




no a už se blížíme k konci..bylo mi trochu jasný že to bude asi nejspíš kluk ( celkem rychle rostla a tak) ale nevzdával sem to..aspoň bude na mlíko nebo tak něco - zbyla mi už jen tahle jediná...

freedom for všechno

Old Post 23-04-2007 v 23:12 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 14

no a jak sem předpokládal - hurá bude mlíčko ( nebo máslo )
jinak fotky toho kluka dodám někdy v průběhu tejdne..
jinak se chystám tenhle box úplně předělat - hodlám ho zvětšit, ukutit aby tam byla lepší cirkulace vzduchu...stínidlo lepší - a hlavně, chystám se objednat new světla...z http://growelectric.cz
2x 24 W Zářivka BLUE T5 a 2x 24 W Zářivka RED T5 a samozřejmě v mym budoucim boxu bude zevnitr reflexni folie z tehoz shopu..
myslim že cena vs. výkon těch zářivek je více než přívětivá, ne? jako pro mikro pěstování ideální - určitě většina preferuje sodík nebo tak ale ja bych to určitě neuchladil...jinak objednávat bych to chtěl tak do měsíce - maximálně 6 týdnů..
tak to snad pak bude už lepší...

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 23-04-2007 v 23:34 PM

Old Post 23-04-2007 v 23:24 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 15

tohohle samce mam na květu (12/12) asi už 2 týdny - všude samý koule..tak sem se chtěl zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s mlíkem ze samců - poradit kdy by to bylo nejlepší sklidit..za radu díky

freedom for všechno

Naposledy upravil Freedomek69 24-04-2007 v 21:40 PM

Old Post 24-04-2007 v 11:00 AM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 16

Freedomek69 : cao, mno pokud mas toho samce ve skrini s ostatnima kytkama tak sklidit okamzite nebo dat nekam jinam z dosahu. Jinak vetrem ( doma asi jen pruvan) se ti pyl rozlita vsude takze podle me je nejlepsi to sklidit hned, nebo dat nekam ven. Mliko sem z toho varil asi 2x ale pridaval sem i maly palicky ze samic a neco to udelalo,ale nevim jak by ucinkovalo mliko z jednoho samce. Jinaq se nenech odradit prozatimni nenavstevnosti a K+ do zacatku at se dari.

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 24-04-2007 v 13:50 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3644620 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív