Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » pár (hloupých) dotazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lvmen
Nový Člen

Karma uživatele lvmen - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 8  

pár (hloupých) dotazů Příspěvek č. 1

Zdravím ve spolek .

Předem se omlouvám ale nikde jsem nenašel odpovědi, tento dred můžete pak klidně smazat .

1)Je nutné zajistit kytkám když jsou malé 90% vlhkost ??
a jakou cirkulaci vzduchu musí mít ?

2) můžu cirkulovaný vzduch cirkulovat v zavřené místnosti ? + nějaké to odvětrání

3) mužu umístit skřín do místnosti která má konstatní teplotu +- 16 stupnů?

4) kterou 600W výbojku by ste mi doporučily??

Díky moc za odpoved

Old Post 24-05-2011 v 18:14 PM
lvmen je offline   Profil uživatele lvmen   Find more posts by lvmen   Foto galerie člena lvmen   Click here to Send lvmen a Private Message   Add lvmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

1) kytkám ani ne spíš řizkům, ale 90 je moc bohatě stačí 60-70, cirkulace vzduchu samozřejmě co nejlepší

2) Tudle otázku jsem nepochopil cirkulovat vzduch můžeš ale musíš mít přitah čerstvýho vzduchu...

3) můžeš ten sodík ti to zatopí ... spíš to bude horší když nebudeš svítit ... pod 18 stupňů už to kytkám zbržďuje růst

4) jestli začínáš tak určitě ne s 600w... ale s takovou watáži já zkušenost nemám, takže neporadím

Old Post 24-05-2011 v 18:34 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvmen
Nový Člen

Karma uživatele lvmen - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

OK , díky za reakci)

no trochu jsem sázel nato že u toho budu non-stop a koupím vnitřní kombo na vlhkost a teplotu + stroj na ec i ph ...

+ to že ke všemu živému mám (snad) cit takže bych snad nebyl schopný tam grilovat nějakýho nebožáka pod 600W...

ale je možné že se ještě někdo ozve kdo mě ujistí že je to na poprve hloupost ... pak samozřejmě snížim požadavek dle doporučení

já to musím bohužel stihnout za léta a teplot kolem dvaceti jinak mě to urve elektroměr..

Old Post 24-05-2011 v 19:47 PM
lvmen je offline   Profil uživatele lvmen   Find more posts by lvmen   Foto galerie člena lvmen   Click here to Send lvmen a Private Message   Add lvmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

čest

1)malé kytky mají menší nároky, spíš budeš mít problém s teplotou od toho 6 kila a budeš muset větrat kvůli tomu.
2)můžeš,ale musíš mít otevřený okno jinak se upečeš, tzn pořešit cirkulaci z venku, stačí třeba větrák od odkna do místnosti a svítit přes noc, teplý vzduch půjde ven a studený dovnitř
3) 16 stupňů je paráda co by za to spousta lidí dala, když svítíš topíš světlem a na tmu to stačí.

4) je to jedno, vyber si jakou chceš

zdar

Old Post 24-05-2011 v 21:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

1)nutné to není, akorát to vede k listové plísni.. Bohatě stačí 70%
2)v zavřené místnosti můžeš cirkulovat vzduch, toje hlavní pointa homeboxů, dáš si je do pokoje k posteli a pěstuješ si svoje léčiva Ale samozřejmě je lepší mít odtah i přítah ven nebo alespoň občas větrat oknem, když u toho budeš nonstop, jak píšeš..
3)ta místnost je přes léto ideální, ale musíš svítit přez noc aby ti lampa ohřála ten prostor.. já mám to samé konstantní teplotu přes den kolem 20° a svítim přes noc, když je v místnosti těch 16°
4)600W se vůbec neboj stačí zamíři větrák pod výbojku a žádné spáleniny nehrozí.. Jinak doporučuji elektronický předřadník a Phillips Green power

Old Post 24-05-2011 v 21:31 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2503500 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív