Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak jednoduše postavit pěstírnu..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
killspider
Nový Člen

Karma uživatele killspider - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 129

jezis to je problem napsat tri rozmery a jedno slovo???

neboj se mam to tady poradne prectene a proste chci si s tim vyhrat poradne a myslim si ze todle je to nejlepsi od ceho zacit jedina vec kterou si potrebuju nejak ujasnit zbytek uz je pro me to nejmensi tak prosim vyvarujte se podobnych odpovedi doufam ze se tady najde jeste nekdo kdo je schopen aspon diskuze. tudle odpoved jsem vazne nepotreboval a pokud se nepletu tak nikde neni napsana optimalni velikost skrine. vsude je aby bylo dost mista jaka je svitivost a do jake vzdalenosti, kolik je treba cm na to a na to a bla bla bla ... todle si dat dohromady zabere taky trochu casu a myslim si ze se tu nejde clovek co pestuje pod 400w treba z osb desek nebo cehokoliv a todle uz jednou resil tak at napise jaky ma rozmer a jestli je s nim spokojeny a nebo by pridal par cm tam a ubral tam atd atd tak dik za odpoved griwman66 ale doufam ze se najde nekdo zkusenejsi nez clovek s 13 prispevky. a jestli bylo tvych 13 prispevku tohodle typu ... no radsi nic

Old Post 28-06-2012 v 22:18 PM
killspider je offline   Profil uživatele killspider   Find more posts by killspider   Foto galerie člena killspider   Click here to Send killspider a Private Message   Add killspider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 130

1)ve faqu máš k dyspozici veškeré info co potřebuješ,tak ti odpoví každý
2)zkus najít,kde se na něco podobnýho ptám

ale abys neřek,myslím že prostor 100-100-180 bude stačit

Naposledy upravil 28-06-2012 v 22:48 PM

Old Post 28-06-2012 v 22:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od Ray.Wost
2:Simor díky...nejde ani o chlazení, ale o smrádek, jelikož mám díru ze skříně přímo do kuchyně a ne ven, tak je to nutné pořádně provětrat.


Ahoj lepsi nez jakejkoliv uhlikovej filtr je Ionizator vzduchu.Zaprve to je zdrave pro lidi i rostliny,zadruhe vydrzi mnohem dyl jak filtr a zatreti tim ze nemas filtr zvysis ucinost odsavani.Vim o firme ktera ti udela levne ionizator presne podle tvych predstav,takze jestli mas zajem napis mi PM.

Peace Stanton

Old Post 19-08-2012 v 11:12 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 132

Ahoj, no kdyz je nekdo zrucnej tak je to lehky .
Jeste mam takovy napad jak snizit naklady za skrin.
Lide davaji inzeraty tipu skrin za odvoz atd.

Old Post 19-08-2012 v 11:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
řízek
Nový Člen

Karma uživatele řízek - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 133


AHOJ LIDI, koumal jsem jak na zvlhčovačku a tohle z toho vylezlo, musím říct že jede velmi dobře 65% ve dne a v noci až 95% i s větráním a nestála ani 1000 a dolejvám jednou za tři dny nonstop provozu
zvlhčovačka 450.-
prádelní koš 150.-
pc větrák 75.- super tichej
trafo s nastavytelným napájením 1,5-12v 500ma 120.-
tavná pistole a lepidlo mám svoje
běží neustále a myslím že jede báječně

Old Post 23-09-2012 v 21:48 PM
řízek je offline   Profil uživatele řízek   Find more posts by řízek   Foto galerie člena řízek   Click here to Send řízek a Private Message   Add řízek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 134


Mám na půdě volnou místnost (celkem asi 2,5x2,5m) a chtěl bych ji trochu využít Je tam okno, tak si říkám, že bych udělal nějaký labyrint abych nesvítil na sousedy, a zároveň by to byl odtah ven a druhá polovina okna by byl přítah čerstvého vzduchu do místnosti ve které bude box, popř. v zimě udělat přítah z vedlejší (teplejší) místnosti, co vy nato? Box 180*110 cm abych měl v místnosti ještě místo na uskladnění hnojiv a vše potřebného.. Osvětlení 2 x 400W by mělo stačit. ? Popř. díky za rady..

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 02-10-2012 v 21:12 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 135

Zdar,

chtěl bych si udělat pěstírnu ze staré skříně, rozměry jsou

v.,š.,h.

180 x 110x 40

Hloubka je jen 40, ale myslím že 40 je pro kytku až až a měl jsem vplánu tam dát 4 kytky vedle sebe a 2 x 150W.

Každa 150W by pod sebou měla 2 kytky...

Myslíte že je hloubka akorát nebo že je tam moc světla na tak malou skříň. Jde mi o kvalitní úrodu, pořádně prosvítit, nejde mi o g na W nebo tak???

Dík za odpověď

Old Post 10-11-2012 v 11:30 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 136

Čau,

podle mě jsou 2 kytky na 150w málo, já jsem měl krásné výsledky se 4 mi kytkami na 150w. Dal bych do boxu nejméně 6 kytek

Old Post 10-11-2012 v 23:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackyjon
Nový Člen

Karma uživatele jackyjon - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 137

urcite dat pod tu 150watku 4 kyti usetris waty a poroste to stejne
na ten prostor si troufam rict i 6 kyti
ja mam to same ale ted jedu rust pod 125w CFL pak davam 200w a jsem spokojenej
proto si troufam rict ze i 6 kyti to zvladne

Old Post 11-11-2012 v 00:03 AM
jackyjon je offline   Profil uživatele jackyjon   Find more posts by jackyjon   Foto galerie člena jackyjon   Click here to Send jackyjon a Private Message   Add jackyjon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 138


Ahoj, taky trošku přispěju, nedávno jsem si postavil skřín na matky a úspora oproti boxu je celkem znát.

Old Post 12-11-2012 v 21:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

Ta menší skřínka je na klony a dole by měly být tak 4 kytky

Old Post 12-11-2012 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

Ve skříni dole na zadní stěně jsou vyvrtány 3 díry na přisávání a nahoře jedna o průměru 120mm na trubku 125mm Ventilátor z panelu na chlazení PC zajištuje odtah a proudění vzduchu prostorový klipsnový ventilátorek. Filtr zatím neřeším, nic nesmrdí když roste. Jo a panel na chlazení PC byl vybaveny prostorovým termostatem tak to je fajn hned jsem ho použil takže mě to ještě hlídá teplotu. Na upravení otáček jsem použil zásuvkový stmívač na světlo, odsávám na 50% a velice se snízil hluk. Zálivka přes spínací hodiny, mám to vše hydro tak časem až budou větší bude průtok vody neustále. V nádrži s čerpadlem je vzduchování na okysličení vody. JEDNA VELKÁ VYCHYTÁVKA - Na skřín jsem přimontoval nábytková kolečka, to bylo první ci jsem udělal a ocenil jsem to jak při stavbě tak i v běžném provozu skříně, potřebuju se dostat dozadu, žádný problém, prostě si popojedu!
A cena: ?
Skřín jsem měl
Světlo 150w úsporka růst a stínítko 1400,-
ventilátory na PC jsem dostal od kámoše
trubka odtah? max 1m cenu nevím, měl jsem doma
prodlužka 2x 120,- takže 240,-
spínací hodiny 2x 120,- takže 240,-
stěny jsou potažené alobalem 40,- (alobal chyba! trhá se nevydrží to!)
a v čem kytky rostou to je na jiné téma ale taky Made by home i klonovačka kde je jak vzduchování ve vodě tak rozstřik vody přes tlakové rozstřikovače. Zatím spokojenost.
Zkusím přidat pár fotek do galérky ze stavby skříně.
Mějte se a pište a kritizujte nebo chvalte i se ptejte. Čau

Old Post 12-11-2012 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141


Stavba

Old Post 12-11-2012 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 142


.

Old Post 12-11-2012 v 21:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 143


..

Old Post 12-11-2012 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 144


...

Old Post 12-11-2012 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2006 - Jak na pěstírnu - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2318140 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív