Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Moderated by
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Kuřárna vs Kanál Příspěvek č. 17

Máme tu novou sekci, a to je Odpad/Kanál. Důvody, proč byla vytvořena jsou jasné, je třeba oddělit "přátelský pokec" v kuřárně od pokeců, které jsou nepřátelské, ofenzivní vůči jednomu nebo více členům fóra. Pravdou je, že bude asi lepší "Kanál" přejmenovat na ??? (vymyslí někdo originální český název ?) a přesunout do sekce "Životní styl", samostatná sekce "Odpad" mě příde zbytečně zavádějící.
Dále tu máme pravidla moderování kuřárny. Moderátor má morání právo přesunout z kuřárny pouze ty příspěvky, které:
a) jsou ofenzivní vůči jednomu či více členům fóra či komunitě jako takové.
b) obsahují otevřenou nabídku prodeje drog (tedy nikoliv témata o jiných drogách, lidech co dopadli tak a tak, a pod.).
Úkolem moderátora kuřárny je tedy udržovat ji v příjemném přátelském prostředí, a vyfiltrovávat případné pokusy o její narušení. Jeho zásahy však rovněž nesmějí působit dojmem cenzury - jistě na mnoha místech je těžké určit hranici, ale pravidla jsou dána, a myslím že není až tak velkým problémem se s jejich pomocí správně rozhodnout.
Tyto změny jsou nové, chvíli potrvá, než se všem vžijí do krve, ovšem přinášejí myslím značné zlepšení dosavadního stavu.
Závěrem chci poděkovat všem moderátorům za jejich obětavou práci.

Deu

Old Post 23-03-2002 v 23:26 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 18

2Walhalla2000
Neber to jako utok na sebe - já proti tobě nic nemam. To co jsem říkal jsem mířil na všechny moderátory.
Iniciativa? No problem! Postupne to tu trochu prošmejdim a založím na to novej tread. OK?
2Deu
No posluchá se to hezky, ale realita je zatím trochu jiná..... Zase budu narážet na ty tready co jsem už jmenoval....

Haman - Flying smokers

Old Post 24-03-2002 v 17:06 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Pohodička to Deu Příspěvek č. 19

kanál = popelník
jinak bych chtěl podotknout, že by nebylo marné zařadit do stávajících sekcí nějaké podsekce.
Chci tím naznačit, že by bylo fajn rozdělit rozdělit například INDOOR na SUBSTRÁT, HYDRO a OSTATNÍ či nějak podobně...


Je to můj názor tak mě neukamenujte

LEGALIZE IT !!!

Old Post 24-03-2002 v 18:03 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Nápad 2 mephisto Příspěvek č. 20

Uz me to taky napadlo...
Presne v tom stylu jak pises, ale jsou temata ktera nezaradis (s tema by byl problem)...
A navic dalsi skatulkovani by mozna zpusobilo zmatek.?? Bud nad tim premyslet.
Kazdopadne diky za navod. K+.

2 Haman: neboj se a bud konkretni pri kritice lidi, ktery maj spoustu.... a pisou nehorazny nesmysly... Ja sem zatim na nic takyho nenarazil.

[Edited by TommyBoy on 26-03-2002 at 05:21 PM]

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 26-03-2002 v 16:19 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

podsekce Příspěvek č. 21

Podsekce jsou moc dobrý nápad, i vyhledávání by mohlo být výkonnější

Old Post 04-04-2002 v 17:25 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 22

mno, nezdá se mi, že by moderátoři příliš činili třeba toto:
citace:

udržovat úroveň a směr diskuzí s důrazem na přínos komunitě a relevantnost vůči tématu a danému fóru

většinou thred uzavřou, či přesunou... nebo ho maximálně "vystaví" ale silou změnit směr diskuze ve většině případů nedisponují

pak je taky otázka, jestli by moderátoři měli do threadů vůbec zasahovat (jako moderátoři, jinak jsou v diskuzi rovni řadovým uživatelům, ne?), pokud se v nich neděje nic proti ničemu, jestli mi rozumíte

tím jsem chtěl ukázat, že onen kodex se dodržuje jenom, když se to hodí... což je dobře, jinak by byla zdejší komunikace dost okleštěná

Old Post 06-12-2003 v 21:00 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 23

já vás vyzývám
ANGAŽUJTE PROSÍM ZKUŠENÉHO MODERÁTORA
ZNÁTE PANÍ LORNU Z eF 1?

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 17-02-2004 v 00:49 AM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 24

já ji znám, ta by dala některým uživatelům pěkně za uši...!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-03-2004 v 09:44 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6712960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív